PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweFestiwal Mentoringu 2023 – konferencja oraz otwarty mentoring dla każdego
Festiwal Mentoringu

Festiwal Mentoringu 2023 – konferencja oraz otwarty mentoring dla każdego

przez Biznesowe materiały prasowe

Festiwal Mentoringu to wyjątkowe wydarzenie dla przedsiębiorców złożone z 3 części: spotkań mentoringowych, konferencji inspiracyjno-mentoringowej oraz gali mentoringu. Dowiedz się więcej o Festiwalu Mentoringu.

 

Czym jest Festiwal Mentoringu?

Festiwal Mentoringu i wydarzenia z nim związane zostały podzielone na trzy części:

 • Ogólnodostępne spotkania z mentorami. Spotkaj się z mentorami podczas 15 dni otwartych spotkań mentorów z mentees. Program otwarty dla wszystkich kobiet, które potrzebują rozmowy z mentorem 1:1. Spotkania odbywać się będą od 23 października do 10 listopada w wybranych miastach. Przewidujemy ok. 100 par mentoringowych. Każda kobieta, która ma potrzebę spotkania się z mentorem i uzyskania wsparcia, porady, inspiracji, może teraz skorzystać ze spotkania z przeszkolonymi w tym celu mentorami. Spotkania indywidualne z mentorami odbywać się będą w terminie od 23 października do 10 listopada 2023 roku. Ich celem jest wsparcie kobiet na ścieżce ich rozwoju zawodowego i osobistego.
 • Konferencja inspiracyjno-mentoringowa. Zainspiruj się podczas konferencji, która odbędzie się 25 października w Airport Hotel Okęcie! W czasie wydarzenia posłuchasz inspiracyjnych wykładów i paneli dyskusyjnych w stylu TedEX. Konferencja przeznaczona jest dla osób, które chcą się zainspirować od naszych mówców i mentorów.
 • Gala Mentoringu. Weź udział w uroczystej gali wręczenia certyfikatów i dyplomów Mentees oraz Mentorom biorącym udział w IV edycji Programu Mentoringowego, a także powitaniu uczestniczek V edycji. Spotkaj najważniejsze osoby z branży nieruchomości i budownictwa w Polsce. Wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych osób, w którym udział wezmą m.in. mentorzy i mentees Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate.

 

Festiwal Mentoringu powstał, by:

 • Zapewnić dostęp do mentoringu jak największej liczbie kobiet.
 • Wspierać kobiety w biznesie oraz w rozwoju osobistym i zawodowym.
 • Wskazywać potencjalne ścieżki rozwoju kariery.
 • Móc inspirować się od najlepszych.

 

Konferencja inspiracyjno-mentoringowa podczas Festiwalu Mentoringu

W dniu 25 października 2023 odbędzie się konferencja w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Posłuchasz mówców oraz mentorów festiwalu. Podczas popołudniowej konferencji spotkasz najlepszych mówców w Polsce. Otrzymasz wsparcie i inspiracje do dalszego rozwoju zawodowego.

 

Agenda konferencji inspiracyjno-mentoringowej

 • Zaufanie w przywództwie. Między naiwnością a oczywistością.
 • Moc zadawania pytań.
 • Liderka… w pogoni za.
 • Impostor Syndrome – syndrom oszusta.
 • Twoje myśli kształtują Ciebie i Twoją rzeczywistość – prawda czy mit?
 • Szczęśliwi ludzie robią biznes – czyli o tym jak pomagać szczęściu i odnosić sukcesy.

festiwal-mentoringu-2023.png

Gala podsumowująca IV edycję Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate

W dniu 25 października 2023 odbędzie się także gala podsumowująca IV edycję oraz rozpoczynająca V edycję Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate. Podczas wydarzenia wręczone zostaną certyfikaty ukończenia programu uczestniczkom oraz dyplomów z podziękowaniami Mentorom IV edycji.

Będzie to okazja do uroczystego rozpoczęcia V edycji Programu Mentoringowego oraz powitania uczestniczek i mentorów, którzy są z nami po raz pierwszy. Jest to również okazja do nawiązania relacji i efektywnego spędzenia czasu w towarzystwie osób biorących udział w wydarzeniu, a także z uczestniczkami i mentorami programu Mentoringowego Top Woman, wśród których są m.in. prezesi, dyrektorzy oraz najważniejsze osoby z branży nieruchomości i budownictwa.

Więcej informacji o Festiwalu Mentoringu znajdziesz na: https://www.topwoman.pl/festiwal-mentoringu/.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz