PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweNajwiększe wydarzenie technologiczne w Polsce: Perspektywy Women in Tech 2023
wydarzenia biznesowe dla kobiet z branży technologicznej

Największe wydarzenie technologiczne w Polsce: Perspektywy Women in Tech 2023

przez Biznesowe materiały prasowe

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje piątą już edycję wyjątkowego wydarzenia biznesowego Perspektywy Women in Tech Summit 2023, który odbędzie się 14-15 czerwca 2023 roku w Warszawie. Gościć będzie co najmniej 8000 uczestniczek i uczestników z 50 krajów. Wydarzeniu patronuje ponad 85 (!) największych firm technologicznych oraz najlepsze uczelnie techniczne. Jednocześnie Summit to też największe w Europie targi pracy dla kobiet w branży technologicznej – dla osób, które są na początku swojej kariery w IT/Tech, dla tych, które myślą o przebranżowieniu się i szukają nowych dróg, oraz dla studentek i studentów. Wydarzenie ma charakter niekomercyjny – dla studentek i studentów kierunków technicznych, fizyki i matematyki oferowane są bezpłatne bilety!

 

Największe wydarzenie biznesowe dla kobiet w technologiach w Europie

Summit to prawdziwy fenomen – w ciągu kilku lat (od 2018 r. odbyły się 4 edycje) jego publiczność urosła z 1000 do prawie 10 000 osób. Konferencja stała się największym wydarzeniem biznesowym dla kobiet w technologiach w Europie. Traktowana jest też jako stałe miejsce spotkań osób C-level, profesjonalistek i studentek kierunków nowotechnologicznych. W dodatku od ubiegłorocznej edycji Summit stanowi wydarzenie pozytywne klimatycznie (w 2022 było to pierwsze w Polsce takie wydarzenie!) – podobnie jak przed rokiem będzie policzona, zredukowana i skompensowana z nawiązką emisja gazów cieplarnianych związana z realizacją wydarzenia – i pozostanie po nim nowy, chroniony, bioróżnorodny las w mazowieckim.

 

200 zagadnień technologicznych

W czasie Summitu poruszonych zostanie 200 tematów technologicznych – w tym komputery kwantowe, przyszłość półprzewodników, deep tech. Aż 15 wydarzeń programowych poświęconych zostanie samej sztucznej inteligencji (w tym generatywnej AI).

 

Eksperci ze świata technologii

Perspektywy Women in Tech Summit 2023 to 150 inspirujących mówców oraz znakomitych gości specjalnych. W tym roku będą to m.in.: Francesca Cavallo – charyzmatyczna autorka światowego bestselleru "Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek", Mark Brzeziński, Rafał Trzaskowski i prezeski i prezesi kluczowych firm działających w Polsce, takich jak m.in. Intel, Microsoft, Motorola Solutions, Google Cloud, GE Aerospace, Orange, NatWest, Ericsson, Dell, IGT, 3M, Standard Chartered, IQVIA, Allegro.

 

Weź udział w fenomenalnym wydarzeniu dla kobiet z branży technicznej

Jako patron medialny Perspektywy Women in Tech Summit 2023 serdecznie zapraszamy do EXPO XXI w Warszawie (ul. Prądzyńskiego 12/14) na 2 bardzo intensywne dni – z programem 4 scen, serią 60 specjalistycznych warsztatów, 50 tech-talków, unikatowym Career Expo, Mentoring Zone, kilkunastoma wydarzeniami dodatkowymi (w tym gala wieczorna z wręczeniem tytułów TOP10 Women in Cloud Computing in Poland).

Więcej informacji: https://womenintechsummit.pl/.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz