PolecanyBiznes.plPorady BiznesoweIskra Przedsiębiorcy – program akceleracyjny dla firm usługowych i wydających produkty online
Iskra Przedsiębiorcy - program akceleracyjny dla firm usługowych i wydających produkty online

Iskra Przedsiębiorcy – program akceleracyjny dla firm usługowych i wydających produkty online

przez Renata Zielezińska

Próbujesz stworzyć własny biznes, ale nie do końca idzie tak jak w planach i marzeniach? Ciągle inwestujesz w rozwój własnej firmy, ale cały czas stoisz w miejscu? Brakuje Ci klientów i wsparcia? Nie chcesz wracać na etat? Marzysz o tym, by z sukcesem zbudować odporny na wszystkie trudności biznes, w którym oferujesz usługi lub produkty online? Dowiedz się, dlaczego program akceleracyjny Iskra Przedsiębiorcy to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

 

Czym jest program Iskra Przedsiębiorcy?

Iskra Przedsiębiorcy to pierwszy w Polsce akcelerator firm usługowych i produkujących produkty online, który ułatwia rozbudowę firmy i osiągnięcie 250 tysięcy złotych przychodu rocznie w ciągu 12 miesięcy. Iskra Przedsiębiorcy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie i wiedzę przedsiębiorców, którzy z powodzeniem i ogromnymi sukcesami prowadzą swoje biznesy od lat. Poprzez edukację, materiały dydakcyjne, wsparcie i grywalizację ułatwia rozwój firmy bez żadnego ryzyka.

 

Do kogo skierowany jest program Iskra Przedsiębiorcy?

 • Prowadzisz własny biznes w branży usługowej lub oferujesz produkty online i marzysz, aby mieć przychód co najmniej 250 tysięcy złotych rocznie?
 • Chcesz oferować usługi dla klientów, które będą sprzedawać się jak świeże bułeczki?
 • Zastanawiasz się jak wydawać produkty online i dobrze na nich zarabiać?
 • Możesz poświęcić minimum 3 godziny dziennie na dodatkową edukację?
 • Budujesz aplikację (SaaS) lub sprzedajesz produkty fizyczne i szukasz sposobów, by zwiększyć sprzedaż?
 • Wiesz, że w biznesie nic samo się nie zrobi, tylko trzeba działać, aby odnieść sukces?

 

Na czym polega udział w programie Iskra Przedsiębiorcy?

 

Przygotowanie, czyli Personalna Mapa Wzrostu

W Iskrze Przedsiębiorcy doświadczeni eksperci specjalnie dla Twojej firmy ułożą dedykowany harmonogram działania na najbliższe 12 miesięcy. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedzieć, co musisz zrobić, aby dojść do celu.

 

Systematyczne spotkania

W programie Iskra Przedsiębiorcy nie ma czasu na leniuchowanie. Zaplanowano spotkania dwa razy w tygodniu: merytoryczne wtorki, by czerpać wiedzę od najlepszych i mentalne czwartki, by poprawić mentalne podejście do firmy.

 

Codzienna praca domowa dla rozwoju Twojego biznesu

Każdego dnia otrzymasz opracowane specjalnie dla Twojej firmy zadania, których zadaniem jest wyrobienie Mięśni Biznesu. Są to elementy takie jak: sprzedaż, innowacje, delegowanie, marketing czy zasięgi. To proste czynności, które ulepszą Twój biznes, zwiększą sprzedaż i przybliżą cię do założonego celu finansowego.

 

Wsparcie Ognia, czyli utalentowany zespół Concierge

W każdej sytuacji możesz odezwać się do zespołu Concierge, a on znajdzie dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podwykonawców, partnerów biznesowych, klientów, usługodawców albo poszukujesz funduszy unijnych czy finansowania dla swojego biznesu.

 

Edukacja

Edukacja jest niezbędna do rozwoju biznesu. W Iskrze Przedsiębiorcy otrzymujesz dostęp do 5 niezwykłych kursów o wartości niemal 9 tysięcy złotych. A są to:

 • Kurs Szkoła Pierwszego Klienta
 • Kurs Szkoła Budowania Firmy
 • Kurs Szkoła Sprzedaży
 • Kurs Szkoła Pisania
 • Kurs Fabryka Kursów.

Znajdziesz w nich najlepsze praktyki i patenty budowania firmy na własną rękę, które są elementami niezbędnymi do odniesienia sukcesu.

 

Współpraca, czyli rekomendowana lista usługodawców

Prowadzenie biznesu jest zdecydowanie łatwiejsze, gdy podejmujemy współpracę z partnerami biznesowymi. Trudno jednak znaleźć zaufanych podwykonawców, którzy nie zawiodą i wykonają zadania na czas. A my polecimy Ci rekomendowanych usługodawców, z którymi współpracujemy od lat.

 

Społeczność Przedsiębiorców

Ludzie biznesu coraz częściej budują społeczności, dzięki którym zyskują wsparcie. Biorąc udział w programie Iskra Przedsiębiorcy, nigdy nie będziesz narzekać na brak wsparcia. To idealna przestrzeń do wymiany doświadczeń, w której możesz opowiedzieć o swoich problemach, trudnościach, pomysłach i wątpliwościach oraz dowiedzieć się, w jaki sposób osiągnąć swoje cele biznesowe czy podpytać jak zrobili to inni. To także wyjątkowa możliwość do networkingu i wymiany doświadczeń.

 

Zabawa, która ułatwia budowanie stabilnego biznesu

Zaawansowana Grywalizacja w Iskrze Przedsiębiorcy wykorzystuje najlepsze mechanizmy z różnorodnych gier. Pozwalają one szybciej osiągać zaplanowane cele i zwiększasz przychody w swojej firmie. A dodatkowo społeczność Iskry Przedsiębiorcy celebruje sukcesy i wspiera w trudnościach. Poprzez rozrywkę i zabawę zbudujesz wymarzoną firmę.

 

Niezbędne dokumenty

Prowadzenie firmy wiąże się z mnóstwem zagadnień prawnych. Do zadań przedsiębiorcy należy przygotowanie umów, regulaminów czy polityki prywatności. W Iskrze Przedsiębiorcy otrzymasz wszystkie niezbędne, i na bieżąco aktualizowane, wzory dokumentów.

 

Podwójna gwarancja

Możesz dołączyć do Iskry Przedsiębiorcy i korzystać z oferowanych przez nią możliwości przez 30 dni bez żadnego ryzyka. To świetny sposób, by sprawdzić, czy odpowiadają Ci wszystkie elementy tego programu oraz jego intensywność. Jeśli zrezygnujesz w ciągu 30 dni, otrzymujesz 100% wpłaconej kwoty. Program Iskra Przedsiębiorcy trwa 12 miesięcy. Został zaprojektowany w taki sposób, aby zwiększyć przychód z biznesu do minimum 250 tysięcy złotych. Warto jednak podkreślić, że nic nie zrobi się samo. Jeśli natomiast nie uda się osiągnąć takiego wyniku finansowego przez rok, możesz otrzymać dostęp do edukacji na stałe lub kolejny rok w Iskrze Przedsiębiorcy.

 

Korzyści z udziału w programie Iskra Przedsiębiorcy

Roczny dostęp do akceleratora Iskra Przedsiębiorcy to mnóstwo korzyści dla Twojej firmy, a wśród nich:

 • dedykowany plan działania
 • 52 spotkania merytoryczne
 • 52 spotkania związane z pracą nad mentalnością biznesową
 • concierge "Wsparcie Ognia"
 • codzienne zadania Mięśnie Biznesu
 • lista sprawdzonych usługodawców
 • szablony umów i regulaminów
 • roczny dostęp do 5 genialnych kursów
 • narzędzia, taktyki
 • grywalizacja zwiększająca Twoje wyniki
 • współpraca z innymi osobami w społeczności
 • dostęp do wszystkich aktualizacji
 • podwójna gwarancja Iskry Przedsiębiorcy

 

Opinie przedsiębiorców uczestniczących w poprzednich edycjach Iskry Przedsiębiorcy

– "Po dołączeniu do Iskry Przedsiębiorcy zwiększyłam swoje przychody o 16,5 tysiąca zł. Live’y w Iskrze bardzo pomogły mi w doprecyzowaniu grupy docelowej, stworzeniu dobrej oferty i mocniejszym ciśnięciu sprzedaży. Do tej pory dzięki obecności w Iskrze zdobyłam 4 nowych klientów i jestem w trakcie dogrywania współpracy z 2 kolejnymi. Bardzo dziękuję!" – Sylwia Miłosz Consulting www.dwojenaglowie.pl.

– "Iskra Przedsiębiorcy pomogła mi opracować strategię dojścia do 250 tysięcy przychodu w rok. Po dotychczasowych wynikach widzę, że obrałem dobry kierunek. Teraz to już kwestia realizowania założeń i cel powinien zostać osiągnięty. Dzięki społeczności poukładałem klarownie procesy w firmie, wydelegowałem (w końcu) część prac. Dzięki temu odzyskałem czas na robienie tego, co lubię najbardziej i co generuje mi największy przychód" – Luks Piekut www.luksemburk.com.

– "Iskra Przedsiębiorcy to mega praktyczny i konkretny program. Praca nad wszystkimi podstawowymi aspektami biznesu tj. mental, sprzedaż, marketing, operacyjność, delegowanie, partnerstwa, ofertowanie, komunikacja i wiele innych. Największą zmianą, którą dała mi Iskra Przedsiębiorcy to ZMIANA MENTALU, za którą idą wszystkie inne sukcesy, w końcu od głowy wszystko się zaczyna. Poza tym ustrukturyzowany program, wsparcie społeczności, merytoryczne live’y i motywująca grywalizacja" – Rafał Dołęga www.rafaldo.com.

– "Zwiększenie przychodów po dołączeniu o 60% w skali miesiąca (2000 PLN więcej miesięcznie, czyli około 6000 PLN od dołączenia). Iskra Przedsiębiorcy najbardziej pomogła mi z ofertami i wyceną usług. Dzięki temu podniosłem ceny o 50% i z przyjemnością realizuję projekty za kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych" – Mateusz Obara www.obarmedia.com.

 

Program wsparcia dla firm w branży usługowej i oferujących produkty online – jak się zarejestrować?

Iskra Przedsiębiorcy to jedyne takie przedsięwzięcie, które powstało z myślą o tych, którzy próbują swoich sił w biznesie, jednak z różnych względów się im nie wiedzie. Męczy ich brak klientów, zbyt mała sprzedaż, zero wsparcia od najbliższych lub brak rozwoju. Prawda jest taka, że żaden przedsiębiorca nie musi czuć się samotny. Może zyskać wsparcie bez obaw, że coś nie wypali lub się nie uda. Duża konkurencja w biznesie i nieustanne zmiany czasem powodują, że przedsiębiorcy nie mają pojęcia, jakie kroki dokonać, aby uzyskać stabilne wyniki finansowe i zbudować firmę, która będzie dobrze zarabiać.

Nie czekaj, już teraz zgłoś swój udział w projekcie Iskra Przedsiębiorcy poprzez stronę internetową www.iskraprzedsiebiorcy.pl. Zapisy trwają do 26 maja 2023 lub do wyczerpania puli dostępów.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz