PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesowePod naszym patronatem: IX edycja konferencji Kobiety w biznesie
IX edycja konferencji Kobiety w biznesie

Pod naszym patronatem: IX edycja konferencji Kobiety w biznesie

przez Biznesowe materiały prasowe

Konferencja pt. Kobiety w biznesie inaugurująca projekt organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Konsultingu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie rozpocznie się 6 kwietnia 2024 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. To wydarzenie dla młodych kobiet, które chcą piąć się po szczeblach kariery w korporacjach lub założyć własną firmę.

 

Czym jest konferencja pt. Kobiety w biznesie?

Konferencja "Kobiety w biznesie" to wydarzenie dla młodych i przedsiębiorczych kobiet organizowane już po raz IX przez Studenckie Koło Naukowe Konsultingu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jego celem jest zapewnienie młodym kobietom przestrzeni do rozwoju, inspirowanie do działania oraz pokazanie, że mogą odnieść sukces w biznesie.

 

Cel projektu pt. Kobiety w biznesie

Wśród głównych celów wydarzenia dla młodych kobiet biznesu wyliczyć można:

 • wartościową wiedzę merytoryczną
 • praktyczne tajniki prowadzenia w biznesie
 • inspirowanie do działania i sięgania po więcej w życiu zawodowym
 • budowanie i wzmacnianie świadomości na temat możliwości rozwoju zawodowego

 

Dla kogo przeznaczone jest wydarzenie Kobiety w biznesie?

Organizatorzy zapraszają nie tylko młode i przedsiębiorcze Polki. To event odpowiedni dla wszystkich ambitnych studentów, zarówno tych, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy, jak i studentów prowadzących własne firmy oraz z bagażem zawodowych doświadczeń. IX edycja wydarzenia pt. Kobiety w biznesie to także przestrzeń dla osób szukających inspiracji oraz możliwości do networkingu i nawiązania relacji biznesowych.

 

Konferencja inaugurująca projekt Kobiety w Biznesie

IX edycja wydarzenia Kobiety w biznesie rozpocznie się 6 kwietnia 2024 roku. Organizatorzy podzielili je na 4 panele dyskusyjne, w których udział wezmą przedsiębiorczynie i kobiety, które odniosły sukces, prowadząc swoje firmy, a także zajmujące wysokie stanowiska w znanych na całym świecie korporacjach. Prelegentki podzielą się z uczestnikami wydarzenia mnóstwem cennych wskazówek dotyczących inspirujących porażek, roli mentoringu w rozwoju kariery, projektowania ścieżki kariery zawodowej czy wywierania wpływu jako businesswoman.

Konferencja Kobiety w biznesie:

 • Panel 1 – Rozwój zawodowy 2.0: narzędzia i strategie rozwoju kariery w korporacji
 • Panel 2 – Przedsiębiorczość w kobiecym wydaniu: inspirujące historie sukcesu
 • Panel 3 – Wywieranie wpływu jako businesswoman: liderki kreujące zmiany
 • Panel 4 – Start-upowe wyzwania: finansowanie, nisze rynkowe i lekcje z porażek

 

Networking z liderkami biznesu

Poza częścią merytoryczną kolejną zaletą z udziału w konferencji kobiety w biznesie jest networking i możliwość nawiązania relacji biznesowych z pozostałymi 180 ambitnymi uczestnikami wydarzenia. Jak widać, podczas konferencji, każdy może znaleźć dla siebie inspirację niezależnie od planowanej ścieżki zawodowej!

Na konferencji "Kobiety w biznesie" wystąpią m.in.:

 • Małgorzata Pek – Partner w Mazars
 • Renata Kabas-Komorniczak – partnerka zarządzająca w Rödl & Partner
 • Katarzyna Matuszczyk – CFO w Blik
 • Ewelina Szymańska – HR Business Poland & Baltics w Unilever
 • Dorota Czekaj – założcielka VC Black Swan
 • Dominika Bucholc – AI & Strategy Expert
 • Dorota Zabłocka – CEO & Founder 3DOTS.law i d3trust
 • Maja Michalak – założycielka Poza Ramami

 

Kobiety w biznesie: cykl warsztatów i program metoringowy

Poza tym w ramach konferencji kobiety w biznesie odbędzie się cykl warsztatów i program mentoringowy. Warsztaty organizowane są przez firmy partnerskie i stanowią doskonałą sposobność, by rozwinąć umiejętności oraz poznać obszary działalności i możliwości oferowane przez znane na świecie korporacje. Natomiast program mentoringowy to szansa dla wybranych uczestniczek tego wyjątkowego wydarzenia biznesowego na otrzymanie indywidualnego wsparcia przy projektowaniu swojej ścieżki kariery. Mentees podczas spotkań z mentorami będą pracować nad rozwojem kompetencji, omawiać potencjalne ścieżki rozwoju oraz definiować cele na przyszłość.

IX edycja konferencji Kobiety w biznesie

Kiedy odbędzie się konferencja Kobiety w Biznesie i jak wziąć w niej udział?

Zapisy odbywają się do 1 kwietnia 2024 lub wyczerpania limitu miejsc poprzez stronę: https://sknkonsultingu.pl/events/kwb/. Jako patron medialny tego wyjątkowego wydarzenia dla studentów, a także młodych, przedsiębiorczych Polek zachęcamy także do śledzenia konferencji Kobiety w Biznesie na Facebooku, Instagramie i Linkedinie oraz do dołączenia do wydarzenia na Facebooku. To tam będą pojawiać się dokładne informacje o wydarzeniu pt. Kobiety w biznesie.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz