PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesowe#22 semKRK — krakowskie spotkanie pasjonatów SEM
wydarzenie dla specjalistów SEO i SEM

#22 semKRK — krakowskie spotkanie pasjonatów SEM

przez Biznesowe materiały prasowe

Pasjonaci marketingu internetowego po raz 22 spotkają się w Krakowie. Na to wydarzenie pasjonatów SEM zaplanowano merytoryczne wystąpienia, zaawansowane warsztaty dla specjalistów oraz after party w sercu Kazimierza. Sprawdź jakie atrakcje czekają uczestników wydarzenia semKRK.

 

Konferencja semKRK 2024

semKRK #22 BIG to najważniejsze wydarzenie z zakresu analityki oraz marketingu w wyszukiwarkach w formie barcamp. To święto specjalistów SEO i SEM oraz obowiązkowy event dla przedstawicieli branży e-commerce, właścicieli firm, agencji marketingu internetowego, pracowników marketingu, właścicieli start-upów oraz amatorów i pasjonatów branży SEO i SEM.

 

Wydarzenie dla specjalistów SEO i SEM

Szczegółowa agenda pojawi się w niebawem. Już teraz wiemy, że na tym wyjątkowym wydarzeniu gromadzącym ekspertów z branży SEO i SEM, wystąpią topowi eksperci z branży – nie tylko praktycy, ale również laureaci prestiżowych konkursów, a wśród nich m.in.:

 • Witold Wrodarczyk — CEO w Adequate,
 • Kamila Kotowska — Head of Growth w cux.io,
 • Sebastian Heymann — doświadczony specjalista SEO #RDE,
 • Sławomir Borowy — właściciel w Asante,
 • Paweł Sokołowski — Co-founder Contadu & Clusteric,
 • Amrita Lal — Senior Client Solutions Manager w LinkedIn,
 • Bastian Grimm — CEO w Peak Ace AG,
 • Adriaan Dekker — Owner w Dertien11.

 

Wyjątkowe Call4Papers

Podczas 22 edycji semKRK ponownie odbywa się Call4Papers. Jest to niestandardowy sposób wyboru prelegentów – chętni do wystąpienia na imprezie przesyłają tematy wraz z opisami, a organizator publikuje w głosowaniu tylko te informacje. Głosujący nie znają nazwisk występujących, którzy stoją za wybranymi tematami. W ten sposób nowe twarze mają szansę na pokazanie się na scenie. Zwycięzców jest wielu – w sumie 4 osoby wystąpią na deskach Starej Zajezdni (2 w formie pełnego wystąpienia i 2 w formie sprintu). Ponadto 2 osoby wystąpią na webinarze rozgrzewkowym poprzedzającym barcamp.

 

Rozdanie prestiżowych nagród semKRK Awards

Edycja BIG to także wręczenie statuetek semKRK Awards już po raz siódmy. Wyróżniają one najlepsze kampanie SEO, Google Ads i e-commerce przeprowadzone na polskim rynku w ostatnim roku. Przyznają je doświadczeni eksperci z wieloletnim doświadczeniem – byli prelegenci semKRK. Zgłoszenia wciąż są otwarte – każda firma może przesłać case study.

 

Praktyczna wiedza dla zaawansowanych

semKRK poprzedzają warsztaty Google Ads & Analytics oraz SEO. To dwa dni wypełnione wiedzą przekazywaną przez ekspertów w branży. Podczas spotkań online uczestnicy nie tylko doskonalą swój warsztat, ale też na bieżąco komunikują się z prowadzącymi – zadają pytania, komentują, dyskutują. Dzięki temu informacje, jakie wynoszą, są jeszcze bardziej dostosowane do prowadzonych przez nich działań.

 

Wiedza, networking, rozrywka

Nie samą wiedzą marketer żyje – równie ważna jest sieć kontaktów, dlatego podczas wydarzenia organizator zapewnia świetne warunki do networkingu. Długie przerwy, strefa chillu przed Starą Zajezdnią i AfterParty (niekiedy trwające do rana) sprzyjają nie tylko nawiązywaniu nowych znajomości, ale też wymianie doświadczeń czy najlepszych praktyk SEO i SEM.

 

Kto poprowadzi warsztaty podczas semKRK #22 BIG?

Warsztaty podczas semKRK #22 BIG – startup edition poprowadzą:

 • Przemysław Biegacz — SEM Expert w DevaGroup
 • Wojciech Mikoś — Senior SEM Specialist w DevaGroup
 • Bartłomiej Kaczmarczyk — analityk internetowy w sssem.ninja
 • Krzysztof Modrzewski — Head of Education w Witbee
 • Roman Rozenberger — specjalista z zakresu SEO i kampanii PPC w rozenberger.com
 • Magdalena Kościółek — SEO Associate i Content Specialist w DevaGroup
 • Bartłomiej Tomczyk — senior SEO Specialist w DevaGroup
 • Katarzyna Baranowska — partner w agencji Fox Strategy, CBDO, Ekspert SEO

konferencja semKRK 2024

Kiedy odbędzie się konferencja semKRK #22 BIG i jak wziąć w niej udział?

Kolejną edycję semKRK zaplanowano na 29 maja 2024 w Starej Zajezdni w Krakowie. To wydarzenie biznesowe pod naszym patronatem medialnym, które z pewnością na długo zapisze się w branży marketingu. Bliźniaczy event warszawskiego semWAW organizowany jest przez DevaGroup – agencję z wieloletnim doświadczeniem w branży SEO i SEM. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie: semkrk.pl. Nie zwlekaj, kup bilet na semKRK 2024 już teraz!

Powiązane artykuły

Napisz komentarz