PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweOrion Woman: spotkanie dla kobiet z branży digital marketingu
Orion Woman - spotkanie kobiet z branży digital marketingu

Orion Woman: spotkanie dla kobiet z branży digital marketingu

przez Biznesowe materiały prasowe

Już niebawem w Warszawie ponownie odbędzie się spotkanie zrzeszające kobiety z branży digital marketingu. Trzecia edycja Orion Woman odbędzie się pod hasłem budowania marki osobistej. Kiedy kolejna odsłona inicjatywy i co czeka uczestniczki tym razem?

 

Czym jest Orion Woman?

Orion Woman to inicjatywa dla kobiet, która zrodziła się w 2023 roku. To właśnie pod koniec września ubiegłego roku odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu. Pomysłodawczynią wydarzeń jest Magdalena Żmuda – Chief Operating Officer w Orion Media Group. Cel przedsięwzięcia to stworzenie wspierającej się społeczności kobiet z branży digital marketingu. Mile widziane są także uczestniczki z innych obszarów rynku. W trakcie spotkań kobiety biorą udział w warsztatach, panelach dyskusyjnych i networkingu. Nawiązują nowe znajomości, które pomagają w realizacji celów zarówno osobistych, jak i zawodowych.

 

Trzecia edycja Orion Woman – kiedy?

Trzecia edycja Orion Woman odbędzie się 14 czerwca 2024 roku w Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie. Piątkowe spotkanie upłynie pod hasłem "Brand Yourself", a uczestniczki skupią się tym razem na budowaniu marki osobistej. Warto wziąć udział w wydarzeniu, żeby:

 • odkryć potencjał personal brandingu;
 • dowiedzieć się, jak wzmacniać swoją widoczność i zaufanie;
 • nauczyć się kształtować ekspercki wizerunek;
 • zdobyć wiedzę na temat budowania relacji.

Spotkanie jest skierowane zarówno do kobiet, które chcą zacząć budować markę osobistą, jak i tych, które już to robią. W wydarzeniach Orion Woman biorą udział uczestniczki na różnych etapach kariery, co pozwala im realizować jedną z najważniejszych wartości inicjatywy, czyli wymianę cennych doświadczeń. Bilety na wydarzenie można kupić na stronie orionwoman.pl. Znajdują się tam również wszystkie szczegóły dotyczące inicjatywy, opinie uczestniczek czy agenda.

 

Orion Woman Brand Yourself Edition – co czeka na uczestniczki?

Plan nadchodzącego wydarzenia prezentuje się następująco:

 • 15:30 – rejestracja i powitanie uczestniczek;
 • 16:00 – panel dyskusyjny z ekspertkami;
 • 17:30 – networking (przerwa na kawę, degustacja wina);
 • 18:30 – prelekcja Anety Chrzanowskiej;
 • 19:15-20:30 – networking i wymiana kontaktów.

W panelu dyskusyjnym poświęconym budowaniu marki osobistej wezmą udział:

 • Magda Dubrawska – współwłaścicielka agencji SOLD OUT;
 • Ewelina Podrez-Siama – założycielka agencji Fox Strategy;
 • Alina Gwoździewicz – ekspertka w dziedzinie marketingu i marek osobistych.

Rozmowę na temat personal brandingu poprowadzi inicjatorka wydarzenia – Magdalena Żmuda. Swoją prelekcję wygłosi również Aneta Chrzanowska, która od dekady tworzy strategie komunikacji dla czołowych marek w branży beauty & fashion. Aktualnie pracuje jako social media managerka w LPP S.A.

Orion Woman - spotkanie kobiet z branży digital marketingu

Partnerami wydarzenia są takie marki jak: Ania Kruk, Coffee and Sons, DiWine, Madelle, Sundose czy Crispy Natural. Patronat medialny objęli: Sprawny Marketing, Wysokie Obcasy, Ohme, Anywhere For Her, popularny portal biznesowy PolecanyBiznes.pl, iWoman, GlamStyle, Wystarczająco Dobre i kobiecy portal e-Wenus.pl. Patronat honorowy obejmuje IAB Polska.

Wydarzenie ma kameralny charakter, ponieważ sprzyja to lepszej interakcji między uczestniczkami. Koniecznie zajrzyj na orionwoman.pl i zamówi bilety jeszcze dziś, ponieważ liczba miejsc jest mocno ograniczona.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz