PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesowePod naszym patronatem: Kongres Kobiet Flaminga Biznesu w Antwerpii
kongres kobiet biznesu 2024

Pod naszym patronatem: Kongres Kobiet Flaminga Biznesu w Antwerpii

przez Biznesowe materiały prasowe

Jako patron medialny serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie biznesowe, jakim jest Kongres Kobiet Flaminga Biznesu pod hasłem "Biznes jest Polką na (nie) emigracji", które odbędzie się w Antwerpii w dniu 9 marca 2024. To niezwykła okazja, by spotkać inspirujące kobiety i liderki biznesu, uczestniczyć w fascynujących warsztatach oraz skorzystać z networkingu.

 

Czym jest Kongres Kobiet Flaminga Biznesu?

Kongres Kobiet Flaminga Biznesu to event biznesowy zaplanowany na 9 marca 2024 w Antwerpii. Na godziny poranne przewidziano wykłady i warsztaty biznesowe prowadzone przez kobiety biznesu, które podzielą się z uczestniczkami swoją wiedzą i doświadczeniem oraz będą dla nich inspiracją do sięgania w biznesie po więcej. Podczas Kongresu Kobiet Flaminga Biznesu wręczone zostaną nagrody w kategoriach Flaminga Biznesu, Flaminga Hit, Flaminga Książka. Wieczorem zaplanowano afterparty w szklanej Wieży De Ark, która przerodzi się w wykwintną kolację oraz networking.

 

Dlaczego warto wziąć udział w Kongresie Kobiet Flaminga Biznesu 2024?

Kongres Kobiet Flaminga Biznesu to wyjątkowe wydarzenie dla przedsiębiorczych Polek i liderek biznesu oraz polskich przedsiębiorczyń na emigracji zorganizowane w Belgii. Będzie to sposobność, by poznać inne ambitne kobiety w biznesie – klientki, partnerki biznesowe, z którymi nawiążesz relacje biznesowe lub stworzysz grupę wsparcia. Z całą pewnością zyskasz wiedzę, jak rozwijać firmę i osiągnąć w biznesie jeszcze więcej. Wśród korzyści z udziału w Kongresie Kobiet Flaminga Biznesu 2024 w Antwerpii wyliczyć można także m.in.:

  • Prelekcje i warsztaty merytoryczne
  • Networking
  • Wręczenie nagród Flaminga Biznesu
  • Niespodzianki od partnerów
  • Koncert Iness

 

Kobiety biznesu, które poznasz podczas Kongresu Kobiet Flaminga Biznesu 2024?

Poznaj prelegentki i tematy ich prelekcji:

  • "Co i kogo lubi pieniądz? Jak efektywne zarządzać pieniędzmi? Jak zarabiać więcej?" – Edyta Nales – trenerka mentalna i mówczyni motywacyjna, strategiczna konsultantka HR, coach kariery i zmiany, łowczyni i manifestatorka marzeń.
  • "Kobiety biznesu w relacjach partnerskich w czasach zmian i wyzwań" – Agata Sawicka – psycholog biznesu, coach i psychoterapeuta osób dorosłych.
  • "Czy możesz sobie pozwolić na luksus odkładania siebie i swoich potrzeb na później?" – Agnieszka Bartecka – mentorka kobiet.
  • "Zarządzanie finansami osobistymi. Zarządzanie sobą w czasie" – Marzena Pawłowska – przedsiębiorczyni, menedżerka, mgr ekonomii, certyfikowana mentorka VCC finansów osobistych i edukatorka.

 

Kiedy odbędzie się Kongres Kobiet Flaminga Biznesu i jak wziąć w nim udział?

Kongres Kobiet Flaminga Biznesu 2024 pod hasłem "Biznes jest Polką na (nie) emigracji" zaplanowano na 9 marca 2024 w De Ark Siberiastraat, 2030 Antwerpen w Belgii. To wydarzenie biznesowe, jakiego jeszcze nie było, które powstało, by celebrować siłę i determinację kobiet w biznesie. Sprawdź więcej informacji o Kongresie Kobiet Flaminga Biznesu 2024.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz