PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesowePod naszym patronatem: Konferencja Automotive (z) kobiecą pasją już w maju!

Pod naszym patronatem: Konferencja Automotive (z) kobiecą pasją już w maju!

przez Artykuł gościnny

Branżowe wydarzenie Automotive (z) kobiecą pasją stworzone przez SQD Alliance z myślą o kobietach związanych z branżą motoryzacyjną tym razem odbędzie się w dniach 18-19 maja 2023 w hotelu Aries w Wiśle patronatem portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl. To absolutne must-have dla kobiet pracujących w branży motoryzacyjnej. Dlaczego koniecznie powinnaś się na nie wybrać?

 

Wydarzenie dla kobiet z branży motoryzacyjnej

Organizator konferencji – firma SQD Alliance (https://sqda.pl/), będąca jedynym certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym VDA QMC w Polsce, po raz kolejny zaprasza do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu kobiety związane na co dzień z branżą automotive. Konferencja jest doskonałą okazją do tego, by poszerzyć wiedzę oraz wymienić się doświadczeniami z innymi kobietami zasilającymi szeregi kadry przemysłu motoryzacyjnego. Hasłem przewodnim majowej Konferencji jest "Łączymy siły!".

 

Jakie atrakcje przygotowano dla uczestniczek Automotive (z) kobiecą pasją?

W poprzednich edycjach Konferencja opierała się na merytorycznych prelekcjach, wygłaszanych przez zaproszone ekspertki. W tym roku, wychodząc naprzeciw potrzebom uczestniczek konferencji, organizatorzy postanowili skupić się głównie na wiedzy przekazywanej w sposób praktyczny. W związku z tym na uczestniczki tegorocznej edycji Automotive (z) kobiecą pasją czekają warsztaty przygotowane przez ekspertki zajmujące się branżą motoryzacyjną, jakością, szkoleniami oraz zarządzaniem. Warsztaty dotyczyć będą tematyki nowości w świecie jakości, projektowania w branży motoryzacyjnej wg wymagań systemowych czy aktualizacji VDA 6.3 i narzędzi jakości w świecie kobiet. Nie zabraknie także warsztatów nastawionych na rozwój osobisty i skuteczną oraz efektywną komunikację, a także stworzenie idealnego elevator pitch. Uczestniczki będą także miały okazję do wzięcia udziału w kalamburach jakościowych. Przewidziany jest również panel dyskusyjny. Debata pozwoli na przyjrzenie się ważnym tematom z różnych punktów widzenia i stanowisk obejmowanych przez kobiety w organizacjach.

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, dotychczasowe edycje Konferencji Automotive (z) kobiecą pasją udowodniły, jak ważna jest wymiana wiedzy i doświadczeń wśród kobiet z branży automotive. Wspólnym celem stało się wobec tego zbudowanie mocnej i wspierającej się społeczności. Z powodzeniem udało się, dzięki Konferencji, stworzyć platformę do szerzenia horyzontów zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej. Oprócz kwestii merytorycznych, poruszanych w trakcie eventu, podczas wydarzenia istotne jest zatem zadbanie o kolejny ważny aspekt – kobiece pasje, które uczestniczki będą mogły zaprezentować w trakcie eventu.

 

Jak zgłosić udział w konferencji Automotive (z) kobiecą pasją?

Na tegoroczną edycję konferencji Automotive (z) kobiecą pasją można się zapisywać, wypełniając formularz zgłoszeniowy, zamieszczony na stronie internetowej wydarzenia – www.automotivezkobiecapasja.pl. Znajdują się tam tematy zaplanowanych warsztatów, sylwetki ekspertek, które wystąpią na tegorocznym evencie, a także informacje na temat partnerów edycji i patronów medialnych. Liczba uczestniczek jest jednak ograniczona, dlatego warto się pośpieszyć, by móc wziąć udział w wydarzeniu.

Redakcja portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl gorąco zachęca do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz