PolecanyBiznes.plMateriały partneraCzysta, smaczna i zdrowa woda w firmie. Poznaj spektakularne rozwiązanie!
woda do biura i firmy

Czysta, smaczna i zdrowa woda w firmie. Poznaj spektakularne rozwiązanie!

przez Renata Zielezińska
Artykuł sponsorowany

Pracownicy nie zawsze wiedzą, że optymalne nawodnienie organizmu, jest niezbędne dla naszego zdrowia i samopoczucia, ale także produktywności w pracy. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnianie im wody. Poznaj zalety picia wody w pracy. Poznaj innowacyjne rozwiązanie – zyskaj smaczną, zdrową i czystą wodę w domu – bez plastikowych butelek, bez konieczności montażu dystrybutorów do wody w firmie.

 

Zalety picia wody w pracy

Prawidłowe funkcjonowanie ludzkiego organizmu w znacznym stopniu zależy od wody. Nie tylko wypłukuje ona toksyny i zanieczyszczenia, ale także dostarcza składników odżywczych oraz tlenu do komórek ciała. Istnieje wiele powodów, by pić wodę w pracy. Poznaj je wszystkie.:

 • Dodaje energii. Odwodnienie sprawia, że czujemy się osłabieni, przemęczeni, ospali oraz pozbawieni energii fizycznej i psychicznej niezbędnej do pracy. Niedostateczne nawodnienie jest powszechnym problemem, szczególnie na stanowiskach wymagających dużej ilości ruchu. Regularne picie wody w ciągu dnia zapewnia uczucie świeżości i energię, co przekłada się na większą produktywność.
 • Korzystnie wpływa na pracę mózgu. Organ ten u ludzi w około 75% składa się z wody. Oznacza to, że odwodnienie zmniejsza czujność i zdolność koncentracji oraz spowalnia czas reakcji. Utrzymywanie nawodnienia zapewnia optymalną pracę mózgu, co w efekcie ułatwia uzyskanie jego maksymalnej efektywności.
 • Eliminuje stres. Dobre nawodnienie utrzymuje poziom kortyzolu na odpowiednim poziomie. Stres w pracy nie tylko obniża produktywność, ale także utrudnia pracę i kontakt z zespołem.
 • Poprawia nastrój. Nawet niewielkie odwodnienie może sprawiać wrażenie, że zadania zawodowe wydają się trudniejsze, niż są w rzeczywistości. Picie wody wpływa na nastrój, efektywność w pracy oraz relacje ze współpracownikami.
 • Ogranicza ból głowy i migreny. Silne bóle głowy wywołane odwodnieniem zmniejszają dopływ krwi i tlenu do mózgu, a w efekcie uniemożliwiają osiąganie optymalnych wyników w pracy.
 • Woda korzystnie wpływa na wzrok. Nasze oczy aż 98% składają się z wody, dlatego to ile jej wypijamy, ma ogromne znaczenie. Niweluje typowe dolegliwości narządu wzroku takie jak zmęczenie i suchość oczu czy niewyraźne widzenie.

 

Woda w firmie, biurze i instytucji

Jak już wspomniałam powyżej, zadaniem pracodawcy jest zapewnienie pracownikom czystej wody do picia. Pośród wielu rozwiązań warto przyjrzeć się bliżej systemowi oczyszczania wody z własnym kranikiem do wody filtrowanej eSpring™. Firmy i instytucje, które się na niego zdecydują, zyskują smaczną wodę filtrowaną nasyconą dobroczynnymi minerałami. To rozwiązanie raz na zawsze pozwala zapomnieć o kupowaniu wody w plastikowych butelkach i generowaniu znacznych ilości odpadów.

 

System oczyszczania wody do firmy

System oczyszczania wody eSpring:

 • Usuwa do 99,99% bakterii i wirusów z wody kranowej.
 • Eliminuje ponad 160 związków, a wśród nich cząsteczki stałe (piasek, osad z rur), organiczne substancje chemiczne (pestycydy), nieorganiczne substancje chemiczne (rtęć, ołów), zanieczyszczenia mikrobiologiczne, pozostałości produktów farmaceutycznych i weterynaryjnych.
 • Zachowuje korzystne dla organizmu składniki takie jak: magnez, fluor i wapń.
 • Jest funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu.
 • Posiada 3 technologie oczyszczania (filtrowanie mechaniczne i adsorpcyjne oraz dezaktywację promieniowaniem UV z zaawansowaną technologią monitoringu elektronicznego).
 • Zapewnia czystą wodę w firmie i w domu.
 • Poprawia smak, zapach i przejrzystość wody.
 • Wyróżnia go ergonomiczna budowa.
 • Jest łatwy w instalacji i użyciu.
 • Poprawia smak napojów takich jak kawa czy herbata.
 • Ekonomiczne rozwiązanie monitoruje czas i ilość przefiltrowanej wody.

woda do biura i firmy

Poszukujesz rozwiązania, które dostarczy zdrowej i czystej wody do Twojej firmy? Zapomnij o dystrybutorach wody z 5-litrowymi baniakami, które trzeba wymieniać. Dystrybutor i dyspenser wody zajmuje sporo miejsca. Natomiast system oczyszczania wody z własnym kranikiem do wody filtrowanej eSpring™ wystarczy podłączyć pod kran w firmowej kuchni i gotowe. Więcej informacji na ten temat przeczytasz na stronie www.wodadopicia.pl.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz