PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesowePod naszym patronatem: II konferencja Women In Med dla kobiet z branży medycznej
II konferencja Women In Med dla kobiet z branży medycznej

Pod naszym patronatem: II konferencja Women In Med dla kobiet z branży medycznej

przez Biznesowe materiały prasowe

Kobiety z branży medycznej po raz kolejny spotkają się na konferencji Women In Med. Wydarzenie pod patronatem medialnym portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl skierowane jest do liderek zarządzających placówkami medycznymi, lekarek, dyrektorek szpitali, ratowniczek medycznych, pielęgniarek, położnych i studentek kierunków medycznych, a także przedsiębiorczych kobiet prowadzących własne gabinety i przychodnie lekarskie.

 

II edycja konferencji Women In Med 2024

Podczas 2 edycji konferencji Women in Med zaplanowano 3 wykłady w modułach tematycznych:

 

Moduł I – Dobrostan psychiczny i fizyczny kobiet

Praca w godzinach nocnych to codzienność kobiet w medycynie. Dlatego podczas II konferencji Women In Med uczestniczki wspólnie z ekspertami poznają sekret sztuki łączenia nocnych dyżurów z regeneracją oraz poznają narzędzia do efektywnego zarządzania snem w wymagającym środowisku medycznym. Kobiety w medycynie potrzebują wsparcia, a świetną okazją do tego będzie czas na networking podczas drugiej konferencji dla kobiet pracujących w zawodach medycznych.

 

Moduł II – Komunikacyjna moc kobiecego przywództwa

Organizatorzy wspólnie z uczestniczkami odkryją zalety kobiecego leadership-u w medycynie. To okazja do wymiany doświadczeń w budowaniu umiejętności komunikacyjnych do efektywnej pracy w zespole oraz poznania strategii budowania kompetencji przywódczych. Jednym z wyzwań w branży medycznej jest zachowanie balansu pomiędzy rodziną i życiem zawodowym. Jak zaprojektować swoje życie, by rozwijać swoją karierę, mierzyć się z wyzwaniami związanymi z pracą w medycynie i znajdować czas dla najbliższych?

 

Moduł III – Sytuacja kobiet w medycynie – prawo, kariera, zdrowie

Trzeci moduł podczas II Konferencji Women In Med obejmuje aspekty prawne, które mogą być narzędziami chroniącymi i wspierającymi kobiety w branży medycznej. Poruszony zostanie temat dotyczący sytuacji kobiet w kontekście rozwoju zawodowego, godzenia pracy zawodowej z życiem rodzinnym, dostępu do wsparcia oraz równości zarobków i stanowisk.

 

Wydarzenie dla kobiet pracujących w zawodach medycznych

To niezwykłe wydarzenie biznesowe, jakim jest II konferencja Women In Med, odbędzie się w dniu 22 marca 2024 w Poznaniu. Redakcja najlepszego portalu biznesowego w Polsce PolecanyBiznes.pl ponownie została patronem medialnym konferencji dla kobiet pracujących w zawodach medycznych. Poznaj niezwykłe grono prelegentek i prelegentów: Kinga Zachariasz, Marek Wikiera, Agnieszka Graczyk-Szuster, Mateusz Majchrzak i inni.

II konferencja Women In Med dla kobiet z branży medycznej

Społeczność kobiet w medycynie

Weź udział w II konferencji Women In Med i stwórz społeczność kobiet w biznesie, która chce motywować do pozytywnych zmian, wymieniać się doświadczeniem, inspirować sukcesami innych kobiet i znajdować wsparcie oraz stworzyć przestrzeń dla kobiet w medycynie.

 

Zarezerwuj bilet już teraz: https://kobietymedycyny.org/konferencja/.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz