PolecanyBiznes.plO nas

O nas

przez Renata Zielezińska

Historia powstania portalu dla przedsiębiorczych kobiet i mężczyzn

Portal biznesowy PolecanyBiznes.pl powstał z podpowiedzi intuicji i potrzeby serca po lekturze jednej z książek o ludziach biznesu, historiach powstawania firm i milionerach, które uwielbiam poznawać. Dla przedsiębiorców i z myślą o nich. To wyjątkowe miejsce w sieci i przestrzeń do promocji ekspertów oraz firm, w którym chcemy opowiadać wyjątkowe historie różnorodnych biznesów: start-upów, mikrobiznesu, małych, dużych i średnich firm oraz przedsiębiorstw i korporacji. Promujemy współpracę w biznesie zamiast walki z konkurencją.

 

Misja portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl

Misją marki PolecanyBiznes.pl jest zapewniać osobom przedsiębiorczym przestrzeń do budowania i wzmacniania świadomości ich marek. Portal dla przedsiębiorczych kobiet biznesu i biznesmenów PolecanyBiznes.pl to także miejsce do networkingu, dające możliwość nawiązywania relacji biznesowych oraz zwiększania sprzedaży produktów i usług. Pragniemy motywować i inspirować do rozwijania firm i współpracy pomiędzy firmami, nawet tymi, które z pozoru wydają się być konkurencją. Udowadniamy, że razem możemy więcej!

 

Portal dla przedsiębiorczych kobiet biznesu i biznesmenów

– "Wierzę, że każdy człowiek może zbudować udany biznes. Jednak trudno jest to zrobić samemu. Właśnie dlatego powstał portal biznesowy PolecanyBiznes.pl, który skupia wokół siebie sieć przedsiębiorczych kobiet i mężczyzn. Chcemy wspierać Cię na drodze do sukcesu biznesowego i osobistego oraz pomóc Ci odnieść niebywały sukces" – mówi Renata Zielezińska – twórczyni i wydawca portalu ludzi biznesu PolecanyBiznes.pl.

Bez względu na to, czy prowadzisz niewielką jednoosobową firmę, czy też ogromne przedsiębiorstwo, czy dopiero rozpoczynasz jednoosobową działalność gospodarczą albo dopiero zrodził się w Tobie pomysł stworzenia własnej firmy wsparcie i kontakty są podstawą każdego udanego biznesu niezależnie od branży.

 

PolecanyBiznes.pl – najlepszy portal biznesowy

Na portalu ludzi biznesu PolecanyBiznes.pl chcemy opowiadać wyjątkowe historie firm, przeprowadzać merytoryczne rozmowy z przedsiębiorcami oraz poruszać tematy istotne dla nich. W zupełnie inny sposób patrzymy na informacje i newsy ze świata biznesu. Dążymy do stworzenia skarbnicy inspirujących historii biznesowych oraz prezentujemy różnorodne punkty widzenia specjalistów z różnych branż. Portal biznesowy PolecanyBiznes.pl prezentuje najnowsze informacje biznesowe, trendy ze świata biznesu, wydarzenia biznesowe oraz informacje istotne dla przedsiębiorców.

 

W jaki sposób nawiązać współpracę z portalem biznesowym PolecanyBiznes.pl?

Opiniotwórczy portal biznesowy dla przedsiębiorców PolecanyBiznes.pl jest bardzo otwarty na współpracę różnego typu. Podejmujemy patronat medialny nad najważniejszymi wydarzeniami biznesowymi. Prezentujemy sylwetki przedsiębiorców i opowiadamy historie ludzi biznesu w artykułach i wywiadach. Tworzymy różnorodne rankingu biznesowe, takie jak: Ranking Inspirujących Kobiet Biznesu czy Ranking Inspirujących Biznesmenów. Jesteśmy pierwszym źródłem informacji biznesowych, istotnych dla przedsiębiorców. Systematycznie przyglądamy się przedsiębiorczości w Polsce i publikujemy rankingi firm w miastach oraz informacje o tym, jak rozwijać i promować biznes. Publikujemy biznesowe materiały prasowe oraz zapewniamy przestrzeń do zaprezentowania różnorodnych biznesów. Zachęcamy także do prezentacji siebie w roli eksperta oraz swojego biznesu w wywiadach z przedstawicielami świata biznesu, a także:

Rozgość się, korzystaj z materiałów znajdujących się na portalu dla przedsiębiorczych PolecanyBiznes.pl. Nawiązuj kontakty i twórz nowe możliwości biznesowe, które pomogą Ci stworzyć rozpoznawalną markę i odnoszący sukcesy biznes.