PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweKongres for Social Media 2024
specjalistka ds. social mediów

Kongres for Social Media 2024

przez Biznesowe materiały prasowe

Kongres for Social Media to spotkanie pasjonatów social mediów, którzy odpowiadają za sukcesy i porażki związane z prowadzeniem kont firmowych w social mediach. Praca w branży social mediów wymaga nieustannego poszerzania kompetencji oraz reagowania na ciągłe zmiany w świecie biznesu online. Dlaczego warto pojawić się na tym wydarzeniu dla pasjonatów i social media managerów?

 

Wydarzenie dla ekspertów od social mediów

Kongres For Social Media to wydarzenie, które powstało w odpowiedzi na potrzebę nieustannego śledzenia nowości, poszerzania kompetencji oraz reagowania na zmieniający się świat internetu. To najciekawszy i wypełniony mnóstwem merytorycznej wiedzy event dotyczący social mediów w Polsce. Poznaj najlepszy program dla social media managera. Wydarzenie dla specjalistów ds. social mediów łączy w sobie cudowną atmosferę. Jest doskonałą okazją, by odejść od biurka, poznać nowych ludzi, nawiązać kontakty w branży social mediów, zdobyć mnóstwo merytorycznej wiedzy oraz wymienić się doświadczeniami z praktykami.

 

Dlaczego warto wziąć udział w Kongresie ForSoMe?

Kongres for Social Media to wyjątkowe wydarzenie biznesowe, dla wszystkich, dla których rozwój biznesu w social mediach jest ważnym tematem. Otrzymasz na nim zbiór taktyk, rozwiązań i narzędzi, które pomogą osiągnąć zamierzone cele związane z prowadzeniem profilu marki w social mediach. Spotkasz się z ekspertami z branży social mediów i praktykami, którzy znają branżę. Będziesz mieć okazję wymienić się z nimi wiedzą i doświadczeniem. Fantastyczna atmosfera wydarzenia sprawi, że nabierzesz wiatru w żagle oraz przygotujesz nową strategię działania w social mediach. Kongres For Social Media to także doskonała okazja do networkingu i nawiązania kontaktów w branży. To najciekawsze i wypełnione mnóstwem wiedzy merytorycznej wydarzenie dotyczące social mediów w Polsce

 

Tematyka kongresu dla ekspertów social mediów 2024

W programie Kongresu For Social Media 2024 zaplanowano następujące prelekcje:

 • "Trendujące rozwiązania i niestandardowe pomysły – 8 kreatywnych pomysłów w erze przebodźcowania. Co zrobić, by przestali scrollować dalej" – Bartosz Walat, Creative Lead.
 • "Czy GenZ zrewolucjonizuje LinkedIn? Praktyczne wskazówki, jak Twoja firma może przyciągnąć, zaangażować i skorzystać z siły młodych użytkowników" – Adrian Gamoń.
 • "AI rozkręca konkursy. Wskazówki i pomysły jak wykorzystać narzędzia AI" – Agnieszka Stelmaszczyk
 • "Automatyzacja pracy w Meta Ads. Jak BEZ AI zwiększyć efektywność i skrócić dzień pracy" – Albert Radomski.
 • "Moje tips&tricks przygotowane dla Was o efektywnej komunikacji i obecności w mediach społecznościowych" – Tomasz Kammel.
 • "Social Video – wszystko, co musisz wiedzieć, od kliknięcia do konwersji" – Piotr Król.
 • "Oswajamy rozszerzoną rzeczywistość, czyli AR, VR, XR, MR w służbie komunikacji marek w social mediach" – Jan Ożarowski, Strateg kreatywny.
 • "Zmiany i trendy w social media marketingu: co warto rozważyć w swojej strategii?" – Agnieszka Banaś, Head of Social Media.
 • "Jak przetrwać w mediach społecznościowych? Popularne strategie dla mikro i makro budżetów marketingowych" – Paweł Jóźwik, Associate Media & Innovation Director.
 • "Kiedy polscy reklamodawcy przepłacają za reklamę w social media i jak nie popełniać tych błędów?" – Jan Zając, Przedsiębiorca, badacz i psycholog.
 • "Czy kiełbasa potrzebuje big idei? Praktyczne know-how o marce w SoMe" – Emilia Czerwiec, Creative Leader & Business Unit Manager.
 • "Jak robić zasięgi i rozwijać konto firmowe na TikToku w 2024 roku" – Agata Papis-Maniecka, Facetka od reklamy, Tik Tok ekspert.
 • "Synergia kanałów performance" – Mikhail Fediukovich, Senior Performance Specialist.
 • "Branded podcast – dlaczego prawdopodobnie robisz to źle? 10 rzeczy, które rozwiną podcast Twojej marki" – Kris Nowak, Podcast ekspert.
 • "Efektywne rolki w strategiach dla różnych branż" – Sylwia Dąbrowska, Video Teacherka.
 • "Jak robić influencer marketing w 2024 roku? Praktyczna i aktualna wiedza dla marketerów" – Karolina Łach, Group Influencer Managerka.

Kongres for Social Media 2024

Kiedy odbędzie się Kongres For Social Media i jak wziąć w nim udział?

Kongres For Social Media odbędzie się w dniach 20-21 maja 2024 roku w Gdańsku lub online pod patronatem medialnym portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl. Więcej informacji na temat Kongresu For SoMe znajdziesz na stronie: https://www.forsm.pl/.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz