PolecanyBiznes.plWiadomości biznesowe"Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie"! Zgłoś się
Autentyczność kobiet w biznesie

"Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie"! Zgłoś się

przez Biznesowe materiały prasowe

Weź udział w nowej akcji Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu promującej autentyczność kobiet w biznesie. Projekt dotyczący uczciwości, szczerości i bycia sobą w biznesie stanowi fundamentalny krok w promowaniu wartościowych relacji, zaufania i autentycznego podejścia do działań zawodowych. Dlaczego "Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie" to idealny projekt dla liderek biznesu?

 

Wyjątkowy projekt dla liderek biznesu pt.: "Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie"

Dzięki udziałowi w akcji "Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie" zbudujesz wiarygodność swojej marki osobistej. Poprzez pokazanie siebie "bez maski", podkreślisz swoją unikalność i różnorodność (co może przyciągnąć do Ciebie nowe możliwości biznesowe i nowe kontakty).

– "Twoja autentyczność w biznesie może być inspiracją dla innych kobiet, które poszukują wzorca do naśladowania. Pokazując swoją drogę, możesz zmotywować inne kobiety do realizacji swoich celów" – zachęca do udziału w projekcie Ilona Adamska, prezes Klubu.

 

Tydzień autentyczności: pokaż prawdziwą siłę kobiet biznesu

Akcja "Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie" organizowana jest w ramach styczniowego Tygodnia Autentyczności. W dniach 8-14 stycznia 2024 Europejski Klub Kobiet Biznesu zaplanował szereg działań aktywizujących kobiety biznesu oraz inspirujące wywiady Live z ekspertami, m.in.: z Jackiem Santorskim, Dariuszem Duma, Jaśkiem Melą czy psychoterapeutką Moniką Orkan-Łęcką.

– "Udział w projekcie to doskonała okazja, by wyeksponować wartość autentyczności w biznesie. Nasza akcja zapewnia przestrzeń, w której kobiety mogą odważnie wyrazić swoje poglądy, idee i wartości, nie obawiając się oceny czy presji społecznej. To okazja do odkrycia swojego unikalnego głosu i przekazania swojej autentycznej historii" – dodaje Ilona Adamska, pomysłodawczyni Tygodnia Autentyczności.

 

Korzyści z udziału w projekcie "Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie"

Dla kobiet biznesu, które zdecydują się wziąć udział w akcji "Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie" przygotowano atrakcyjną ofertę, w skład której wchodzą:

  • Sesja zdjęciowa w koszulkach z hasłem: "Stawiam na autentyczność", która odbędzie się w drugiej połowie lutego.
  • Wywiad Live na Facebooku o autentyczności: Interaktywna rozmowa na żywo, gdzie uczestniczki mogą dzielić się swoimi historiami, doświadczeniami i inspiracjami.
  • Wywiad na portalu www.ekkb.pl oraz www.naszbiznes24.pl. Publikacja wywiadów z uczestniczkami projektu umożliwia szerokie dotarcie do społeczności biznesowej.
  • Możliwość zorganizowania własnego szkolenia online / webinaru dla kobiet z przestrzenią do promocji swojej marki i zaoferowania swoich usług.
  • Pamiątkowa statuetka "Autentyczna w biznesie 2024" (jako wyraz podziękowań za wsparcie akcji; nie jest to żaden plebiscyt).

Autentyczność - prawdziwa siła kobiet w biznesie

Jak wziąć udział w projekcie "Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie"?

Projekty takie jak "Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie" stają się miejscem, gdzie wartości, pasja i autentyczność łączą się w inspirującą siłę, zdolną zmieniać społeczność biznesową na lepsze. Dołącz do grona wyjątkowych kobiet biznesu. Opowiedz światu swoją historię! Przeżyj niezapomniane chwile na planie zdjęciowym. Napisz na adres info@idmedia.pl, by otrzymać więcej informacji. Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz