PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweJesteś wystarczająca! Uwierz w to!
Wydarzenia dla kobiet biznesu

Jesteś wystarczająca! Uwierz w to!

przez Biznesowe materiały prasowe

Niemal co druga kobieta ma kłopoty z poczuciem własnej wartości. 70% kobiet rezygnuje z czasu tylko dla siebie, bo uważa, że inni (np. bliscy) bardziej tego potrzebują. Kobietom brakuje odwagi, by prosić o awans czy lepsze zarobki. Również kobiety biznesu nie wierzą w siebie, pragną dążyć do ideału. Wybierz się na ogólnopolskie bezpłatne wydarzenie online dla kobiet Jesteś wystarczająca! Uwierz w to!

 

Kobieto, uwierz, że jesteś wystarczająca!

Kobiety codziennie mierzą się z oceną, porównują się do innych, zastanawiają się, czy są wystarczająco kompetentne, przygotowane, czy się nadają, To efekty wychowywania, życiowych doświadczeń, uwarunkowań społecznych, oczekiwań, kodów kulturowych i trochę własnych przeświadczeń. Rozpoczyna się ogólnopolska akcja, której celem jest wsparcie kobiet w pozbyciu się przekonania, że nie są wystarczające. Organizatorzy chcą pokazać, że istnieje inne rozwiązanie i wcale nie trzeba być ani siłaczką, ani ofiarą.

 

Efekty braku wiary w siebie i własne możliwości

Niskie poczucie własnej wartości, brak wiary we własne możliwości, zgoda na niższe zarobki, gorsze traktowanie w związku to kilka efektów braku wiary w siebie oraz własne możliwości. Akcja Jesteś wystarczająca! Uwierz w to! ma pokazać kobietom, że nie muszą być takie, jak ktoś od nich oczekuje, nie muszą być nadmiernie perfekcyjne ani godzić się z rolą ofiary.

 

Dla kogo powstała akcja "Jesteś wystarczająca! Uwierz w to!"?

Trzydniowe wydarzenie online "Jesteś wystarczająca! Uwierz w to!" to głos ponad 30 ekspertek: społeczniczek, psycholożek, prawniczek, mentorek, inspiratorek, businesswomenek, dziennikarek, ekspertek z różnych obszarów. To kobiety, które pokażą, że istnieje droga środka. Podczas trzech dni wydarzenia w dniach 4-6 grudnia 2023 odbędą się inspirujące rozmowy i panele dyskusyjne.

– "Chcemy, aby uczestniczki zobaczyły, co tak naprawdę blokuje kobiety w docenieniu i szanowaniu siebie. I w jaki sposób sobie z tym poradzić" – mówi pomysłodawczyni wydarzenia, mentorka i bizneswoman, laureatka tytułu Liderka Równego Biznesu 2022 Sylwia Petryna.

 

Kobiety dla kobiet

Organizatorka wraz z zaproszonymi prelegentkami i panelistkami pokaże, jak różne obszary mają wpływ na poczucie naszej wartości, na nasze życie, na akceptację nas samych, na prawo do dokonywania własnych wyborów, do popełniania błędów, na prawo do posiadania własnych pieniędzy, niezależności, decydowania o sobie.

W dyskusji wezmą udział m.in. Ola Gościniak twórczyni marki Jestem interaktywna, która od lat zachęca kobiety do niezależności, Monika Gałuszkiewicz, twórczyni Pikantnej Edukacji, która pięknie i lekko mówi o kobiecej seksualności; Joanna Cur, prawniczka, specjalizująca się w prawie antydyskryminacyjnym; Iwona Kutyna, dziennikarka Radia Zet, Katarzyna Gaweł – Ringier Axel Springer, współprowadząca podcast Forbes Woman; Agata Jankowska – dziennikarka Forbes Woman; Ewa Wilk – dziennikarka Tygodnika Polityka i wiele innych kobiet, które często zabierają głos w przestrzeni publicznej.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie: https://petraconsulting.pl/jestes-wystarczajaca-event/.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz