PolecanyBiznes.plBiznesKobiecy BiznesAmerykański konkursu dla kobiet biznesu Mrs. Poland International
Amerykański konkursu dla kobiet biznesu Mrs. Poland International

Amerykański konkursu dla kobiet biznesu Mrs. Poland International

przez Renata Zielezińska

Druga edycja legendarnego, amerykańskiego konkursu piękności dla kobiet biznesu, czyli Mrs. International planowana jest 18 kwietnia 2024 w Warszawie. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia skupiającego osobistości ze świata biznesu i show-biznesu zostanie wybrana Polska Królowa – Mrs. Poland International 2024, która zaprezentuje swój sukces i Polskę na międzynarodowym konkursie w USA.

 

Kobiety w biznesie to królowe własnych sukcesów

– "Misją konkursu Mrs. International jest pokazanie wspaniałych kobiet bez względu na wiek, które w świecie mężczyzn osiągnęły sukces zawodowy. Kobiet, które spełniają się w tym, co robią i z pasją oraz zaangażowaniem realizują wyznaczone sobie cele. Naszą zaś misją jest umożliwienie każdej z nich zaprezentowania swojej historii sukcesu, podzielenia się ambitnymi planami na przyszłość, swoimi pasjami i hobby, a co najważniejsze pokazanie światu jak wielką moc mają kobiety w biznesie!" – podkreśla współorganizatorka projektu Mrs. Poland International Agata Basiak.

Udział w konkursie niewątpliwie podkreśla status Kobiety Sukcesu w każdej dziedzinie życia. To misja sama w sobie dla wszystkich uczestniczek, które stają się inspiracją dla innych kobiet. Tym samym motywują do walczenia o swoje wartości i marzenia zawodowe. Do walki o siebie! Każda z finalistek jest królową w swojej dziedzinie, królową własnego sukcesu i otrzyma koronę podczas gali. Ale tylko jedna z nich będzie Mrs. Poland International i będzie reprezentować Polskę w już w lipcu na międzynarodowym konkursie Mrs. International w USA.

 

Konkurs dla kobiet biznesu

Mrs. Poland International kierowany jest do segmentu premium, począwszy od przedsiębiorczych finalistek, które osiągają sukcesy zawodowe oraz osobiste. Poprzez prestiżowe miejsce przeprowadzenie gali w 5-gwiazdkowym Renaissance Warsaw Airport Hotel, należącym do sieci Marriott, wytworny bankiet (z autorską kuchnią hotelu) oraz występy gwiazd. Galę prowadzi znany konferansjer, a w jury zasiądą honorowi przedstawiciele z różnych segmentów. To ekskluzywne wydarzenie biznesowe w Polsce zgromadzi 250 gości VIP – przedstawicieli świata biznesu, sceny społeczno-politycznej, finansowo-ekonomicznej elity, przedstawicieli korpusu dyplomatycznego, gwiazdy show-biznesu i sportu. Konkurs Mrs. International jest organizowany od 31 lat w USA.

 

W naszym kraju odbędzie się dopiero po raz drugi. Jaka jest historia związana z jego organizacją w Polsce?

– "Iana Lutka jest zwyciężczynią Mrs. Ukraina International 2017. Po wygranej realizowała konkurs osobiście w swoim kraju. Sytuacja polityczna, a dokładnie wojna, zmusiły ją do wyjazdu z rodziną i znalezienia nowego miejsca do życia. Tym samym rozpoczęła intensywną naukę języka polskiego i realizuje z sukcesami w Polsce to, co robiła przez ostatnie 8 lat – zrzesza kobiety sukcesu. Tworzy dla nich konkurs, który dodaje skrzydeł i mocy. Jest platformą do wzniesienia swojej marki osobistej i firmy na wyższy poziom. Jest też trampoliną do rozwijania i rozpowszechniania swojej działalności. Daje moc i możliwość wymiany doświadczeń wielu ambitnych osobowości, charakterów i narodzin nowych biznesów" – mówi współorganizatorka Agata Basiak.

 

W jaki sposób kobiety biznesu mogą zaprezentować się w konkursie?

Główną definicją projektu – jest Biznes Lady – prezentacja każdej laureatki, jej sfery działalności na polu zawodowym, jak i osobistym, a także osiągnięć oraz sukcesu życiowego poprzez prezentację wideo. Kolejnym z ważnych aspektów konkursu jest Fitness Wear – prezentacja kandydatek w sportowym looku, która popularyzuje sport i zdrowy styl życia tak ważny w obecnych czasach. W celu ukazania prestiżu konkursu i indywidualności każdej z uczestniczek w projekt wpisane są jeszcze kolejne dwa pokazy – w sukniach wieczorowych i w stylu narodowym (interpretacja fashion sygnowana kolorystyką flagi narodowej). Każdy z pokazów to sceniczne show, ze wspaniałą choreografią, bajecznymi kreacjami, magią dźwięku i obrazu. Oprócz gali tworzony jest prestiżowy magazyn uczestniczek (wersja papierowa), w którym każda z kobiet ma poświęconą stronę opisującą ją i jej biznes. To ogromna reklama w skali roku.

 

Jakie są zalety udziału w konkursie Mrs. Poland International?

– "To niezwykła reklama marki osobistej i firmy dająca wiele nowych kontaktów, relacji i możliwości biznesowych. To niesamowity networking wśród przedsiębiorczych kobiet. To relacje biznesowe, ale też wspaniałe przyjaźnie i czas spędzony w kobiecej energii – niejednej czy trzech, ale niemal dwudziestu kilku kobiet. To przygoda życia i spełnienie dziecięcych marzeń. To też pokazanie światu jak wielka moc mają kobiety, że w świecie mężczyzn śmiało podążają wytyczonymi przez siebie ścieżkami, tworzą i prowadzą biznesy w różnych dziedzinach od branży beauty po przemysł ciężki" – wylicza współorganizatorka międzynarodowego projektu skierowanego do kobiet biznesu.

Konkurs ma też ogromne przesłanie społeczne do wspierania propagowania pomocy charytatywnej na wielu płaszczyznach. Obecnie nasza wygrana królowa Daria Michalska czynnie wspiera dzieci w kryzysie psychicznym, prowadząc Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Ananas, Stop depresji i samobójstwom młodzieży, które nasz konkurs patronuje. Depresja to poważna choroba, która może dotknąć każdego, niezależnie od wieku. W przypadku dzieci i młodzieży depresja może mieć szczególnie destrukcyjny wpływ na ich rozwój i życie. Dzieci z depresją często wycofują się z życia społecznego, tracą zainteresowanie zajęciami, które kiedyś sprawiały im przyjemność, i mają problemy ze snem i koncentracją, może również prowadzić do myśli samobójczych.

 

Kto powinien wypełnić zgłoszenie do konkursu dla kobiet biznesu?

Każda kobieta aktywna zawodowo, chcąca wyjść z utartych ram, ze swojej strefy komfortu. Kobieta, która chce pokazać światu, że kobiety mają wielką moc i siłę. Przedsiębiorcza Polka, która chce łamać stereotypy, w których zostałyśmy wychowywane. Taka, która ma odwagę zawalczyć o swoje marzenia i realizuje swoje zawodowe cele, jest niezależna i może, a co najważniejsze chce, być motywacją dla innych kobiet. Poza tym kryteria dla kandydatek w konkursie Mrs. Poland International obejmują:

  • zamieszkanie w Polsce
  • wiek 25-58 lat
  • aktywność zawodową: własną firmę, aktywnie prowadzony biznes

 

Kim były finalistki I edycji prestiżowego konkursu dla kobiet biznesu Mrs. Poland International 2023?

Finalistki to kobiety z różnych branż: nieruchomości, medycyna estetyczna, szkolnictwo, stomatologia, prawo, beauty, fashion czy gastronomia. To kobiety przedsiębiorcze z różnych części Polski od Gdańska po Kraków, Rzeszów czy Wrocław. To cudowne matki, żony, singielki i przyjaciółki. To kobiety dojrzałe i świadome swojej wartości i siły.

Amerykański konkursu dla kobiet biznesu Mrs. Poland International

Do kiedy można przesłać zgłoszenie i jak to zrobić?

Zgłoszenie można przesłać do 23 lutego 2024, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.mrspolandinternational.com oraz przez media społecznościowe Instagram lub FB.

 

II edycja konkursu dla przedsiębiorczych kobiet sukcesu Mrs. Poland International

Druga edycja legendarnego, amerykańskiego konkursu dla Kobiet Sukcesu – Mrs. International planowana jest 18 kwietnia 2024 w Warszawie w prestiżowej lokalizacji, gdzie zostanie wybrana Polska Królowa – Mrs. Poland International 2024, która zaprezentuje swój sukces i Polskę na międzynarodowym konkursie już w lipcu w USA. Na scenie usłyszymy w specjalnym repertuarze potężne głosy tenorów nowej generacji – trio Tre Voci oraz innych wokalistów.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz