PolecanyBiznes.plBiznesKobiecy BiznesNiezbędnik w domowym biurze
Niezbędnik w domowym biurze

Niezbędnik w domowym biurze

przez Artykuł gościnny

W pracy przy biurku, nawet w zaciszu własnego domu, spędzamy co najmniej 8 godzin w ciągu dnia. Freelancerzy i osoby prowadzące własne firmy przeznaczają na pracę znacznie więcej czasu. W jaki sposób zorganizować domowe biuro? Wybierz eleganckie artykuły biurowe, które uprzyjemnią czas w pracy i prowadzenie biznesu, a także będą się wyróżniać na biurku.

 

Prosty sposób, by odmienić wygląd biura

Osiem godzin przy biurku, wysłużony kubek z zimną już herbatą, stos luźnych kartek. Obok notes z ostatniej konferencji i żółty długopis… znacie to? A przecież można inaczej!

Zacznijmy jeszcze raz: osiem godzin przy biurku przy inspirującej pracy! Filiżanka z pyszną kawą, ulubiony notes ze świetnym papierem. Oznaczony indeksami, które od razu sygnalizują, gdzie szukać danych informacji. Posegregowane dokumenty w estetycznych teczkach. A w ręce — piękne mosiężne pióro z połyskliwym atramentem. Od razu lepiej, prawda?

 

 

5 biurowych przyborów, które uprzyjemnią i usprawnią pracę w domowym biurze

 

Elegancki kalendarz lub planner

Temat rzeka! Każdy planuje w inny sposób. Niektórzy organizują dni hasłowo, inni godzinowo, a jeszcze inni robią listę zadań do wykonania na cały tydzień. Są i tacy, którzy działają spontanicznie. Nie ważne, jaki sposób planowania jest Ci bliski — ważne, żeby kalendarz lub planner był dopasowany do Twoich preferencji!

 

Notes z dobrym papierem

To ważne. Kiedy korzystamy z notatników z dobrym papierem, doświadczenie pisania odręcznego może wejść na zupełnie inny poziom. Istotne jest też, żeby otwierał się na płasko! To niezwykle poprawia komfort pracy. Jego piękna okładka będzie wisienką na torcie.

 

Eleganckie pióro lub długopis

Odręczne pisanie jest przyjemne i dobre dla naszego mózgu. To udowodnione naukowo! Posiadanie instrumentu niezwykłej urody zdecydowanie doda stylu tej codziennej czynności. Z powodzeniem można korzystać z niego zarówno w domowym biurze, jak i podczas spotkań. Wyciągając z teczki stylowe pióro lub długopis, na pewno zwrócisz na siebie uwagę! Chcesz wyróżnić się jeszcze bardziej? Postaw na kolorowy atrament!

 

Kultowy włoski zszywacz

Potrzebny w każdym biurze, prawda? Może być nijaki. Może też być wyjątkowy! Włoskie zszywacze Zenith 548 są produkowane od ponad 70 lat. Goszczą w milionach domów i biur na całym świecie. Co je wyróżnia? Poza charakterystycznym wyglądem najważniejszy jest sposób ich używania. To zszywacze, których nie trzeba kłaść na biurku — trzymamy je w ręce. Są niesamowicie wygodne i przyspieszają pracę! Po ich użyciu już nigdy nie wrócisz do zwykłego zszywacza.

 

Etui na laptop

Główną funkcją etui na laptop jest jego ochrona przed uszkodzeniami. Kto powiedział, że jedyną? To kolejny element, który może ubarwiać przestrzeń biurową i styl na co dzień! Etui od francuskiej marki All The Ways to Say urzekają kolorystyką i wzorami. Jeżeli pasjonuje cię styl eko, pewnie spodoba ci się to, że najnowsza kolekcja jest drukowana na poliestrze, który powstał z plastiku odłowionego z morza. Czy nie jest to wspaniałe?

 

Must have, które robią wrażenie w domowym biurze

Są produkty "must have" i "nice to have". Do tych drugich albo do produktów niezbędnych, które miło mieć w biurze, zaliczamy te z Noteki. Piękne i estetyczne miejsce pracy ma świetny wpływ na naszą kreatywność, zaangażowanie i produktywność.

Niezbędnik w domowym biurze

Noteka to papierniczy concept store, w którym znajdziecie starannie wyselekcjonowane artykuły biurowe i papiernicze. To produkty zarówno młodych marek, jak i kultowych brandów. Piękne, funkcjonalne i wykonane ze świetnej jakości materiałów, plannery, kalendarze, pióra wieczne, długopisy, ołówki i inne przybory.

 

Artykuł gościnny przygotowała Marta Ogrodowczyk-Trepczyńska – architekt, przedsiębiorczyni, estetka. Ukończyła Architekturę i Urbanistyce na Politechnice Łódzkiej. Studiowała też w rzymskiej uczelni Universita degli Studi Roma Tre i łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Inspiracje i doświadczenie zawodowe zbierała w pracowniach w Łodzi i Londynie. Do otwarcia Noteki zainspirował ją zaszczepiony w domu gen przedsiębiorczości, a także zagraniczne podróże, które pozwoliły jej zwrócić uwagę na istniejącą niszę.

Powiązane artykuły

2 komentarze

Alina 2022-11-18 - 15:29

Zaproponowane produkty to także świetny pomysł na prezent dla przedsiębiorców.

Odpowiedz
Zosia 2022-11-18 - 15:29

Przyjemnie się czytało tem artykuł

Odpowiedz

Napisz komentarz