PolecanyBiznes.plKatalog firmGremi Personal Poland
Aleksandra Bartocha

Aleksandra Bartocha Gremi Personal Poland

W Gremi Personal jestem specjalistą ds. rozwoju biznesu w departamencie rekrutacji stałych, gdzie jest to kluczowa rola, w której odpowiedzialna jestem za identyfikację i realizację strategii biznesowych związanych z pozyskiwaniem stałych pracowników dla klientów. Moje zadania obejmują budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, prowadzenie negocjacji, analizę rynku pracy oraz promowanie usług firmy. Wymaga to doskonałych umiejętności komunikacyjnych, zdolności analitycznych oraz skuteczności w działaniu w dynamicznym środowisku biznesowym.

O firmie

Gremi Personal jest międzynarodową agencją zatrudnienia. Nasz zespół doświadczonych ekspertów specjalizuje się w profesjonalnym zatrudnianiu obcokrajowców, przede wszystkim z Europy Wschodniej, dostarczając rozwiązania skrojone na miarę Twojego biznesu i jego unikalnych potrzeb.

 

Agencja zatrudnienia na miarę potrzeb dzisiejszych czasów

Pragniemy podkreślić cztery kluczowe punkty, które sprawiają, że warto skorzystać z naszych usług:

  • Wieloletnie doświadczenie: Zbieramy bogate doświadczenie w dziedzinie rekrutacji, które przekłada się na wysoką jakość obsługi klienta. Dzięki naszej wiedzy i ekspertyzie możesz być pewny, że otrzymasz pracowników dopasowanych do Twoich wymagań.
  • Rozległa sieć współpracy: Współpracujemy z ponad 600 agencjami na terenie całej Ukrainy, co zapewnia nam dostęp do ogromnej bazy wykwalifikowanych kandydatów. Ta szeroka sieć partnerów umożliwia nam szybkie reagowanie na Twoje potrzeby i zapewnienie Ci najlepszych pracowników.
  • Bogata baza kandydatów: Dysponujemy bazą ponad 120 000 potencjalnych pracowników, którzy są gotowi do podjęcia wyzwań w Twojej firmie. Dzięki naszej rozległej sieci kontaktów możemy znaleźć idealnego kandydata na Twoje stanowisko w szybkim tempie.
  • Skuteczność rekrutacji: Nasz zespół średnio rekrutuje 200 osób dziennie, co świadczy o naszej wysokiej wydajności i skuteczności. Dzięki zaawansowanym narzędziom i profesjonalnemu podejściu jesteśmy w stanie zapewnić Ci pracowników, których potrzebujesz, w krótkim czasie.

 

Doświadczenie w HR i rekrutacji pracowników

Z Gremi Personal otrzymujesz nie tylko usługi, ale także partnerstwo oparte na zaufaniu i wspólnym dążeniu do osiągnięcia sukcesu. Dołącz do nas już dziś, abyśmy razem tworzyli wartość i inspirowali do osiągania wyjątkowych rezultatów!Dodatkowo, w naszej firmie cenimy różnorodność, współpracę i zaangażowanie. Szacunek i zrozumienie stanowią podstawę naszych relacji. Działamy i zatrudniamy wyłącznie legalnie, pomagając, informując, edukując oraz szkoląc naszych pracowników. Nasz multikulturowy zespół składa się z Polaków, Ukraińców, Białorusinów, Litwinów, Rosjan i Mołdawian, co pozwala nam lepiej zrozumieć i efektywnie radzić sobie z wyzwaniami w międzynarodowym biznesie.

Buduj widoczność swojego biznesu w sieci. Katalog polecanych firm na najlepszym portalu biznesowym to idealne miejsce, by zaprezentować swoją firmę oraz siebie w roli eksperta. Daj się poznać światu i pokaż swój biznes z jak najlepszej strony, by zwiększyć ruch na stronie, zdobyć nowych klientów oraz partnerów biznesowych.