PolecanyBiznes.plWiadomości biznesoweDwie członkinie EKKB nagrodzone w Plebiscycie Diamenty Beauty 2023

Dwie członkinie EKKB nagrodzone w Plebiscycie Diamenty Beauty 2023

przez Biznesowe materiały prasowe

Europejski Klub Kobiet Biznesu to wyjątkowe miejsce dla właścicielek i przedstawicielek firm. Łączy on kobiety przedsiębiorcze z całego kraju, które prowadzą własne biznesy także poza granicami Polski. Członkostwo w nim daje mnóstwo nowych możliwości. Poznaj sylwetki dwóch laureatek Plebiscytu Diamenty Beauty 2023, członkiń Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, wyróżnione w konkursie redakcji TrustedCosmetics.pl.

 

Plebiscyt Diamenty Beauty

– "Konkurs Diamenty Beauty organizowany jest od 2016 roku przez redakcję portalu TrustedCosmetics.pl. Każda jego edycja wiąże się z mnóstwem pracy i emocji. Tak też było i tym razem. W prestiżowym konkursie dla liderów branży beauty poprzeczkę stawiamy wysoko. Podczas XIII edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2023 wyłoniliśmy 13 laureatów spośród ponad setki nadesłanych zgłoszeń" – mówi Renata Zielezińska, redaktor prowadząca TrustedCosmetics.pl.

 

Plebiscyt Diamenty Beauty – nagrody dla liderów w branży beauty

– "Każda edycja Plebiscytu Diamenty Beauty daje nam możliwość odkrywania niezwykłych i godnych polecenia firm, kosmetyków, usług, ekspertów i marek. Wnikliwie analizujemy wszystkie nadesłane zgłoszenia, aby wyróżnić liderów z branży beauty. Podczas obrad redakcji pod uwagę bierzemy wiele różnorodnych aspektów. Zwracamy uwagę na komunikację, działania PR, obsługę klienta, marketing, jakość produktów i usług, dotychczasowe osiągnięcia czy opinie" – podkreśla przewodnicząca jury.

 

BeautyEko Monika Blezień-Ruszaj

– "Firmy z branży kosmetycznej bardzo często potrzebują pomocy różnych ekspertów podczas swojej codziennej pracy. Niewątpliwie Monika Blezień-Ruszaj z BeautyEko stanowi wyjątkowe wsparcie i zdejmuje ciężar z barków producentów, dystrybutorów i importerów kosmetyków oraz właścicieli salonów urodowych. Dzięki współpracy z nią firmy z sektora kosmetycznego mogą zająć się istotnymi sprawami w swoim biznesie. Monika Blezień-Ruszaj z pasją, zaangażowaniem i wnikliwością wykonuje swoją codzienną pracę, a to sprawia, że coraz więcej firm korzysta z jej usług. Z nieskrywaną radością i życzeniami kolejnych sukcesów wręczam Monice Blezień-Ruszaj z BeautyEko piękną statuetkę potwierdzającą zdobycie tytułu Diamenty Beauty 2023" – pisze redaktorka w artykule prezentującą sylwetkę naszej klubowiczki.

BeautyEko Monika Blezień-Ruszaj

Reha-Med Klinika Kosmetologii i Trychologii

– "Podczas XIII Plebiscytu Diamenty Beauty 2023 wnikliwie prześwietliliśmy historię, oferowane zabiegi i opinie o Klinice Kosmetologii i Trychologii Reha-Med z Gorzowa Wielkopolskiego. Wśród niemal 60 zgłoszeń salonów kosmetologicznych naszą uwagę zwróciło to wyjątkowe miejsce, w którym proponowane są holistyczne zabiegi kosmetologiczne oraz profesjonalne i kompleksowe kuracje. Mnóstwo zebranych nagród, wyróżnień i certyfikatów, a także imponująca oferta zabiegów na twarz i ciało oraz zabiegów trychologiczny to kolejne atuty. A wśród nich zabiegi dla kobiet w ciąży, zabiegi dla młodych mam, zabiegi dla mężczyzn czy zabiegi dla pacjentów onkologicznych" – czytamy w artykule prezentującą laureata nagrodzonego w Plebiscycie Diamenty Beauty 2023.

Reha-Med Klinika Kosmetologii i Trychologii

Buduj rozpoznawalną markę z EKKB!

Członkostwo w Europejskim Klubie Kobiet Biznesu zapewnia mnóstwo możliwości do zaprezentowania swojego biznesu oraz budowania silnej i rozpoznawalnej marki. To tylko jedna z aktywności, w których wyjątkowe kobiety biznesu z EKKB wzięły ostatnio udział. Większość członkiń pięknie się rozwija od momentu dołączenia do naszych szeregów. Ty również możesz!

Dowiedz się jak to zrobić: https://ekkb.pl/.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz