PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesowePod naszym patronatem: II Pomorski Kongres Kobiet Biznesu
II Pomorski Kongres Kobiet Biznesu 2024

Pod naszym patronatem: II Pomorski Kongres Kobiet Biznesu

przez Biznesowe materiały prasowe

Drugi Pomorski Kongres Kobiet Biznesu to niezwykłe wydarzenie biznesowe dla kobiet, które ponownie odbędzie pod patronatem medialnym portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl. Event skierowany jest do prężnie działających kobiet biznesu, które pragną sięgać w biznesie po więcej, poszerzyć sieć kontaktów oraz przenieść swój biznes na znacznie wyższy poziom. Dlaczego warto wziąć udział w II Pomorskim Kongresie Kobiet Biznesu?

 

Wydarzenie dla kobiet biznesu z Pomorza i nie tylko

Pomorski Kongres Kobiet Biznesu powstał z myślą o prężnie działających kobietach w biznesie oraz piastujących wysokie stanowiska kierownicze w firmach, przedsiębiorstwach i instytucjach, które pragną wznieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom, poszerzyć sieć kontaktów i nawiązać nowe relacje biznesowe.

 

Tematyka II Pomorskiego Kongresu Kobiet Biznesu

Podczas tej edycji wydarzenia dla kobiet biznesu w województwie pomorskim będziesz miała okazję wziąć udział w prelekcjach na temat:

  • "Kiedy uczeń jest gotowy, pojawia się mistrz. Jak się rozwijać w biznesie, gdy początki dawno już za nami" – Kasia Ogórek, psycholog biznesu, coach, mentor, moderator biznesowego mastermind oraz CEO @twojediy.
  • "Bezpieczeństwo biznesu i rodziny na miarę XXI wieku" – Monika Zmudziejewska, pomaga przedsiębiorcom zabezpieczyć życie i zdrowie.
  • "Sposób na zbudowanie stabilnej i dochodowej firmy na lata" – Monika Micał-Połczyńska, właścicielka firmy Flek Import-Eksport.
  • "Optymalizacja procesów w firmie. Jak możesz pracować mądrze, a nie ciężko" – Diana Melnyk, profesjonalistka w budowaniu relacji, zarządzaniu projektami oraz coachingu osób sukcesu.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia biznesowego, będzie uroczyste wręczenie statuetek Partner Biznesowy Godny Zaufania.

 

Pomorski Kongres Kobiet Biznesu – dlaczego warto wziąć w nim udział?

To wydarzenie, podczas którego poznasz najlepsze praktyki największych liderów branży! Wysłuchasz inspirujących prelekcji, porozmawiasz z gośćmi i poznasz ekspertów z różnych dziedzin! Wydarzenie dzielić się będzie na dwa bloki:

  • Część kongresowa to dostęp do wiedzy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Podczas kongresu odbędą się liczne wykłady prowadzone przez biznesowych praktyków, przedstawicieli organizacji pozarządowych i fundacji!
  • Część koktajlowa będzie idealną przestrzenią do wymiany doświadczeń, pozyskania wartościowych kontaktów biznesowych, jak również rozmowy z panelistami!

Spotkanie kobiet biznesu dedykowane jest osobom, które prowadzą swoje biznesy od co najmniej 3 lat. Poszukują możliwości rozwoju i są świadome, że trzeba nieustannie rozwijać swój biznes, aby osiągnąć sukces!

 

Kiedy odbędzie się II Pomorski Kongres Kobiet Biznesu?

Drugi Pomorski Kongres Kobiet Biznesu pod hasłem "Przedsiębiorczyni dzisiaj, liderka rynku jutro!" to wydarzenie biznesowe dla kobiet biznesu, które odbędzie się w dniu 21 maja 2024 o godzinie 18:00 w luksusowym hotelu Haffner w Sopocie.

II Pomorski Kongres Kobiet Biznesu 2024

Organizatorki Pomorskiego Kongresu Kobiet Biznesu

II Pomorskiego Kongresu Kobiet Biznesu organizują 3 przedsiębiorczynie z Pomorza, Joanna Suchocka – twórczyni marki "Strefa Kobiet Biznesu", Monika Wyderka Chodak – CEO w "Alltida" oraz Paulina Marwińska – właścicielka marki "Maarwin".

Już dziś KUP BILET => Jutro bądź liderką w swojej branży!

Redakcja portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl, jako patron medialny, gorąco zachęca do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Bilety i więcej informacji dostępne na stronie https://www.strefakobietbiznesu.pl/drugi-pomorski-kongres-kobiet-biznesu/.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz