PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweI event charytatywny Czerwonej Szpilki dla przedsiębiorców
Klub Czerwonej Szpilki

I event charytatywny Czerwonej Szpilki dla przedsiębiorców

przez Renata Zielezińska

Eventy charytatywne łączą przedsiębiorców i przedstawicieli świata biznesu o ogromnych sercach. To wyjątkowa okazja do wspólnej zabawy, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, podkreślenia wartości firmy, integracji z zespołem oraz wsparcia szczytnego celu, a także szerzenia idei społecznej świadomości biznesu. Pierwszy event charytatywny Czerwonej Szpilki to wyjątkowe wydarzenie biznesowe dla przedsiębiorców z Wrocławia, dolnego śląska i nie tylko.

 

I event charytatywny Czerwonej Szpilki

Pierwszy event charytatywny Czerwonej Szpilki zaplanowano na 9 maja 2024. Wydarzenie odbędzie się w Tarczyński Arena we Wrocławiu. Cena biletów obejmuje udział w balu, kolację z winem oraz muzyczne atrakcje. Organizatorki przygotowują mnóstwo niezapomnianych niespodzianek dla wszystkich, którzy wezmą udział w balu. Będą je odsłaniać i prezentować niebawem.

– "Jednym z moich marzeń na 2024 rok było zorganizowanie balu charytatywnego. Dzięki wsparciu kobiet biznesu z Klubu Czerwona Szpilka wspólnie jesteśmy to marzenie zrealizować. Już 9 maja br. odbędzie się to niezwykłe wydarzenie, jakim jest event charytatywny dla przedsiębiorczych kobiet i mężczyzn na Stadionie Tarczyński Arena Wrocław, do którego serdecznie Cię zapraszam. Czynienie dobra zawsze wraca z podwojoną siłą. Fundacja Gajusz z Łodzi, dla której będziemy zbierać środki, jest bliska mojemu sercu, ponieważ od wielu lat obserwuje działania tej instytucji i jestem pełna podziwu, jak piękną robią inicjatywę.

Fundacja Gajusz prowadzi hospicjum dla dzieci dotknięte ciężką chorobą, Centrum Rehabilitacyjne "Cukinia" oraz Tuli Luli, do którego trafiają dzieci pozostawione przez swoje Mamy w szpitalu zaraz po porodzie i są przytulane przez wolontariuszy, aby ich układ nerwowy prawidłowo się rozwijał w najważniejszym okresie rozwoju. Jako nieliczna w Polsce próbuje odnaleźć Mamę porzuconego dziecka w celu zapewnienia jej dachu nad głową i odpowiedniej opieki psychologicznej, aby po jakim czasie mogła wzmocniona zabrać malucha do domu. Fundacja jednak jest w stanie zapewnić rocznie opiekę kilku kobietom, dlatego część zebranych środków także przekażemy na ten cel.

Jestem szczęśliwa, że mamy możliwość pomóc dzieciom i ich rodzinom w potrzebie jednak do tej inicjatywy potrzebujemy Ciebie" – mówi Anna Chomiuk – pomysłodawczyni eventu charytatywnego, współwłaścicielka Klinki Diagnostyki Skóry by Bellissimki.

Bellissimki
– "Kiedy Ania przyszła do mnie z tym pomysłem, to nie zastanawiałam się ani minuty. Pomyślałam, zróbmy to! Zorganizujmy nasz pierwszy event charytatywny dla przedsiębiorców. Jak działać to z rozmachem – tak już mam. Dlatego zdecydowałyśmy się zrobić to na Stadionie Traczyński Arena. Do organizacji tego wydarzenia podchodzimy dokładnie tak jak do wszystkich naszych eventów. Będzie wyjątkowo! Gwarantujemy niezapomniany wieczór. Zadbamy o każdy szczegół, a tego dopilnuje już nasza cudowna Event Managerka – Paulina Juśkiewicz. Możesz dołączyć do nas, by być częścią czegoś większego. W myśl, że razem możemy więcej!" – zaprasza Magdalena Szewczuk – Prezeska Czerwonej Szpilki.

 

Magdalena Szewczuk

 

Ambasadorki Czerwonej Szpilki zachęcają do udziału w charytatywnym

Zapytałam członkinie Klubu Czerwonej Szpilki o to, dlaczego ich zdaniem warto włączyć się w tę inicjatywę, wziąć udział w evencie charytatywnym albo – jeśli nie masz takiej możliwości, zostać partnerem wydarzenia.

 

Piękna inicjatywa dla przedstawicieli świata biznesu

– "W myśl zasady »razem możemy więcej« – Event Charytatywny dla Przedsiębiorców to wyjątkowa okazja, by spędzić wartościowy czas i zrobić coś dobrego dla innych. To piękna inicjatywa związana ze wsparciem Fundacji Gajusz, której działania powodują, że ci, którym najtrudniej w początkowych etapie rozwoju, otrzymują uwagę, wsparcie, poczucie przynależności i moc pięknych emocji, bez których ciężko jest wzrastać w skomplikowanej rzeczywistości. Każda inicjatywa charytatywna zasługuje na uwagę i nasze zaangażowanie. Wspólnie zadbajmy o to, aby nieść dobro, przywracać wiarę w piękno świata i zmieniać rzeczywistość najmłodszych na lepsze. Bo razem możemy więcej" – podkreśla Katarzyna Kulik-Fijał, Kreatywna drukarnia Janter.

Katarzyna Kulik-Fijał

 

Pomaganie jest ważne!

– "Kiedy dowiedziałam się o tej inicjatywie, to było dla mnie oczywiste, że wezmę w niej czynny udział. Po pierwsze Fundacja Gajusz, dla której pomagamy, robi niezwykle ważna rzecz, pomaga dzieciom, które często nie moją nikogo. Z perspektywy mamy nie mogę przejść obojętnie, kiedy chodzi o pomoc innym dzieciom. Po drugie lubię pomagać, daje mi to ogromną satysfakcję. Wiem, jak jest to ważne. Kiedy ja i moja rodzina potrzebowaliśmy pomocy w każdej postaci po pożarze domu, otrzymaliśmy ją z każdej strony od ubrań po pustaki na nowy dom" – zachęca Wioleta Cylwik-Baron, Anioł Ubezpieczeniowy.

 

Wioleta Cylwik-Baron

 

Wspieranie działań społecznych w biznesie

– "Działając w biznesie, w pewnym momencie uświadamiamy sobie, że naszym zadaniem jest nie tylko pomaganie klientom i rozwiązywanie ich problemów, ale również podejmowanie innych działań społecznych oraz wspieranie inicjatyw charytatywnych. Dlatego uważam, że udział w eventach wspierających tego typu działania jest ważny dla każdego przedsiębiorcy, który chce pozostawić po sobie ślad nie tylko jako człowiek biznesu, ale też po prostu dobry człowiek" – podkreśla Nadia Poliszczuk – Ekspertka Monetyzacji Wiedzy.

 

Nadia Poliszczuk

 

Działania charytatywne w biznesie

– "Event charytatywny to doskonała okazja do podniesienia świadomości na temat problemów społecznych, z jakimi borykają się niektóre grupy ludzi. Poprzez zaangażowanie w takie wydarzenie, możesz przyczynić się do zwrócenia uwagi opinii publicznej na te kwestie, wspierać działania fundacji i pomagać tym osobom, którym pomoc jest niezbędna. Bycie zaangażowanym w działania charytatywne często przyczynia się do zbudowania pozytywnego wizerunku zarówno dla firmy, jak i dla osoby indywidualnej. Działania charytatywne pokazują, że jesteś odpowiedzialny społecznie i troszczysz się o dobro innych. To może przekładać się na większe zaufanie i lojalność ze strony klientów. Dla mnie osobiście korzyścią jest poczucie satysfakcji i spełnienia związane z pomaganiem innym" – zaprasza Paulina Juśkiewicz – Wedding Plannerka & Event Creatorka.

Paulina Juśkiewicz

Zalety udziału w evencie charytatywnym Czerwonej Szpilki

Korzyści z udziału w evencie charytatywnym Czerwonej Szpilki:

  • budowa pozytywnego wizerunku firmy społecznie zaangażowanej i odpowiedzialnej
  • networking VIP, który jest wyjątkową okazją do nawiązania kontaktów biznesowych
  • wspólna zabawa i integracja
  • podkreślenie wartości firmy
  • wzmocnienie więzi z lokalną społecznością
  • możliwość zwiększenia widoczności firmy

I event charytatywny Czerwonej Szpilki dla przedsiębiorców

 

Jak możesz wesprzeć event charytatywny Czerwonej Szpilki dla przedsiębiorców?

Każdy przedsiębiorca może wesprzeć ten szczytny cel. To doskonała możliwość, by pomóc dzieciom z Fundacji Gajusz oraz ich rodziną. Istnieje wiele możliwości. Możesz wziąć udział w evencie charytatywnym dla przedsiębiorców, zostać partnerem wydarzenia, a także wziąć udział w książce pt. "Mój biznes – moja historia".

Organizatorki z Czerwonej Szpilki zapowiadają, że zrobią wszystko, by uczynić ten event niezapomnianym wydarzeniem oraz okazją, by razem zrobić coś, co ma ogromne znaczenie. A więcej o balu oraz o tym, jak pomóc przeczytasz na stronie organizatorów: https://czerwonaszpilka.pl/bal/.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz