PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweNetworking XXL dla polskich przedsiębiorców z Belgii i Holandii
konferencja biznesowa dla polskich przedsiębiorców za granicą

Networking XXL dla polskich przedsiębiorców z Belgii i Holandii

przez Biznesowe materiały prasowe

Polscy przedsiębiorcy za granicą są coraz częściej spotykani. W związku z tym powstają także różne inicjatywy takie jak Pol-Biz Networking XXL. To wydarzenie biznesowe skierowane do polskich przedsiębiorców działających na terenie Belgii i Holandii odbędzie się 9 grudnia 2023 w Antwerpii. Jest okazją do wsparcia, wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów i rozwoju.

 

Wyjątkowy event biznesowy dla polskich przedsiębiorców z Belgii i Holandii

– "Chciałabym, aby wydarzenie było okazją do budowania silnych relacji biznesowych, a jednocześnie momentem celebracji tych przedsiębiorców, którzy już inwestują w rozwój siebie, jak i swojego biznesu. Tak powstał pomysł zrobienia czegoś większego na skalę europejską. W moim odczuciu to wydarzenie ma głębszy cel niż tylko networking. Głównym celem jest podkreślenie, że bez współpracy, wsparcia i dzielenia się wiedzą nie będzie prawdziwego rozwoju. Z mojego doświadczenia i ludzi wokół wiem, że polscy przedsiębiorcy na świecie czują się samotni. Brak wsparcia prowadzi do szybkiego wypalenia. Tym wydarzeniem chcę przedstawić możliwości, jakie daje networking. Rozumiem, że wielu ludzi ze świata biznesu sparzyło się na współpracy z innymi (ja również!). Jednak chcę pokazać, że razem można więcej!" – mówi Sylwią Piątek, organizatorka Pol-Biz Networking XXL.

 

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu biznesowym Pol-Biz Networking XXL?

To jedyne tego typu wydarzenie biznesowe dla polskich przedsiębiorców w Belgii organizowane na tak dużą skalę. Wystąpi na nim 12 ekspertów z różnych dziedzin, którzy zdradzą tajniki sukcesu swoich firm oraz opowiedzą przedsiębiorcom o doświadczeniach związanych z budowaniem i rozwijaniem biznesu w Belgii i Holandii. Na evencie pojawią się również stoiska wystawowe. Autorzy książek pt.: (Nie)gotowi na sukces vol.1 i vol.2 opowiedzą o tym, jak współpraca przy projekcie książki popchnęła ich biznes do przodu oraz co osiągnęli dzięki budowaniu relacji z innymi przedsiębiorcami.

 

W jaki sposób to wydarzenie dla polskich przedsiębiorców wesprze rozwijające się biznesy?

Pol-Biz Networking XXL to niesamowite wydarzenie biznesowe, które:

  • Umożliwia zdobycie cennej wiedzy.
  • Jest przestrzenią do wymiany doświadczeń z innymi polskimi przedsiębiorcami z Belgii i Holandii.
  • Daje możliwość nawiązania nowych kontaktów.
  • Zapewnia wiele okazji do zaprezentowania swojego biznesu, produktów i usług.
  • Prezentuje nową perspektywę oraz otwiera na możliwości, co stanowi kluczowy element sukcesu każdej działalności gospodarczej.
  • Ułatwia zdobywanie wiedzy o międzynarodowych rynkach.

 

Kiedy odbędzie się Pol-Biz Networking XXL?

Pol-Biz Networking XXL Wielka Wymiana Kontaktów to wydarzenie biznesowe dla polskich przedsiębiorców z Belgii i Holandii, zaplanowane na 9 grudnia 2023. Odbędzie się w Antwerpii w Belgii, potrwa od godziny 11 do 23. Więcej informacji oraz bilety znajdziesz na stronie organizatora: Pol-Biz Networking XXL.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz