PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesowePod naszym patronatem: Pomorski Kongres Kobiet Biznesu
Pomorski Kongres Kobiet Biznesu

Pod naszym patronatem: Pomorski Kongres Kobiet Biznesu

przez Renata Zielezińska

Pomorski Kongres Kobiet Biznesu to wyjątkowe spotkanie biznesowe dla kobiet, które odbędzie się niebawem pod patronatem portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl. Wydarzenie skierowane do osób prężnie działających biznesowo, które chcą wznieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom oraz poszerzyć swoją sieć kontaktów, a także mierzą się z licznymi wyzwaniami. Dlaczego warto wziąć udział w Pomorskim Kongresie Kobiet Biznesu?

 

Inflacja i wyzwania przedsiębiorców w dzisiejszych czasach

Praktyka czyni mistrza. Co jednak, jeśli mistrz funkcjonuje w czasach, w których nie istnieje już pojęcie monopolu na rynku, a do tego trafia na najwyższą od 26 lat inflację? Prawdą jest, że nawet najlepsi w swoim fachu przedsiębiorcy szukają:

  • oszczędności
  • optymalnych rozwiązań biznesowych
  • możliwości reklamy
  • oryginalnego PR-u
  • klientów
  • wartościowych relacji

 

Inflacja dotyka pośrednio i bezpośrednio każdego przedsiębiorcę. Rosnące ceny surowców, energii i materiałów bezpośrednio przekładają się na wyniki finansowe przedsiębiorców i zmuszają ich do aktualizowania swoich polityk cenowych. Inflacja istotnie utrudnia ponadto planowanie i budżetowanie, co rodzi dodatkowe ryzyko i naraża przedsiębiorców na potencjalne straty.

Polskim biznesom nie sprzyja również pokolenie "Z" zwane też pokoleniem "płatków śniegu". Delikatni, młodzi, wyjątkowi. W praktyce oznacza to nic innego jak coraz to większe problemy z pracownikami. Dziś podwładnemu nie wystarcza godna wypłata – potrzebna jest szeroka gama benefitów, warsztaty z motywacji i opieka psychologa.

A to tylko nieliczne problemy, z którymi dziś potykają się przedsiębiorcy. Wieloletnie doświadczenie oraz niesprzyjające przedsiębiorcom czasy skłoniły organizatorki Pomorskiego Kongresu Kobiet Biznesu do podjęcia inicjatywy, która ma na celu wsparcie przedsiębiorców w ich rozwoju, edukacji, pozyskiwaniu klientów i kontrahentów.

 

Wydarzenie biznesowe dla kobiet

Dlatego właśnie już 16 maja w sopockim Radisson Blu Hotel odbędzie się pierwsza edycja Pomorskiego Kongresu Kobiet Biznesu! Szukasz inspiracji? To wydarzenie jest dla Ciebie!

 

Pomorski Kongres Kobiet Biznesu – dlaczego warto wziąć w nim udział?

To wydarzenie, podczas którego poznasz najlepsze praktyki największych liderów branży! Wysłuchasz inspirujących prelekcji, porozmawiasz z gośćmi i poznasz ekspertów z różnych dziedzin!

Wydarzenie dzielić się będzie na dwa bloki:

  • Część kongresowa to dostęp do wiedzy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Podczas kongresu odbędą się liczne wykłady prowadzone przez biznesowych praktyków, przedstawicieli organizacji pozarządowych i fundacji!
  • Część koktajlowa będzie idealną przestrzenią do wymiany doświadczeń, pozyskania wartościowych kontaktów biznesowych, jak również rozmowy z panelistami!

 

Pomorski Kongres Kobiet Biznesu – przedsiębiorczyni dzisiaj, liderka rynku jutro!

Wydarzenie skierowane jest do właścicielek firm oraz kadry zarządzającej, managerów, właścicieli firm, jak i pracowników wyższego szczebla zarządzających zespołem. Spotkanie kobiet biznesu dedykowane jest osobom, które prowadzą swoje biznesy od co najmniej 3 lat. Poszukują możliwości rozwoju i są świadome, że trzeba nieustannie rozwijać swój biznes, aby osiągnąć sukces!

Już dziś KUP BILET => Jutro bądź liderem w swojej branży!

Redakcja portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl, jako patron medialny, gorąco zachęca do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Bilety i więcej informacji dostępne na stronie https://www.strefakobietbiznesu.pl/pomorski-kongres-kobiet-biznesu/.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz