PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweB!Well Women – Konwent na rzecz rozwoju kobiet
wydarzenia biznesowe dla kobiet portal ludzi biznesu

B!Well Women – Konwent na rzecz rozwoju kobiet

przez Biznesowe materiały prasowe

"B!Well Women" – Konwent na rzecz rozwoju kobiet to niesamowite wydarzenie biznesowo-rozwojowe dla kobiet, które odbędzie się w dniu 18 czerwca 2023 w stolicy wielkopolski. Celem interdyscyplinarnego spotkania jest wspieranie rozwoju zawodowego i osobistego uczestniczek poprzez mentorskie wsparcie trenerek i ekspertek. Kobieto biznesu, dlaczego również Ty musisz się pojawić na "B!Well Women"?

 

Konwent na rzecz rozwoju kobiet "B!Well Women" – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Konwent "B!Well Women" to wydarzenie dla kobiet biznesu i nie tylko, na którym nie zabraknie wybitnych prelegentek, które podzielą się swoją wiedzą i inspirującymi historiami. Spotkanie będzie doskonałą okazją do nawiązania wartościowych relacji, wymiany doświadczeń oraz zdobycia praktycznych narzędzi potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w biznesie, a także różnych dziedzinach życia. Gościem specjalnym konwentu będzie Małgorzata Ohme – ceniona psycholożka i dziennikarka. Jej wiedza i doświadczenie dodadzą wartościowych perspektyw i inspiracji uczestniczkom. Ponadto, w imprezie udział wezmą takie osobistości jak Dorota Puzio, Agnieszka Maruda, Joanna Janowicz, Anna Karolska, Daria Wiercioch i Ana Brodziak. Podczas konwentu "B!Well Women" uczestniczki będą miały możliwość zdobycia nowych, wartościowych umiejętności, dzielenia się doświadczeniami, a także angażowania się w ważne tematy, tworząc przestrzeń do otwartej dyskusji. Wydarzenie skupi się na różnych aspektach życia kobiet, merytorycznie i interdyscyplinarnie, podejmując istotne dla nich tematy.

 

Jakie atrakcje czekają na uczestniczki Konwentu na rzecz rozwoju kobiet "B!Well Women"?

 • Tematykę "Kobieta Skuteczna" przedstawi Dominika Flaczyk – przedsiębiorczyni, psycholożka, coach biznesu, prezeska marki BusinessWell i Grupa Profesja.
 • Zagadnienie "Potęgi ulgi – co nami rządzi a czym my rządzimy" zaprezentuje Agnieszka Maruda – mówczyni inspiracyjna TEDx, trenerka biznesu, ekspertka w obszarze motywacji, jedyna w Polsce trenerka metody Instant Influence. Prezeska Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców.
 • Wątek "We all should be feminist – parytet w życiu społeczno-politycznym" omówi Paulina Stochniałek – Członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego, działaczka na rzecz parytetu i wsparcia kobiet.
 • O "Sztuce w sztuce życia" opowie Daria Wiercioch – poznańska malarka, która uprawia medytację przez sztukę.
 • Odpowiedzi na pytanie "Jak uniknąć wypalenia i depresji, czyli sztuka życia w dobrostanie?" odpowiedzi poszuka Joanna Janowicz – doradca i trener biznesu. Inspirator mental & soul health w zakresie zdrowia psychicznego. Certyfikowany, międzynarodowy nauczyciel metody rozwojowej VEDIC ART dla biznesu.
 • Tematykę "Biznes z serca" zaprezentuje Dorota Puzio – mentorka, dyplomowana terapeutka ustawień systemowych, coach transformatywny, autorka metody integracji świadomości.
 • Warsztat "Happy for no reason" przygotowała Ana Brodziak – architekt szczęścia, trener Happy for no reason, nauczycielka Yogi Kundalini.
 • Problematykę "Jak nie zgubić siebie w drodze do kariery" – omówi Anna Karolska – prawniczka, dyrektorka personalna.
 • Małgorzata Ohme – psycholożka, dziennikarka, gościni programu "Dzień dobry TVN" i redaktor prowadząca portal psychologiczny ohme.pl przygotowała power speech "Jak zadbać o siebie w tych trudnych czasach?!"

Zwieńczeniem imprezy będzie networking z możliwością zaprezentowania siebie i swojego biznesu.

 

Tematyka konwentu na rzecz rozwoju kobiet "B!Well Women"

 • Kobiety w relacjach – skupienie na aspektach związanych z życiem prywatnym, budowaniem zdrowych relacji i osiąganiem równowagi.
 • Biznes z serca i jego na pozór męskie pierwiastki – odwaga, siła, konsekwencja. Omówienie sposobów, w jakie kobiety mogą odnosić sukcesy w biznesie, łącząc je z indywidualnym stylem i wartościami.
 • Stan komfortu i samoakceptacja – główne przesłanie tego tematu brzmi "Jesteś wystarczająco dobra". Konwent skupi się na wzmacnianiu pewności siebie i budowaniu pozytywnego myślenia u uczestniczek.
 • We all should be feminists – parytet w biznesie oraz życiu społeczno-politycznym. Dyskusja na temat równouprawnienia i aktywnego udziału kobiet we wszystkich sferach życia społecznego.
 • Przeciwdziałanie depresji i wypaleniu, czyli o sztuce życia w dobrostanie. Omówienie strategii radzenia sobie z trudnościami emocjonalnymi i stresami dnia codziennego.
 • O sztuce i sztuce życia codziennego – refleksja nad znaczeniem sztuki w naszym życiu i jej wpływem na naszą codzienność.
 • Architektura szczęścia – poszukiwanie sposobów na tworzenie harmonijnej przestrzeni życiowej i znalezienie równowagi między pracą a życiem prywatnym.

Weź udział inspirującym wydarzeniu dla kobiet biznesu i nie tylko "B!Well Women"

Konwent "B!Well Women" to doskonała okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz nawiązania wartościowych relacji mentorskich. Organizatorzy zapewniają inspirującą atmosferę, w której uczestniczki będą mogły odkrywać swoje mocne strony i budować swoje ścieżki sukcesu. To impreza dla wszystkich kobiet w biznesie i nie tylko, które pragną rozwijać swoje umiejętności, poszerzać horyzonty oraz inspirować się nawzajem. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej wydarzenia https://www.businesswell.com/bwell-women-i-konwent-na-rzecz-rozwoju-kobiet/

Powiązane artykuły

Napisz komentarz