PolecanyBiznes.plBiznesKobiecy BiznesNiezwykłe spotkanie burmistrza Krotoszyna z przedsiębiorcami
spotkanie burmistrza Krotoszyna z przedsiębiorcami

Niezwykłe spotkanie burmistrza Krotoszyna z przedsiębiorcami

przez Renata Zielezińska

Spotkania lokalnych przedsiębiorców są nie tylko doskonałą okazją do rozmowy i wymiany doświadczeń, ale także formą networkingu ułatwiającą nawiązywanie relacji biznesowych. Dlatego z prawdziwą przyjemnością wybrałam się na noworoczne spotkanie krotoszyńskich przedsiębiorców, zorganizowane przez burmistrza, które odbyło się 12 stycznia 2023 roku w pięknych wnętrzach kawiarenki zlokalizowanej na Stadionie Miejskim w Krotoszynie.

 

Relacja ze spotkania krotoszyńskich przedsiębiorców z burmistrzem

Noworoczne spotkanie przedstawicieli biznesu z władzami naszego pięknego miasta to już wieloletnia tradycja. W tym roku przygotowana przez burmistrza Franciszka Marszałka uroczystość miała zupełnie odmienną niż dotąd formę. Po czasach pandemii, trudnych dla wielu biznesów, na początku 2023 roku, przedsiębiorcy licznie zgromadzili się na tym wydarzeniu.

spotkanie burmistrza Krotoszyna z przedsiębiorcami

Przybyłych gości przywitała wyjątkowa pani Naczelnik Wydziału Promocji i Współpracy — Mariola Koczorowska. Po uczcie dla duszy, jaką był występ artystyczny przygotowany przez krotoszyńską Szkołę Rocka, gości ciepło przywitał burmistrz. Gospodarz wydarzenia — burmistrz Franciszek Marszałek podziękował przedsiębiorcom za płacenie podatków, które służą rozwojowi naszego pięknego miasta. Wyraził również nadzieję na współdziałanie, które jest hasłem Krotoszyna. Współpraca z krotoszyńskimi przedsiębiorcami jest również moim celem w najbliższych latach.

spotkanie burmistrza Krotoszyna z przedsiębiorcami

Następnie głos zabrali Starosta Krotoszyński oraz przedstawiciele świata biznesu: Aneta Karkosz — Prezes Zarządu Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych z Gostynia, Jakub Paduch z Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju oraz Krzysztof Antczak — Dyrektor Regionu Wielkopolskiego Banku Gospodarstwa Krajowego.

spotkanie burmistrza Krotoszyna z przedsiębiorcami

Współpraca krotoszyńskich przedsiębiorców

Marzę o tym, aby stworzyć Biznesowy Klub Krotoszyńskich Przedsiębiorców oraz program rozwoju i wsparcia dla krotoszyńskich firm. Wszystko po to, aby każda z nich nastawiła swoje stery oraz mindset na osiąganie niebywałych sukcesów w swojej branży.

spotkanie burmistrza Krotoszyna z przedsiębiorcami

Chciałabym zachęcać i motywować do rozwoju, pomagać w odnajdywaniu się biznesowych bratnich dusz z Krotoszyna i okolic (a może także również z całego świata — bo dlaczego by nie myśleć z rozmachem?). Zamierzam informować o różnorodnych możliwościach rozwoju, takich jak zdobycie dofinansowania na rozwój firmy albo dotacji na rozpoczęcie działalności, możliwość wzięcia udziału w konkursach, kursach i szkoleniach. A wszystko po to, by biznes prowadzony z pasją dawał krotoszyńskim przedsiębiorcom mnóstwo satysfakcji. Motywował do nieustannego rozwoju oraz dbania o najwyższą jakość produktów i usług, ale także, aby przedsiębiorcy nie zapominali o potrzebach pracowników.

spotkanie burmistrza Krotoszyna z przedsiębiorcami

Spotkanie to zrodziło w mojej głowie mnóstwo pomysłów na współpracę z krotoszyńskimi przedsiębiorcami, których chciałabym częściej pokazywać na łamach portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl. W wywiadach, artykułach i rankingach.
Mam takie marzenie, aby prezentować sylwetki przedsiębiorców, historie biznesów oraz mnóstwo inspirujących informacji ze świata krotoszyńskiego biznesu. Zapraszam przedsiębiorców z Krotoszyna do pokazania swoich firm szerszej publiczności. Daj się bliżej poznać czytelnikom portalu PolecanyBiznes.pl, zainspiruj innych do działania, znajdź nowych klientów, zyskaj prestiż.

spotkanie burmistrza Krotoszyna z przedsiębiorcami

W kuluarach podczas spotkania burmistrza Krotoszyna z przedstawicielami lokalnych biznesów wiele mówiono o różnych możliwościach na współpracę oraz rozwoju firm. Myślę, że to jest właśnie idealny moment na jej rozpoczęcie i nawiązanie! Wydarzenie obfitowało w mnóstwo owocnych rozmów o biznesie, wzajemnym wsparciu oraz współpracy. A zrewitalizowane krotoszyńskie Błonie położone przy Jeziorze Odrzykowskim to wprost idealne miejsce na wydarzenia biznesowe.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz