PolecanyBiznes.plKatalog firmMagazyn nowoczesnych kobiet e-Wenus.pl – Renata Zielezińska
Renata Zielezińska

Renata Zielezińska Magazyn nowoczesnych kobiet e-Wenus.pl

Specjalistka w copywritingu biznesowym dla firm, wirtualna asystentka i wydawca portali internetowych. Pasjonatka życia i copywritingu SEO, łącząca prowadzenie biznesu z macierzyństwem. Własną firmę prowadzi od 2012 roku. Uwielbia delektować się smakiem pysznej kawy i odpoczywać w ogrodzie.

O firmie

Współczesne kobiety żyją według własnych zasad. Są otwarte na nowe wyzwania i świadome własnych zalet. Dbają o siebie holistycznie, łącząc aktywność fizyczną, luksusową pielęgnację, odpoczynek, podróże, zdrowe odżywianie i dietę mentalną z technikami relaksacyjnymi takimi jak joga czy masaże. Chcą się rozwijać na wielu płaszczyznach, łączyć życie rodzinne z zawodowym być niezależne oraz mieć stabilne i spokojne życie. Spełniają się w pracy na etacie lub prowadzą własny biznes. Lubią podróżować, mają pasje i zainteresowania. Chętnie czytają książki i poradniki dla kobiet, biorą udział w wydarzeniach i eventach dla kobiet oraz dbają o życie kulturalne.

 

Magazyn i portal nowoczesnych kobiet

e-Wenus.pl to najlepszy magazyn nowoczesnych kobiet, które łączą wspólne wartości. Jego misją jest wspieranie, inspirowanie i informowanie kobiet nie tylko w biznesie i miejscu pracy, ale także w życiu. Doskonale rozumiemy wyzwania, przed którymi kobiety stają w dzisiejszych czasach. Dołącz do społeczności nowoczesnych kobiet – ambitnych, silnych, odważnych i odnoszących sukcesy w życiu osobistym i zawodowym. Wspólnie rozbijemy szklane sufity i sięgniemy gwiazd.

 

e-Wenus.pl – najlepszy magazyn nowoczesnych kobiet

e-Wenus.pl to magazyn o współczesnym świecie widziany oczami kobiet, prowadzony przez kobiety i dla kobiet. Porusza istotne dla nich tematy, a więc pracę i biznes, macierzyństwo, rozwój osobisty, modę i urodę, rękodzieło, finanse, kulturę, podróże czy kulinaria. Piszemy o wszystkim, co ważne dla współczesnych kobiet.

Buduj widoczność swojego biznesu w sieci. Katalog polecanych firm na najlepszym portalu biznesowym to idealne miejsce, by zaprezentować swoją firmę oraz siebie w roli eksperta. Daj się poznać światu i pokaż swój biznes z jak najlepszej strony, by zwiększyć ruch na stronie, zdobyć nowych klientów oraz partnerów biznesowych.

Powiązane artykuły