PolecanyBiznes.plKatalog firmRent Boutique – Žaklinie Aišpariene
Žaklinie Aišpariene

Žaklinie Aišpariene Rent Boutique

Założycielka & CEO Rent Boutique. Jej podróż z Rent Boutique zrodziła się z potężnej wizji przekształcenia mody damskiej oraz ograniczenia nadmiernego konsumpcjonizmu w branży. Rent Boutique to więcej niż platforma modowa, to świadoma i współpracująca społeczność rosnącego ruchu zrównoważonej mody.

O firmie

Marka Rent Boutique w Polsce funkcjonuje od 2022 roku, choć powstała w 2017 roku na Litwie, dzięki Žaklinie Aišpariene, dla której zaangażowanie w zrównoważoną modę i idea współdzielenia jest najważniejsza. Rent Boutique to stylowy i ekologiczny świat zorientowany na zrównoważony rozwój, który zaprasza kobiety do uczestnictwa w modowej, zrównoważonej i przyjaznej społeczności.

 

Wypożyczalnia markowych ubrań znanych projektantów

Rent Boutique to platforma do wypożyczania i odsprzedaży odzieży, łącząca ponad 80 000 kobiet na Litwie i społeczność prawie 40 000 w Polsce, która zebrała się w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Markę wyróżnia innowacyjne podejście do świata mody, które pozwala stworzyć zrównoważoną garderobę. Oferuje wynajem na 4, 8, 16, a nawet 28 dni za około 15% ceny detalicznej. Na platformie znajdziesz nieograniczoną wirtualną garderobę od ponad 100 projektantów i najnowsze trendy i perełki modowe. Marka została doceniona za wyjątkową jakość oraz doskonałe usługi kierowane do nowoczesnych kobiet. W 2023 roku uzyskała tytuł Kobiecej Marki Roku 2023.

 

Ekskluzywne perełki modowe na każdą kieszeń

Rent Boutique to ekskluzywna moda, dostępna dla wszystkich, ze szczególnym akcentem na zrównoważony styl życia. Flagowy Showroom znajduje się w Warszawie przy ulicy Marynarskiej 15 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 -19:00.

Buduj widoczność swojego biznesu w sieci. Katalog polecanych firm na najlepszym portalu biznesowym to idealne miejsce, by zaprezentować swoją firmę oraz siebie w roli eksperta. Daj się poznać światu i pokaż swój biznes z jak najlepszej strony, by zwiększyć ruch na stronie, zdobyć nowych klientów oraz partnerów biznesowych.