PolecanyBiznes.plBiznesBiznes MamyKobiety w biznesie – opowiedz swoją historię
Projekt "Kobiety w biznesie"

Kobiety w biznesie – opowiedz swoją historię

przez Renata Zielezińska

Popularność kobiet w biznesie rośnie. Napędzają ją panie zdeterminowane, aby rozwijać własne firmy oraz te, które pragną łączyć macierzyństwo z rozwojem zawodowym. Dziś kobiety na całym świecie mogą budować własne biznesy. A ta tendencja w przyszłości będzie się nadal rozwijać. Projekt "Kobiety w biznesie" to przestrzeń dedykowana przedsiębiorczym Polkom, która umożliwia im prezentację swoich przedsięwzięć biznesowych. Pokaż swój biznes na łamach popularnego portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl.

 

Siła kobiet w biznesie

Dzięki temu projektowi pragniemy pokazać siłę przedsiębiorczych kobiet. Ogromną zaletą kobiet w biznesie jest fakt, że każda z nich ma inne doświadczenia życiowe oraz zawodowe, a także inne perspektywy niż mężczyźni. Ich umiejętności, różnorodne preferencje i opinie przekładają się także na odmienne strategie. Siłą kobiet w biznesie zdecydowanie jest ich różnorodność, a na portalu ludzi biznesu PolecanyBiznes.pl, chcemy prezentować sylwetki przedsiębiorczych Polek.

 

Otoczenie ma znaczenie – dołącz go grona kobiet biznesu!

Odnoszące ogromne sukcesy zawodowe przedsiębiorczynie z Polski i świata często powtarzają, że otoczenie ma znaczenie. A na nasz sukces w biznesie wpływa również to, z kim spędzamy czas.

– "Projekt »Kobiety w biznesie« to pomysł na promocję polskich przedsiębiorczyń, pragnących rozwijać swoje biznesy bez względu na wiek, branżę czy rodzaj działalności. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie kobiety, zarówno te, które już od lat prowadzą własne firmy, jak i te, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w podróży po świecie biznesu, ale również te, które rozpoczynają budowę swoich firm od prowadzenia działalności nierejestrowanej. Wypełnij formularz i opisz nam swoją historię, byśmy mogli zaprezentować Ciebie i Twój biznes na łamach popularnego portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl. Weź udział w bezpłatnym projekcie i pokaż się światu" – zachęca pomysłodawczyni akcji i redaktor prowadząca Renata Zielezińska.

 

Czym jest projekt Kobiety w biznesie?

Projekt "Kobiety w biznesie" to:

 • Promocja przedsiębiorczości wśród kobiet oraz szeroko pojęta wymiana doświadczeń, a także możliwość nawiązywania relacji biznesowych.
 • Przestrzeń dedykowana przedsiębiorczym kobietom do prezentacji swoich biznesów.
 • Społeczność przedsiębiorczych kobiet – inteligentnych, pełnych pasji, prowadzących własne biznesy.
 • Akcja dla Polek, które rozwijają swoje firmy lub imperia biznesowe w kraju oraz poza jego granicami.
 • Miejsce odpowiednie dla liderek biznesu.
 • Idealna przestrzeń dla kobiet prowadzących biznes w mieście czy biznes na wsi, biznes regionalny, biznes lokalny, biznes ogólnopolski, biznes w Europie czy na świecie, a także tych zarządzających własnymi firmami, prowadzących działalność nierejestrowaną oraz z pasją i zaangażowaniem pracujących na etatach.

 

Celem projektu "Kobiety w biznesie" jest wzmacnianie pozycji kobiet w biznesie, promowanie ich sylwetek i pomoc w budowaniu silnych marek.

Wspieramy "Kobiety w biznesie"

Do kogo skierowany jest projekt Kobiety w biznesie?

Do udziału w projekcie "Kobiety w biznesie" zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze Polki, w tym:

 • Właścicielki firm z różnych sektorów gospodarki.
 • Przedsiębiorcze mamy prowadzące działalność nierejestrowaną.
 • Liderki biznesu.
 • Kobiety pracujące z pasją i zaangażowaniem na etacie i spełniające się w swoich zawodach.

 

Wspieramy Kobiety w biznesie

Teraz kobiety eksplorujące świat biznesu mają szanse wykorzystać swoje wyjątkowe możliwości. Nie ma znaczenia, jak długo prowadzisz biznes. Chętnie pomożemy w budowaniu Twojej pozycji jako ekspertki oraz umacnianiu widoczności Twojego biznesu. Chcemy, aby kobiety biznesu miały głos i mogły podzielić się swoją historią.

Czy jesteś gotowa na rozwój swojej firmy?

 

Zgłoś swój udział w projekcie Kobiety w biznesie

Przedsiębiorcza Polko, zaprezentuj swój biznes w akcji "Kobiety w biznesie" Akcja trwać będzie przez cały rok 2024. W jej ramach będziemy prezentować sylwetki kobiet w biznesie oraz zapraszać przedsiębiorcze Polki do udziału w wywiadach.

Odważ się. Wypełnij formularz. I daj się poznać światu.

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane

   

  Patronat medialny nad projektem Kobiety w biznesie

  Patronami medialnymi akcji "Kobiety w biznesie" są:

   

  Regulamin projektu Kobiety w biznesie

  1. Udział w projekcie "Kobiety w biznesie" jest bezpłatny i dobrowolny.
  2. Jego ideą jest promocja, wsparcie i pomoc w działaniach PR.
  3. Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z udziałem w projekcie.
  4. Projekt "Kobiety w biznesie" zaplanowaliśmy na 2024 rok.
  5. Udział w projekcie "Kobiety w biznesie" oznacza zgodę na publikację wizerunku i korzystanie z danych osobowych w celu realizacji danego projektu.

  Powiązane artykuły

  Napisz komentarz