PolecanyBiznes.plBiznesKobiecy BiznesOgólnopolska kampania Go Digital dla polskich przedsiębiorczyń
Ogólnopolska kampania Go Digital dla polskich przedsiębiorczyń

Ogólnopolska kampania Go Digital dla polskich przedsiębiorczyń

przez Renata Zielezińska

Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej lub firmy z sektora MŚP wymaga mnóstwa czasu, pracy, zaangażowania i nieustannego śledzenia nowinek. Wiele rutynowych, a koniecznych działań sprawia, że przedsiębiorcy nie mają czasu na zajmowanie się biznesem. Z pomocą dla przedsiębiorczych kobiet przychodzi ogólnopolska kampania Go Digital. Dlaczego każda przedsiębiorczyni powinna wziąć w niej udział?

 

Polskie przedsiębiorczynie nie wykorzystują potencjału narzędzi cyfrowych

Choć wiele badań pokazuje, że przedsiębiorczynie i kobiety biznesu w Polsce są otwarte na nowe technologie, to z różnych przyczyn nie decydują się one na ich wdrożenie we własnych firmach. Być może nie wiedzą, które elementy w ich biznesie wymagają poprawy. Dzięki Go Digital i wykorzystaniu cyfrowych narzędzi rozwój i optymalizacja biznesu będzie znacznie prostszy.

 

Ogólnopolska kampania Go Digital – co to takiego?

Go Digital to unikatowa w skali Polski kampania bezpłatnie wspierająca MŚP w prowadzeniu nowoczesnego biznesu. Powstała w odpowiedzi na wyzwania, jakie czekają na przedsiębiorców w dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu. To ruch przedsiębiorczych kobiet z Polski, które chcą rozwijać swoje firmy. Zagościć w internecie, by zapewnić swojemu biznesowi wsparcie. Celem programu jest podniesienie kompetencji cyfrowych przedsiębiorczyń w Polsce oraz zapewnienie im wiedzy i wsparcia w doborze narzędzi cyfrowych odpowiednio dopasowanych do indywidualnych potrzeb ich różnorodnych firm. Kampania Go Digital to niesamowity projekt dla kobiet biznesu z Polski, który powstał przy współpracy Fundacji LBC, Strive Mastercard, PFR, a także partnerów technologicznych.

 

Mnóstwo możliwości dla przedsiębiorczyń z Polski

– "Oferujemy polskim przedsiębiorczyniom narzędzie, które zapewni im kompleksowe wsparcie cyfrowe. Platforma zawiera ponad 500 różnych porad, rozwiązań, książek i filmów. Jednak najcenniejszym aspektem programu jest szansa na nawiązanie osobistych kontaktów z ekspertami oraz dołączenie do wielu grup wsparcia, co pozwoli przedsiębiorczyniom zbudować wartościowe relacje biznesowe oraz dzielić się osobistymi doświadczeniami i praktykami" – podkreślają Emilia Bartosiewicz-Brożyna oraz Renata Żukowska z Fundacji LBC, liderki projektu i platformy Go Digital.

 

Dlaczego to najlepsze rozwiązanie dla każdej polskiej przedsiębiorczyni?

Udział w kampanii Go Digital daje możliwość:

 • zwiększenia zasięgu prowadzonej działalności;
 • automatyzacji wielu rutynowych procesów w firmie;
 • poznania obszarów w swojej firmie, które można poprawić dzięki digitalizacji;
 • otrzymania spersonalizowanych rekomendacji dotyczących rozwoju Twojej firmy;
 • zyskania czasu na prawdziwe zarządzanie biznesem;
 • pozyskania nowych klientów;
 • nawiązania relacji z ekspertami;
 • poznania narzędzi cyfrowych;
 • ustabilizowania i dywersyfikacji przychodów;
 • wzięcia udziału w biznesowych grupach wsparcia.

 

Jak wziąć udział w kampanii Go Digital?

Krok 1: Wykonaj test, w którym sprawdzisz poziom rozwoju cyfrowego Twojej firmy.
Krok 2: Na tej podstawie otrzymasz spersonalizowane wskazówki i rekomendacje, w jakim zakresie rozwijać cyfrowo swój biznes w sektorze marketingu, komunikacji, biznesu i cyberbezpieczeństwa, sprzedaży, finansów, HR i well-being.
Krok 3: Otrzymasz dostęp do konkretnych narzędzi takich jak moduły szkoleniowe, warsztaty czy doradztwo, których celem będzie pomoc w skutecznej integracji odpowiednich narzędzi cyfrowych.
Krok 4: Wykorzystaj wiedzę i narzędzia, by automatyzować rutynowe procesy w firmie. A kiedy to uczynisz, wykonaj test podsumowujący, który pozwoli Ci sprawdzić, w jaki sposób twój biznes rozwinął się, dzięki udziałowi w programie Go Digital.

 

Kiedy i gdzie odbędzie się Go Digital Day?

Go Digital Day to wyjątkowe wydarzenie dla przedsiębiorczyń z Polski, które odbędzie się online w Międzynarodowym Dniu Mikro-, Małych i Średnich Przedsiębiorstw, czyli 27 czerwca 2024 roku o godzinie 9:30. Uczestniczki tego eventu biznesowego będą miały możliwość rozwiązać test, poznać nowoczesne narzędzia digitalowe i wspólnie rozpocząć zmianę w swoich firmach. Podczas wydarzenia przedsiębiorcze Polki dowiedzą się, jak zyskać 4-godziny więcej każdego dnia, dzięki automatyzacji procesów biznesowych.

 

Ostatnia deska ratunku dla firmy i trampolina do rozwoju biznesu

 • Dotarłaś w swoim biznesie do momentu, gdy chciałabyś co najmniej czterokrotnie wydłużyć dobę, bo ciągle masz milion spraw do załatwienia i nieustannie dochodzą kolejne?
 • Od jakiegoś czasu czujesz, że Twój biznes potrzebuje rozwoju, nawet próbujesz działać w tym kierunku, ale nie ma konkretnych rezultatów, a Ty nie wiesz, co jeszcze możesz zmienić?
 • Dostrzegasz dynamiczne zmiany w świecie biznesu i nie wiesz, jak zyskać więcej czasu na konkretną pracę w swoim biznesie?

Udział w kampanii Go Digital odmieni sytuację Twojej firmy. Zatem nic nie tracisz, możesz jedynie zyskać – naprawdę sporo! Nie czekaj! Ja się już zapisałam!

Test w programie Go Digital można wykonać w dowolnej chwili. Jednak udział w Go Digital Day daje możliwość poznania najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań cyfrowych na rynku, networkingu oraz bycia częścią cyfrowej rewolucji biznesu.

Więcej informacji na temat kampanii Go Digital znajdziesz na stronie: https://ladybusiness.pl/testgodigital/.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz