PolecanyBiznes.plBiznesBiznes w Polsce i na świecieBiznes w Izraelu. Konferencja "Doing Business in Izrael"
Biznes w Izraelu

Biznes w Izraelu. Konferencja "Doing Business in Izrael"

przez Biznesowe materiały prasowe

Dynamiczny rynek izraelski może okazać się perspektywicznym kierunkiem ekspansji polskich firm w regionie Bliskiego Wschodu. Choć to stosunkowo mały kraj, jest niezwykle chłonny, z dużą siłą nabywczą konsumentów, aktywny w międzynarodowej współpracy gospodarczej, operujący w ramach zachodnich standardów biznesowych. Dowiedz się, dlaczego warto rozwijać biznes w Izraelu?

 

Dlaczego warto rozwijać biznes w Izraelu?

Podczas konferencji biznesowej "Doing Business in Israel" zaprezentowane zostaną następujące tematy:

  • "Biznes w Izraelu – wsparcie dla przedsiębiorców w ekspansji" – Wojciech Marcinkiewicz – Prezes Zarządu Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.
  • "Perspektywiczne działania i sektory eksportu na rynek izraelski" – Mateusz Kamer – Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Tel Awiwie.
  • "Instytucje otwarte na współpracę" – Danielle Rubinstein – Business Development Executive Europe, International Relations Division, Izraelska Federacja Izb Gospodarczych.
  • "Szanse na promocję w Izraelu dla branży spożywczej" – informacje o targach Israfood w Tel Awiwie

 

Sukces biznesowy w Izraelu – sesja pytań i odpowiedzi

Zwieńczeniem konferencji biznesowej "Doing Business in Israel" będzie debata i sesja Q&A, podczas której zaprezentowane zostaną historie biznesów na rynku izraelskim. Udział w debacie i sesji Q&A "Biznesowe success stories" wezmą:

  • Mateusz Kamer – Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Tel Awiwie.
  • Eliyahu Majewski – ekspert w dziedzinie importu artykułów spożywczych do Izraela, szef zakupów w Adom Group reprezentującej w Izraelu choćby takie firmy jak: Sokołów, Mlekovita, Krajowa Grupa Spożywcza, Sonko czy Ziaja.
  • Vlodeck Rubin – właściciel The Rubins, importer mebli i elementów wystroju wnętrz do Izraela.
  • Wojciech Dinst – Wiceprezes Zarządu Plettac Distribution, producent rusztowań z sukcesami działający na tym jednym wielkim placu budowy, jakim jest Izrael.

 

Przewodnik po rynku izraelskim dla firm

Izrael jest państwem atrakcyjnym dla polskich przedsiębiorców. Izraelscy przedsiębiorcy chętnie podejmują współpracę z krajami zachodnimi, które wyróżnia europejska praktyka biznesowa. Gospodarka tego kraju jest dobrze rozwinięta i stabilna. Mimo iż jest to niewielki kraj, to jego gospodarka jest uzależniona od handlu zagranicznego. Dominują w nim przetwórstwo przemysłowe oraz przemysł wysokich technologii. Izrael jest otwarty na partnerstwo biznesowe z polskimi firmami.

 

Eksport produktów i usług do Izraela

Kto powinien wziąć udział w wydarzeniu biznesowym pt. "Doing Business in Israel"? Dwugodzinna konferencja biznesowa zapewni intensywną dawkę wiedzy w pigułce. Zaplanowano ją z myślą o polskich przedsiębiorcach, którzy planują ekspansję na rynki zagraniczne, a konkretnie chcą rozwinąć swój biznes w Izraelu. Ponad 50% polskiego eksportu do Izraela to artykuły rolno-spożywcze. Popyt jest także m.in. na kosmetyki, nowoczesne technologie, materiały budowlane oraz dekoracyjne.

Konferencja biznesowa Biznes w Izraelu

Kiedy odbędzie się konferencja "Doing Business in Israel" i jak wziąć w niej udział?

Wydarzenie biznesowe "Doing Business in Israel" odbędzie się online w dniu 4 lipca 2023 o godzinie 10:30. Zgłoszenie udziału w webinarze wymaga wcześniejszej rejestracji i przesłania zgłoszenia: https://bit.ly/DoingBusinessIn_Israel.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz