PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesowePod naszym patronatem: Konferencja Automotive (z) Kobiecą Pasją
wydarzenie dla kobiet z branży motoryzacji

Pod naszym patronatem: Konferencja Automotive (z) Kobiecą Pasją

przez Biznesowe materiały prasowe

Tegoroczna edycja Automotive (z) Kobiecą Pasją odbędzie się w dniach 9-10 maja 2024 roku w Hotelu Meta w Szczyrku. To wyjątkowe wydarzenie dla kobiet, stworzone z myślą o kobietach związanych z branżą motoryzacyjną, jest inicjatywą SQD Alliance, wiodącej firmy szkoleniowej w Polsce certyfikowanej przez VDA QMC. Nadchodząca edycja pod hasłem "Kobiety na ścieżkach sukcesu" będzie skupiać się głównie na praktycznej wiedzy i umiejętnościach.

 

Warsztaty dla kobiet z branży motoryzacyjnej

Wychodząc naprzeciw potrzebom uczestniczek, organizatorzy przygotowali warsztaty prowadzone przez ekspertki z różnych dziedzin: automotive, jakości, szkoleń oraz zarządzania i ESG. Warsztaty obejmować będą zarówno merytoryczne zagadnienia związane z branżą motoryzacyjną, jak i rozwój kompetencji miękkich, takich jak komunikacja, asertywność, zarządzanie stresem czy kreatywność. Zostaną poruszone tematy związane z odpornością psychiczną w miejscu pracy oraz skutecznymi metodami rozwiązywania konfliktów. Dla uczestniczek przygotowano także dynamiczną grę planszową, która poruszy najważniejsze aspekty motoryzacji, takie jak technologia, jakość, bezpieczeństwo czy ekologia, oraz dedykowany warsztat dotyczący tematyki ESG, czyli odpowiedzialności społecznej i środowiskowej przedsiębiorstw. Dodatkowo, zaplanowano debatę z udziałem inspirujących kobiet z branży automotive, które podzielą się swoimi doświadczeniami na ścieżkach kariery. Tematem będą wyzwania i sukcesy, związane z rozwijaniem się zawodowo w obszarze motoryzacji, a także radzenie sobie z trudnościami i stereotypami.

 

Wydarzenie dla kobiet z branży automotive

Wydarzenie branżowe Automotive (z) Kobiecą Pasją jest doskonałą okazją do tego, by poszerzyć wiedzę oraz wymienić się doświadczeniami z innymi kobietami zasilającymi szeregi kadry przemysłu motoryzacyjnego. Jego celem jest nie tylko przekazanie wiedzy, ale także stworzenie platformy do wymiany doświadczeń i budowanie wspierającej społeczności kobiet z branży motoryzacyjnej. Spotkanie będzie okazją nie tylko do celebracji osiągnięć kobiet w branży motoryzacyjnej, ale również zwróci uwagę na ich różnorodne pasje, które sprawiają, że są nie tylko liderkami w swojej dziedzinie, a także inspiracją dla innych.

 

Bogaty program wyjątkowego wydarzenia dla kobiet z branży motoryzacji

Program wydarzenia obejmuje prezentacje, warsztaty i panel dyskusyjny, które będą dotyczyły zarówno aspektów zawodowych, jak i osobistych. Tegoroczne hasło "Kobiety na ścieżkach sukcesu" odzwierciedla różnorodność i indywidualne drogi do sukcesu każdej kobiety, zarówno w świecie motoryzacji, jak i w życiu codziennym. Uczestniczki będą miały okazję poznać ciekawe historie i porady od kobiet, które osiągnęły sukces w swojej dziedzinie, a także podzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami z innymi uczestniczkami.

 

Jak zgłosić udział w wydarzeniu Automotive (z) Kobiecą Pasją 2024?

Zapisy na tegoroczną edycję Automotive (z) Kobiecą Pasją są już otwarte. Formularz zgłoszeniowy można wypełnić na stronie internetowej: www.automotivezkobiecapasja.pl. Znajdują się tam również tematy zaplanowanych warsztatów, sylwetki ekspertek, które wystąpią na tegorocznym evencie, a także informacje na temat partnerów tej edycji i patronów medialnych. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego – portal biznesowy PolecanyBiznes.pl jako patron medialny – zachęca do szybkiego zgłaszania się i zapewnienia sobie udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu dla kobiet z branży motoryzacji.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz