PolecanyBiznes.plPorady BiznesoweOtwórz się na zarabianie pieniędzy i niezależność finansową
Otwórz się na zarabianie pieniędzy i niezależność finansową

Otwórz się na zarabianie pieniędzy i niezależność finansową

przez Renata Zielezińska

W dzisiejszym świecie coraz więcej osób pragnie osiągnąć sukces i niezależność finansową. Czy założenie firmy jest jedyną drogą do zwiększenia dochodów? Podczas szukania odpowiedzi na to pytanie warto szukać ludzi sukcesu i przyjrzeć się ich doświadczeniom. Z tej perspektywy można dostrzec, że droga do zarabiania pieniędzy jest wyboista, wymaga ogromnego wysiłku oraz czasu. Poznaj przepis jednej z kobiet biznesu na sukces finansowy.

 

Możesz zarabiać większe kwoty pieniędzy

– "Pracując nad przekroczeniem moich dotychczasowych możliwości finansowych, zaczęłam zauważać, że zarabianie większych kwot pieniędzy to nie tyle kwestia pracy fizycznej czy umysłowej, ile sztuki kreacji. Podczas rozmów z moimi mentorami odkryłam, że niezbędnym elementem w osiąganiu sukcesu finansowego jest poznanie zasad panujących w świecie pieniędzy. Wielu ekspertów dowodzi, że pieniądze są energią. Być może brzmi to nieco ezoterycznie, jednak twierdzenie to znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. Wiedza dotycząca praw rządzących energią pozwala zrozumieć, dlaczego jedni odnoszą sukcesy finansowe, a inni doświadczają trudności finansowych" – mówi trenerka transformacyjna Inessa Kim.

 

Skup uwagę na tym, co najważniejsze

W naszym życiu wszystko zależy od perspektywy. Choć niby żyjemy w tym samym świecie, to każdy z nas spogląda na wszystkie wydarzenia w życiu z różnej perspektywy. Zasada ta znajduje swoje uzewnętrznienie w każdym aspekcie naszego życia, także w finansach. Zmiana perspektywy w kwestiach finansów jest często pierwszym krokiem ku lepszemu i bardziej spełnionemu życiu.

– "Przez lata skupiałam się na analizowaniu moich wydatków. Lekceważyłam marzenia o podróżach. W pewnym momencie odkryłam, że pieniądze nie służą jedynie do pokrywania wydatków, ale są niezwykłym narzędziem do spełniania marzeń. Zmiana perspektywy i skupienie uwagi na marzeniach generuje sukces finansowy" – podkreśla ekspertka.

 

Wykorzystaj różne techniki, by odnieść sukces finansowy

skupienie uwagi na konkretnym celu i zmiana perspektywy, z której spoglądamy na wydarzenia w naszym życiu to dopiero początek. W kolejnych krokach prowadzących do sukcesu finansowego pomocne będą pewne techniki, które ułatwią przezwyciężanie przeszkód na drodze do wolności finansowej i bogactwa.

– "Żyjemy w czasach, gdy dociera do nas zbyt dużo bodźców. Przeładowanie myślami sprawia, że trudno nam się skupić na marzeniach i kreowaniu własnego życia. Warto wykorzystać medytację lub innowacyjną metodę, jaką jest neurografika" – podsumowuje Inessa.

 

Neurografika jako metoda ułatwiająca zwiększenie zarobków

Neurografikę stworzył dr hab. Paweł Piskariew. To znacznie więcej niż medytacja, bo neurografika to sposób kreowania celów za pomocą kolorów i rysunków. Badania naukowe dowodzą, że mózg doskonale reaguje na obrazy graficzne, a neurografika ułatwia zmienianie marzeń w rzeczywistość.

– "Po wprowadzeniu do swojej praktyki deski Sadhu, która jest instrumentem odwołującym się do tradycji jogicznych, zaczęłam odczuwać jeszcze większą harmonię. Połączyłam dwie techniki, czyli stanie na gwoździach przy wykorzystaniu tych desek z neurografiką, dzięki temu intensywnie stymuluję mózg, przez co obserwuję niezwykłe efekty w moich finansach. Połączenie tych dwóch metod sprawiło, że rok 2023 był dla mnie rekordowy w kwestii zarobków, a 2024 z dużym prawdopodobieństwem będzie jeszcze lepszy" – dodaje Inessa Kim.

 

 

Najlepszy portal biznesowy w Polsce PolecanyBiznes.pl to źródło najważniejszych informacji dla przedsiębiorców.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz