PolecanyBiznes.plLifestyleKrakowski Unicus Palace zmienia się w Wyndham Grand
Ekskluzywny hotel w segmencie upper upscale Wyndham Grand Kraków Old Town

Krakowski Unicus Palace zmienia się w Wyndham Grand

przez Biznesowe materiały prasowe

Amerykańska marka Wyndham Hotels Resorts wchodzi na polski rynek. Grupa Dobry Hotel, która obecnie zarządza 18 hotelami na terenie Polski, podpisała umowę franczyzową z Wyndham Hotel & Resorts na otwarcie w Krakowie hotelu pod marką Wyndham Grand. Będzie to pierwszy obiekt marki w segmencie upper upscale w Polsce.

 

Ekskluzywny hotel w segmencie upper upscale

Wyndham Grand trafia w gusta podróżujących, którzy cenią sobie wysoką jakość usług w przystępnej formule oraz unikalne doświadczanie gościnności. Zarządzany przez Dobry Hotel, pięciogwiazdkowy obiekt, funkcjonować będzie pod nazwą Wyndham Grand Kraków Old Town, w miejscu obecnego hotelu Unicus Palace, położonego przy słynnej ulicy Floriańskiej na krakowskim Starym Mieście.

Hotel Unicus Palace to luksusowy obiekt zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli go od Rynku Głównego i Sukiennic. Oferuje 60 komfortowych i bogato wyposażonych pokoi, restaurację Unique Taste, w której serwowana jest kuchnia europejska z polskimi akcentami oraz restaurację Trattoria Degusti z kuchnią włoską, a także klimatyczną Strefę Relaksu z basenem, dwiema saunami, jacuzzi, gabinetem masażu, grotą solną oraz siłownią. Do dyspozycji gości jest również podziemny parking.

Wyjątkowy charakter hotelu i najwyższą jakość świadczonych usług potwierdzają doskonałe recenzje gości i ugruntowana pozycja na rynku. Wyndham Grand Kraków Old Town wyróżniać się będzie także unikalną architekturą i bogatą historią dawnego Pałacu Morsztynów.

– "Zarówno dla Hotelu Unicus Palace, jak i całej Grupy Dobry Hotel jest to prestiżowa zmiana, która pozwoli nam nie tylko na dywersyfikację portfolio, ale przede wszystkim na dostęp do międzynarodowych kanałów dystrybucji Wyndham Hotels & Resorts i szerszą promocję destynacji. Mamy nadzieję, że w wyniku tej współpracy przyciągniemy do Krakowa jeszcze więcej turystów i gości, którzy zatrzymują się w hotelach Wyndham zlokalizowanych na całym świecie" – mówi Daniel Łukaszewicz, Dyrektor Zarządzający Grupy Dobry Hotel.

Ekskluzywny hotel w segmencie upper upscale Wyndham Grand Kraków Old Town

Wyndham Hotels & Resorts jest największą na świecie hotelową firmą franczyzową pod względem liczby obiektów, posiadającą około 9 100 hoteli w ponad 95 krajach na sześciu kontynentach. Spółka zarządza portfelem 24 marek hotelowych.

 

Materiały prasowe Dobry Hotel.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz