PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweKurs na Biznes – konkurs dla przedsiębiorców organizowany przez miasto Gdynia

Kurs na Biznes – konkurs dla przedsiębiorców organizowany przez miasto Gdynia

przez Renata Zielezińska

Kurs na Biznes to inicjatywa dla wszystkich, którzy marzą o własnym biznesie lub prowadzą firmę maksymalnie od 2 lat. To wyjątkowa szansa, by zdobyć nową wiedzę i umiejętności oraz zyskać wsparcie finansowe dla swojej działalności. Obierz właściwy Kurs na Biznes, zdobądź 25 tysięcy na start lub rozwój własnej firmy, kursy oraz szkolenia, voucher na atrakcyjne studia podyplomowe czy bezpłatne wirtualne biuro – to tylko kilka z nich. Poznaj szczegóły konkursu Kurs na Biznes organizowanego przez miasto Gdynia.

 

Konkurs dla przedsiębiorczych – Kurs na Biznes

Kurs na Biznes to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i nowych umiejętności, ale także wsparcie finansowe dla Twojej działalności. W trakcie szkoleń poznasz tajniki prowadzenia biznesu, a także nabędziesz praktyczne umiejętności, które pomogą rozwijać Twoją firmę. Dziesięciu najlepszych uczestników konkursu będzie mogło skorzystać ze specjalnego pakietu dedykowanych szkoleń oraz indywidualnych konsultacji z profesjonalnymi mentorami biznesu. Na laureatów natomiast czekają atrakcyjne nagrody: 25 tysięcy na start lub rozwój własnej firmy, kursy oraz szkolenia, voucher na atrakcyjne studia podyplomowe czy bezpłatne wirtualne biuro.

Do kogo skierowany jest Kurs na Biznes?

Konkurs Kurs na Biznes z myślą o mieszkańcach Gdyni, a także osobach, które chcą założyć lub przenieść istniejącą firmę do Gdyni. Mogą wziąć w nim udział zespoły. Przedsięwzięcie będzie realizowane w dwóch kategoriach:

  • IDEA – dla pomysłów na założenie nowej firmy,
  • STARTUP – dla pomysłów na rozwój istniejącej firmy (maksymalnie od dwóch lat).

Celem Kursu na Biznes jest wyłonienie najlepszego innowacyjnego i przyszłościowego pomysłu biznesowego oraz wsparcie w jego realizacji.

Nagrody w konkursie Kurs na Biznes

Jest o co walczyć. Autorzy najciekawszych biznesowych koncepcji w kategoriach IDEA i STARTUP dostaną aż 25 tysięcy złotych na start lub rozwój własnej firmy. Ponadto laureaci otrzymają również atrakcyjne nagrody rzeczowe i dodatkowe świadczenia wspierające założenie i rozwój działalności gospodarczej.

Kurs na Biznes to także możliwość zdobycia inwestora dla własnego biznesu, wzięcia udziału w inspirujących i merytorycznych szkoleniach, szansa na zdobycie praktycznej wiedzy oraz indywidualne wsparcie mentora w zakresie swojej działalności gospodarczej.

 

Jak przesłać zgłoszenie do konkursu Kurs na Biznes?

Chcesz spróbować swoich sił w konkursie Kurs na Biznes dla przedsiębiorców z Gdyni oraz tych, którzy chcą przenieść firmę do tego pięknego miasta? Wypełnij formularz dostępny na stronie organizatora konkursu: https://www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl/pl/gdynia-przedsiebiorcza/kurs-na-biznes/. Termin zgłoszeń upływa 15 maja 2023. Powodzenia!

Powiązane artykuły

Napisz komentarz