PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesowePod naszym patronatem: III Forum Kobiet
III Forum Kobiet w Warszawie

Pod naszym patronatem: III Forum Kobiet

przez Biznesowe materiały prasowe

W dniu 25 kwietnia 2024 odbędzie się trzecia edycja Forum Kobiet, konferencji dla przedsiębiorczych kobiet, która umożliwia Polkom prowadzącym własne biznesy zdobycie wiedzę i świadomości niezbędnej w drodze do sukcesu!

 

III Forum Kobiet – dla kogo jest to wydarzenie biznesowe?

Trzecia edycja Forum Kobiet to idealna okazja na zdobycie i pogłębienie wiedzy z zakresu budowania i umacnianie pozycji w biznesie, odkrywanie tajników pozycjonowania własnej marki. To wyjątkowe wydarzenie dla kobiet umożliwia nawiązanie nowych kontaktów wśród przedsiębiorczych osób reprezentujących różne branże, które działają zarówno na mniejszą, jak i większą skalę, a także podobnie jak my, w życiu prywatnym i zawodowym kierują się pasją. Z myślą o nich powstało wydarzenie ze wszech miar wyjątkowe, organizowane przez Europejski Klub Kobiet Biznesu, jakim jest Forum Kobiet.

 

Spotkanie biznesowo-naukowe dla przedstawicieli świata

III Forum Kobiet 2024 to spotkanie biznesowo-naukowe, które zgromadzi wybitnych ekspertów, przedsiębiorców i właścicieli firm, przedstawicieli świata biznesu i nauki, a także osoby poszukujące inspiracji i wiedzy. Trzecia edycja konferencji tym razem odbędzie się 25 kwietnia 2024 w Pałacu Staszica w Warszawie. Konferencję patronatem honorowym objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Rafał Trzaskowski.

 

Rozwiń swoją markę bez względu na branżę, w której działasz

– "Podczas III Forum Kobiet w Warszawie kolejny raz kładziemy szczególny nacisk na jakość merytoryczną paneli dyskusyjnych i debat, stawiając ją ponad blichtr i całą konferencyjną otoczkę. Naszym celem jest zapewnienie głębokiej analizy tematów oraz możliwości konstruktywnej dyskusji, co sprzyja wymianie wartościowych poglądów i budowaniu rzetelnej wiedzy. Dążymy do stworzenia przestrzeni, w której uczestnicy mogą skupić się na istocie tematów poruszanych podczas Forum, co pozwala nam osiągnąć bardziej wartościowe i pouczające doświadczenie dla wszystkich uczestników" – zaprasza Ilona Adamska, organizatorka Forum.

 

Panelistki III Forum Kobiet w Warszawie

Wśród panelistek Forum Kobiet znalazły się nie tylko znane i podziwiane kobiety biznesu, ale też wybitne dziennikarki ze znanych stacji radiowych i telewizyjnych, przedstawicielki Spółek Skarbu Państwa, wykładowczynie akademickie oraz zarażające dobrą energią niezwykłe członkinie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Podczas III edycji Forum Kobiet wystąpią Katarzyna Miller – jedna z najbardziej znanych i cenionych psycholożek i psychoterapeutek w Polsce oraz Beata Pawlikowska – pisarka, dziennikarka, podróżniczka, autorka ponad stu książek motywacyjnych, podróżniczych, kulinarnych i językowych.

 

Tematyka III Forum Kobiet

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia dla kobiet poruszone zostaną następujące tematy:

  • Między sukcesem a wątpliwościami. Jak pokonać syndrom oszusta?
  • Szefowa życia i liderka w biznesie.
  • Sztuka zdrowej rywalizacji, czyli o konkurencji w biznesie.
  • Sztuczna inteligencja w biznesie: Wyzwania, szanse, zagrożenia.
  • Rola mediów w kreowaniu wizerunku kobiet.

 

– "Już od kilku już lat unikam organizowania wielkich, masowych wydarzeń. Zamiast tego preferuję kameralne spotkania z udziałem maksymalnie 70-80 osób. Taka formuła umożliwia bliższe interakcje oraz daje uczestnikom możliwość poznania większej liczby osób. Wynika z tego szereg korzyści, w tym intensywniejsza wymiana poglądów, bardziej osobiste relacje między uczestnikami oraz lepsza koncentracja na merytorycznej wartości dyskusji, co ostatecznie przyczynia się do bardziej satysfakcjonującego i owocnego przeżycia naszego wydarzenia" – dodaje organizatorka.

III Forum Kobiet w Warszawie

Program paneli dyskusyjnych zaplanowanych na III Forum Kobiet w Warszawie prezentuje się imponująco. Podczas Forum zostaną również wręczone statuetki Inspiratorka Roku 2024, a wydarzenie uświetni gwiazda muzyczna. Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu, które nada Twojemu biznesowi nowej jakości. Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.ekkbvip.pl/trzecie-forum-kobiet/.

Portal biznesowy PolecanyBiznes.pl jako patron medialny zachęca do udziału w III Forum Kobiet w Warszawie.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz