PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesowePod naszym patronatem: Kongres Power Lady
Kongres Power Lady

Pod naszym patronatem: Kongres Power Lady

przez Artykuł gościnny

Kongres Power Lady to wydarzenie dla kobiet biznesu tych z niewielkich polskich firm, przedstawicielek dużych międzynarodowych organizacji i samorządu, które odbędzie się już we wrześniu pod patronatem medialnym portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl. Pojawią się na niej kobiety w biznesie sprawujące najwyższą władzę w organizacjach: CEO, CFO, CIO, CMO, PM, VP, dyrektor finansowy, dyrektor zarządzający, HR Manager, manager, właściciel, członek rady nadzorczej. Dlaczego warto wziąć udział w Kongresie "Power Lady"?

 

Kiedy odbędzie się Kongres Power Lady?

Wydarzenie zaplanowano na 22 września 2023 w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie. To już VI edycja Kongresu Fundacji Class Ladies, w której uczestniczą przedstawicielki dużych międzynarodowych organizacji, samorządu i niewielkich polskich firm. Wejście na Kongres jest bezpłatny, jednak wyłącznie na podstawie imiennego zaproszenia. Rejestracja jest walidowana i podlega weryfikacji.

 

Wydarzenie biznesowe dla Kobiet Biznesu

Po sukcesie Kongresu "Otwarcie" (Hotel Monopol Katowice), Kongresie "Ewolucja", (Hotel Marriott Warszawa), Kongresie "Innowacyjna Kobieta" (Hotel Villa Verde Congress&Spa), Kongresie "Kobieta Eko" (Kompleks Zamkowy w Tarnowicach Starych), oraz Kongresie "Healthy Lady" (Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich), a także w odpowiedzi na zapotrzebowanie wielu kobiet, które funkcjonowały na przestrzeni trzech ostatnich – szczególnie trudnych i jakże niepewnych lat, Fundacja Class Ladies postanowiła zorganizować kolejny Kongres. Tym razem: "Power Lady" – poświęcony tematyce kobiet, które mimo poczucia zagrożenia, trwającej pandemii, wojny, wprowadzanych lockdownów, w istotnie zmienionym otoczeniu biznesowym, społecznym i zdrowotnym podejmowały nieustające próby walki o przetrwanie. Porozmawiamy o sile i odwadze – tej, którą dawały i tej, z której czerpały.

 

Agenda Kongresu Power Lady

09.30- 10.00 – rejestracja i poczęstunek poranną kawą.

10.00 – 10.20 Oficjalne otwarcie Kongresu – Daria Domaradzka-Guzik, Prezes Zarządu Fundacji.

10.25 – 10.55 Prelekcja otwarcia – Joanna Sekuła, Senatorka Rzeczypospolitej Polskiej

11.00 – 11.40 Panel "Kobieta w Koronie". Udział w nim wezmą uczestniczki projektu fundacji "Kobieta w Koronie" realizowanego podczas pandemii koronawirusa. Panelistki: Patrycja Socha, Tamara Majos, Katarzyna Sowińska, Magdalena Kyzioł, Aleksandra Piotrowska-Zaręba i Anna Smolec. Podzielą się doświadczeniami związanymi z prowadzeniem biznesu w czasie pandemii. Pojawią się historie sukcesu oraz podnoszenia się po porażce. Będzie emocjonująco i z wielkim wsparciem. Moderatorką panelu będzie Inga Piasecka.

11.45 – 12.15 Prelekcja motywacyjna

12.20 – 12.40 Przerwa kawowa, networking

12.45 – 13.25 Panel "Kobieta w organizacji", Do udziału w nim zaproszono opiniotwórcze przedstawicielki jednostek samorządu terytorialnego, władz powiatu, miasta, organizacji pozarządowych, instytucji kultury i sportu oraz aktywistki. Uczestniczki wydarzenia doświadczą, jak w praktyce działają Kobiety Orkiestry. Jak pracują w dobie zagrożenia wirusem, wojną, konfliktem. Jak radzą sobie z szybkością podejmowania decyzji, co je determinuje, co motywuje, a co buduje. Panelistkami będą: Izabela Leszczyna, Sabina Nowosielska, Alicja Łepkowska-Gołaś, Joanna Burska, Marta Zawadzka, Aleksandra Kandzia-Ulrych, a moderatorką – Daria Domaradzka-Guzik.

13.30 – 14.00 Prelekcja partnerska

14.05 – 14.45 Przerwa lunchowa, networking

14.50 – 15.30 "Kobieta w biznesie" to ostatni panel, do udziału, w którym zaproszono przedsiębiorczynie – przedstawicielki biznesu małego i dużego. Od jednoosobowej działalności, po międzynarodowe korporacje. Dowiemy się: jaki mają pomysł na sukces; jak radzą sobie z wyzwaniami; co im pomaga, a co przeszkadza w prowadzeniu firmy. Moderatorką panelu "Kobieta w biznesie" będzie Martyna Dudzicz.

15.35 – 16.05 Prelekcja partnerska

16.10 – 16.30 Przerwa kawowa, networking.

16.35 – 17.00 Konkurs wizytówkowy, prezentacja partnerów.

17.05 – 18.00 Podsumowanie Kongresu, sesja zdjęciowa, wywiady.

 

Link do wydarzenia: https://www.classladies.org/kongres-power-lady/.

Jako patronat medialny gorąco zachęcamy do udziału w Kongresie "Power Lady".

Powiązane artykuły

Napisz komentarz