PolecanyBiznes.plBiznesKobiecy BiznesLaureatki VII Plebiscytu Lady Business Awards 2023
Laureatki VII Plebiscytu Lady Business Awards 2023

Laureatki VII Plebiscytu Lady Business Awards 2023

przez Biznesowe materiały prasowe

Kobiety biznesu niewątpliwie są inspiracją dla redakcji popularnego portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl. Tym bardziej – jako patron medialny wyjątkowego wydarzenia dla liderek biznesu z uwagą przyglądamy się laureatkom 7 edycji Plebiscytu Lady Business Awards 2023, który odbył się w dniu 1 grudnia 2023 w Teatrze 6. Piętro w Warszawie.

 

Nagroda w konkursie Lady Business Awards

Konkursy i plebiscyty dla przedsiębiorców, szczególnie tak prestiżowej rangi, jak ten organizowany przez Fundację LBC, działającą przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu Lady Business Club, jest nie tylko podsumowaniem działalności. Stanowi inspirację do zmian i rozwoju własnego biznesu. Wzmacnia profesjonalny wizerunek kobiety biznesu oraz jest gwarancją wiarygodności i wysokiej pozycji firmy.

 

Laureatki 7 Plebiscytu Lady Business Awards 2023 w kategorii Przedsiębiorcza Kobieta to Ty

Kapituła konkursu zdecydowała, że nagrody kategorii Przedsiębiorcza Kobieta to Ty odebrały:

 • Magdalena Dąbrowska – współwłaścicielka Grupy Progress z Gdańska, oferującej pracę tymczasową, rekrutacje stałe, doradztwo biznesowe, szkolenia i optymalizację procesów HR. W ciągu 20 lat pracy walczyła o prawa kobiet i równouprawnienie. W Grupie Progress wprowadziła Kodeks etyki.
 • Karolina Kizińska – właścicielka marki Super kobiety onlajnu z Poznania. Towarzyszy innym kobietom biznesu w ich podróżach biznesowych.
 • Magdalena Placek – właścicielka Jagoda JPS ze Skierniewic, która zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn sadowniczych, rolniczych i ogrodniczych. W swojej pracy udowadnia, że kobieta w typowo męskiej branży produkcyjnej, również spełnia się zawodowo i odnosi sukcesy.
 • Beata Block – właścicielka firmy RDL Hydraulics z Pomorza, produkującej narzędzia i elektronarzędzia dla domu i ogrodu oraz rozwiązania dla przemysłu.

 

Wyróżnienia w 7 Plebiscycie Lady Business Awards 2023 otrzymały:

 • Krystyna Jarek – właścicielka marki Booster of Innovation z Warszawy. Pragnie pokazać innym kobietom, że warto walczyć o siebie w życiu zawodowym.
 • Jolanta Gowgiel – właścicielka sali zabaw Bajkoland oraz kawiarni Sececja w Nowym Sączu. Wniosła nowe usługi na rynek lokalny oraz jako jedna z pierwszych przedsiębiorczyń w Polsce wprowadziła usługi zabaw dla dzieci i robi to z sukcesem od 19 lat.
 • Magdalena Karaśkiewicz – właścicielka biura rachunkowego FIN-MAG z Wałbrzycha.
 • Małgorzata Wojciechowicz – właścicielka Polskiego Centrum Edukacji Prawnej – placówki kształcenia i doskonalenia zawodowego z Warszawy. Pragnie wspierać kobiety w rozwoju biznesowym, osobistym i naukowym.
 • Julia Boguslavska – Założycielka Projektu "Ukrainka w Polsce" powstałego na rzecz ukraińskich kobiet. Choć bała się otworzyć biznes w Ukrainie, to zrobiła to w Polsce, po to, by uczyć kobiety z Ukrainy, jak zapewnić sobie stabilność finansową w każdym kraju.

 

Dwie nagrody od członkiń LBC

Członkinie społeczności LBC w kategorii Wsparcie i Inspiracja postanowiły nagrodzić:

W kategorii Wsparcie nagrodę otrzymała:

 • Agnieszka Gniotek – właścicielka Galerii i Domu Aukcyjnego Xanadu z Warszawy. To kobieta biznesu, która chętnie dzieli się swoimi pomysłami, doświadczeniami i wiedzą dotyczacą prowadzenia biznesu.

W kategorii Inspiracja nagrodę otrzymała:

 • Zuzanna Mikołajczyk – właścicielka marki Know How Much z Bergamo. Pokazuje, że innowacje nie powinny być przeszkodą w rozwoju firmy a narzędziem w prowadzeniu małego biznesu.

 

Laureatki VII Plebiscytu Lady Business Awards 2023

Serdecznie gratulujemy wszystkim liderkom biznesu nagrodzonym VII edycji konkursu dla kobiet biznesu, jakim jest Lady Business Awards.

Materiał opracowano na podstawie informacji: Znamy Laureatki VII edycji Plebiscytu Lady Business Awards 2023 – Platforma LBC dla przedsiębiorczych Polek (ladybusinessclub.com)

Powiązane artykuły

Napisz komentarz