PolecanyBiznes.plBiznesKobiecy BiznesKlub Czerwonej Szpilki – wyjątkowe miejsce dla ambitnych i wartościowych kobiet
Klub Czerwonej Szpilki

Klub Czerwonej Szpilki – wyjątkowe miejsce dla ambitnych i wartościowych kobiet

przez Artykuł gościnny

Klub Czerwonej Szpilki pomaga właścicielkom firm, freelancerkom, menadżerkom w budowaniu relacji biznesowych, nawiązywaniu kontaktów, podnoszeniu kompetencji czy promowaniu działalności. To społeczność kobiet biznesu stworzona przez business woman Magdalenę Szewczuk. Poznaj opinie Klubowiczek – Ambasadorek Klubu Czerwonej Szpilki. Zainspiruj się i sięgaj po więcej!

 

Zacznijmy od początku: czym jest klub biznesowy?

To miejsce dla przedsiębiorczych kobiet z różnych branż. Jego celem jest poszerzenie kontaktów biznesowych i towarzyskich oraz szukanie nowych szans rynkowych. Do Klubu Czerwonej Szpilki należą przedstawicielki wielu branż i firm: kosmetolożki, wizażystki, stylistki, fotografki, prawniczki, dyrektorki i menadżerki, agentki nieruchomości, specjalistki od ubezpieczeń, projektantki, home stagerki, trenerki, wreszcie właścicielki rozmaitych firm. Jak widać, przekrój branżowy jest bardzo szeroki.

W naszym klubie biznesowym spotykamy się na śniadaniach, eventach, galach, urodzinach Klubu i naszej prezeski Magdaleny Szewczuk, organizujemy weekendowe wypady integracyjne, wspieramy się w przestrzeni wirtualnej, dajemy sobie feedback dotyczący działania naszych firm, podpowiadamy, jak działać lepiej, nawiązujemy współprace i dużo więcej. Uzyskujemy od naszych Klubowiczek konkretną WARTOŚĆ i same ją oferujemy. Dziewczyny także wymieniają się tą wartością między sobą.

"Energia kobiet w Klubie Czerwonej Szpilki wsparła moje plany i pozwoliła jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła. Ambitne i doświadczone kobiety prowadzące swoje firmy inspirują mnie i pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych. Oprócz wsparcia biznesowego zawiązałam bliskie relacje, które towarzyszą mi w życiu prywatnym" – mówi Małgorzata Żukowska, trenerka personalna.

 

Małgorzata Żukowska trenerka personalna

Małgorzata Żukowska trenerka personalna

 

Yana Vydavska, nasza cudowna fotografka, dodaje: "Jestem w Klubie Czerwonej Szpilki, bo to przestrzeń dla aktywnych, przedsiębiorczych kobiet! Wzajemnie się wspieramy, dzielimy się doświadczeniami, uczymy się od siebie. Otoczenie w Klubie sprawia, że jeszcze bardziej chcę się rozwijać, sięgać po więcej! Historie każdej z Klubowiczek inspirują i pozwalają wierzyć w swoje siły. Kobiety »w czerwonych szpilkach« to stan umysłu, to wysoki poziom energii, otwartość, asertywność, kobiecość".

 

Yana Vydavska fotografka

Yana Vydavska fotografka

 

Czerwone szpilki w roli głównej

No właśnie! Naszym znakiem rozpoznawczym na wszystkich spotkaniach są czerwone szpilki. Dodają nam pewności siebie, energii, podbijają naszą kobiecość i wyglądają szalenie biznesowo, a to lubimy najbardziej. Łączyć pasję z biznesem i zarabianiem pieniędzy. Jednak "Klub Czerwonej Szpilki to nie jest wyłącznie klub miłośniczek czerwonych szpilek. To znacznie więcej. To klub zrzeszający przedsiębiorcze kobiety, które chcą od życia biznesowego i osobistego po prostu WIĘCEJ! Czerwone szpilki to nasz znak rozpoznawczy. To symbol kobiecości i pewności siebie. Takie właśnie jesteśmy. Wymiana doświadczeń, wzajemna pomoc, wsparcie, rozwój – na to można liczyć w Klubie. Bycie klubowiczką dało mi nowe możliwości – jestem Ambasadorką Czerwonej Szpilki na terenie Bielska-Białej. Spojrzałam inaczej na swój biznes, dzięki szkoleniom w Klubie. Zaczęłam budować markę osobistą dzięki wsparciu dziewczyn z Klubu. A przede wszystkim poznałam i poznaje wiele przedsiębiorczych kobiet, które są dla mnie inspiracją, motywacją i wsparciem" – podkreśla Wioleta Cylwik, agentka od ubezpieczeń.

 

Wioleta Cylwik agentka od ubezpieczeń

Wioleta Cylwik agentka od ubezpieczeń

 

Co da Ci uczestnictwo w klubie biznesowym?

Jeśli nurtują Cię jakieś pytania dotyczące własnej działalności, chciałabyś uzyskać na nie odpowiedzi, porozmawiać na temat typowych problemów przedsiębiorców, wymienić się doświadczeniami – to właśnie w klubie biznesowym znajdziesz ludzi sukcesu, którzy mają to wszystko już sobą i chętnie opowiedzą o swojej drodze biznesowej, podpowiedzą rozwiązania, wskażą inną perspektywę, której być może sama nie dostrzegasz. Dołączenie do Klubu zawsze równa się wsparcie osób podobnych do Ciebie!

 

Marta Drozd home stagerka

Marta Drozd home stagerka

Przykładem niech będzie nasza home stagerka Marta Drozd: "Dzięki wstąpieniu do Klubu Czerwonej Szpilki zauważyłam duży rozwój w swoim biznesie, jak również we mnie samej. Dzięki temu rozwinęłam, a tak naprawdę zaczęłam prowadzić swoje social media. Wcześniej słyszałam: »Marta, tworzysz takie piękne realizacje wnętrzarskie, a w ogóle ich nie pokazujesz«. I dzięki Czerwonej Szpilce to się zmieniło. Poznałam wiele wspaniałych, ambitnych i kreatywnych kobiet. A przecież otoczenie ma znaczenie. Ono kreuje i wpływa na nas, więc warto wybierać wartościowych i pozytywnych ludzi, od których dużo czerpiemy".

O tym, dlaczego warto wybrać nasz Klub, opowiada Magdalena Majewska, prawniczka z Trzebnicy: "Czerwona Szpilka – dlaczego? Dlatego że mnie zaintrygowała, otworzyła horyzonty, wznieciła pokłady energii dotychczas skrywanej. Czerwona Szpilka to Klub, który pozwala odkryć siebie na nowo, zbudować nową przestrzeń biznesową i towarzyską. Jest platformą do rozwoju i rozwijania swoich umiejętności, miejscem do spełniania marzeń i odważnego kroczenia w przyszłość".

 

Magdalena Majewska prawniczka

Magdalena Majewska prawniczka

 

Podobne spostrzeżenia ma Agnieszka Żak, współwłaścicielka pasieki: "Dołączenie do Czerwonej Szpilki było dla mnie odkryciem siebie na nowo jako kobiety przedsiębiorczej, silnej, poszukującej i patrzącej na kobiecość będącą motorem wewnętrznego ja. Dlaczego Czerwona Szpilka? Bo sięgam z innymi niezwykłymi kobietami po więcej, zmieniam niemożliwe w »dam radę«, mam wsparcie i pomoc od kobiet z różnych przestrzeni życia, ale nade wszystko motywację do własnego rozwoju. Klub Czerwonej Szpilki to miejsce dla każdej kobiety, która szuka kobiecej przestrzeni i dla której krok do przodu w zmianę to odwaga i inwestycja w rozwój. Jak zrobić ten krok? Oczywiście jako Klubowiczka Czerwonej Szpilki w czerwonych szpilkach".

 

Agnieszka Żak współwłaścicielka pasieki


Agnieszka Żak współwłaścicielka pasieki

I na koniec jeszcze jedna, bardzo emocjonalna i dobitna opinia naszej nowej Klubowiczki, Kai Sturgólewskiej: "W Klubie Czerwonej Szpilki jestem, ponieważ szukałam finalnego powodu, dla którego w końcu wrócę do kraju. Klub daje mi poczucie ogromnej przynależności do czegoś więcej niż tylko zdjęcia w sieci. Kobiety, które mogę poznawać dzięki Klubowi, motywują mnie niesamowicie do działania, do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie i biznes. Życie za granicą często nie jest tak idealne, jak wydaje się większości osób. Często czujemy się tam nie do końca zrozumiani albo może trochę wyobcowani. Różnorodność kultur jest piękna, ale dla mnie osobiście dom jest miejscem nie do zastąpienia. A dzięki Magdzie Klub jest takim domem dla kobiet przedsiębiorczych".

 

Kaja Sturgólewska

Kaja Sturgólewska

 

Spotkania networkingowe mają ogromny potencjał

Podkreślmy to jeszcze raz: jak nietrudno się domyślić z powyższych wypowiedzi naszych klubowiczek, dajemy kobietom przestrzeń do realizowania swoich potrzeb towarzyskich, znalezienia wsparcia wśród osób wartościowych i podobnie myślących, wymiany doświadczeń biznesowych. Niejednokrotnie dotychczasowe spotkania, które zorganizowałyśmy, zaowocowały nawiązaniem współpracy między naszymi Klubowiczkami i kobietami, które pojawiają się na organizowanych przez nas spotkaniach networkingowych w różnej formie.

Spotkania Czerwonej Szpilki adresujemy do wszystkich kobiet przedsiębiorczych, które chcą rozwijać swoje firmy, a także poznawać inne dziewczyny, które osiągnęły sukces w biznesie. Biorą w nich udział zarówno kobiety prowadzące duże firmy, jak i te dopiero stawiające pierwsze kroki w biznesie i szukające wiedzy, inspiracji, motywacji, wsparcia.

Na naszych spotkaniach w krótkiej prezentacji biznesowej można zareklamować siebie i swoją działalność oraz pozyskać nowe kontakty biznesowe. Bardzo często zaplanowana jest zarówno część szkoleniowa lub spotkanie z inspirującym gościem, jak i czas na luźne rozmowy przy kawie.

Jeśli więc jesteś osobą, która chce:

  • dowiedzieć się więcej na temat prowadzenia biznesu,
  • poznawać kobiety, które osiągnęły sukces w swoich firmach,
  • promować swój biznes i swoją markę osobistą,
  • pozyskać świetne materiały reklamowe do prowadzenia swoich social mediów lub nauczyć się je prowadzić od innych uczestniczek,
  • a ponadto lubisz spotykać się z ambitnymi kobietami, które pokażą Ci, jak sięgać po więcej, to dobrze trafiłaś! Klub Czerwonej Szpilki jest właśnie dla Ciebie.

 

Klub Czerwonej Szpilki – miejsce rozwoju Twojego biznesu

To właśnie dzięki Klubowi Czerwonej Szpilki można zwiększyć obroty i sprzedaż własnych produktów i usług, a także otrzymać wzajemną pomoc w zmniejszaniu kosztów prowadzenia działalności. Nasze Klubowiczki udzielają rabatu na swoje produkty i usługi innym Klubowiczkom, a kontakty nawiązane dzięki Klubowi Czerwonej Szpilki przekładają się na relatywne zyski i wyniki sprzedaży.

 

Klub Czerwonej Szpilki

 

Wyjątkowe zaproszenie: weź udział w Plebiscycie "Jestem kobietą i sięgam po więcej 2023"

Pamiętaj, że terminy naszych spotkań i eventów są podane na naszej stronie WWW oraz na naszym fanpage’u na Facebooku. Obecnie trwa plebiscyt "Jestem kobietą i sięgam po więcej 2023", do którego wciąż można się zgłosić, oraz przygotowujemy się do wielkiej gali we Wrocławiu, podczas której wyróżnimy 20 niesamowitych historii biznesowych, a dodatkowo 4 z kobiet nagrodzimy wyjątkowymi, pięknymi statuetkami, które będą przypominać o tym, że warto walczyć o siebie i spełniać swoje marzenia.

Jeśli chcesz opowiedzieć światu historię swojego biznesu, dać inspirację innym, zaprezentować, jak znalazłaś się w tym miejscu, w którym teraz jesteś – nie czekaj, tylko wyślij zgłoszenie do nas. Udział w plebiscycie jest bezpłatny, a wyróżnione historie będą przez rok promowane w naszym e-booku.

Szczegóły: https://czerwonaszpilka.pl/siegam-po-wiecej/#s0_8

Powiązane artykuły

Napisz komentarz