PolecanyBiznes.plKatalog firmLaguni.pl – Wioletta Bartosiewicz
Wioletta Bartosiewicz

Wioletta Bartosiewicz Laguni.pl

Właścicielka i twórczyni sklepu Laguni.pl. Przez ponad 20 lat pracowała jako marketerka w korporacjach. Kierowała największymi markami w branży spożywczej. Zajmowała się budowaniem ich wizerunku, tworzeniem komunikacji, rozwijaniem produktów, wprowadzałam je na rynek we wszystkich możliwych kanałach dystrybucji.

O firmie

Laguni.pl to wyjątkowa wyspa w internetowej przestrzeni, na której odkryjesz ręcznie wytwarzane kosmetyki rzemieślnicze, kosmetyki organiczne, BIO czy wegańskie. Ich zadaniem jest troskliwa i intensywna pielęgnacja, relaks i odprężenie. Natomiast kompozycje ekstraktów z roślin, owoców i ziół zaskoczą obłędnymi zapachami.

 

Sklep z kosmetykami do pielęgnacji ciała i domu

Produkty, którymi otaczamy się podczas rytuałów pielęgnacyjnych, poprawiają samopoczucie i stwarzają poczucie komfortu. Właśnie dlatego sklep Laguni.pl pozwala odkrywać ekologiczne i bazujące na naturalnych olejkach produkty, które są funkcjonalne i praktyczne w domowym wnętrzu. W tym naturalnym sklepie online znajdziesz mnóstwo pomysłów na prezent i upominków na każdą okazję. Wybierzesz estetyczne i stylowe produkty wyposażenia domu, takie jak świece zapachowe, które poprawiają nastrój, wpływają na samopoczucie i estetykę wnętrz. Nie tylko ożywiają pomieszczenia, ale także wprowadzają niepowtarzalny klimat.

 

Ręcznie robione kosmetyki rzemieślnicze

Kosmetyki rzemieślnicze to naturalne preparaty do pielęgnacji tworzone przez pasjonatów w rodzinnych manufakturach. Powstają z dbałością o najdrobniejszy szczegół oraz z poszanowaniem natury. Mają proste receptury, które łączą jedynie naturalne ekstrakty, zioła i oleje. Najczęściej produkty tworzone z pasją i zaangażowaniem w rodzinnych manufakturach. Wyróżniają je proste receptury wolne od zbędnych wypełniaczy i toksycznych składników. Są maksymalnie nasycone ekstraktami i olejami roślinnymi, a także ziołami. Mają unikalne składy i są najczęściej wykonywane ręcznie. W przeciwieństwie do kosmetyków drogeryjnych są produkowane w niewielkich partiach, niektóre zgodnie z filozofią less waste, co zapewnia im wysoką jakość.

Buduj widoczność swojego biznesu w sieci. Katalog polecanych firm na najlepszym portalu biznesowym to idealne miejsce, by zaprezentować swoją firmę oraz siebie w roli eksperta. Daj się poznać światu i pokaż swój biznes z jak najlepszej strony, by zwiększyć ruch na stronie, zdobyć nowych klientów oraz partnerów biznesowych.