PolecanyBiznes.plWiadomości biznesoweKongres Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych
kongres biur rachunkowych

Kongres Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych

przez Biznesowe materiały prasowe

Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych organizuje coroczny Kongres Partnerów Biznesowych OSCBR, który odbędzie się w podwarszawskich Radziejowicach w dniach 6-7 października. Wydarzenie zgromadzi czołowych ekspertów oraz entuzjastów branży księgowej z całego kraju i towarzyszyć będzie piątej rocznicy istnienia Sieci.

 

Kongres biur rachunkowych

Kongres Partnerów Biznesowych OSCBR stanowi okazję do spotkania się z wiodącymi ekspertami branży księgowej. Goście wydarzenia będą mieli szansę uczestniczyć w dyskusjach na temat przyszłości tego dynamicznie rozwijającego się sektora.

 

Agenda Kongresu Biur Rachunkowych

W programie znajdują się panele dyskusyjne dotyczące:

  • Przyszłości branży księgowej
  • Programu "Bądź gotowy na KSeF" pod Patronatem Ministerstwa Finansów
  • Rozwoju osobistego i biznesowego
  • Korzyści z wykorzystania nowoczesnych technologii w księgowości

Ważną osobistością będzie Krzysztof Rogowski, Przedstawiciel Ministerstwa Finansów, Kierownik Projektu Krajowego Systemu e-Faktur. Nie zabraknie także Patrycji i Rafała Strzeleckich reprezentujących CashDirector. Gościem specjalnym będzie znany prezenter i osobowość telewizyjna – Tomasz Kammel.

 

Kongres Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych

– "Kongres OSCBR to nie tylko wyjątkowe forum do zdobywania wiedzy i motywacji, ale również okazja do nawiązywania wartościowych relacji biznesowych. Uczestnicy będą mieli szansę poznać ciekawych ludzi z branży księgowej oraz wymienić się doświadczeniami i pomysłami, chociażby w temacie wdrożenia rewolucji księgowej, jaką jest KSeF. W tym obszarze będziemy gościć przedstawiciela Ministerstwa Finansów, więc nasi goście będą mieli okazję do uzyskania informacji z pierwszej ręki. Cenne kontakty, które można nawiązać podczas tego wydarzenia, mogą przyczynić się do rozwoju zawodowego i sukcesu biznesowego. Będziemy poruszać tematy, które są aktualne i dotyczą całej branży" – mówi Anita Gołębiewska, Dyrektor Zarządzająca Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR).

Wieczorem odbędzie się uroczysta kolacja, która będzie okazją do świętowania 5-lecia istnienia sieci OSCBR i nieformalnych rozmów oraz budowania trwałych relacji biznesowych w kameralnej atmosferze.

 

Co to jest Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych?

– "OSCBR to największa w Polsce sieć zrzeszająca biura rachunkowe świadczące usługi najwyższej jakości. Naszym celem jest wspieranie Partnerów w prowadzeniu biznesu poprzez dostarczanie inteligentnej technologii i usług księgowych do obsługi klientów. Prowadzimy działania edukacyjne, dzieląc się stale poszerzaną wiedzą na temat biznesu księgowego, zarządzania, nowoczesnych rozwiązań technologicznych, e-faktur oraz rozwoju osobistego. Jesteśmy dumni z tego, ile udało nam się osiągnąć w ciągu ostatnich lat. Zrzeszając blisko 3000 biur w całym kraju, w tym ponad 1200 certyfikowanych, stworzyliśmy sieć opartą na wartościach współpracy oraz przede wszystkim doskonałej jakości usług. Naszym priorytetem jest zapewnienie wsparcia na najwyższym poziomie, umożliwiającego rozwijanie biznesu w dynamicznie zmieniającym się środowisku rynkowym" – mówi Natalia Abramczyk – Manager Zespołu Sprzedaży OSCBR.

 

Lider w branży biur rachunkowych

Dzięki dynamicznemu rozwojowi, innowacyjnym inicjatywom i zaangażowaniu w rozwój swoich Partnerów, Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych stała się liderem w branży i nieocenionym partnerem dla biur rachunkowych.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz