PolecanyBiznes.plWiadomości biznesowePoland Business Run – wydarzenie dla przedstawicieli firm i korporacji
wydarzenie dla przedstawicieli firm i korporacji

Poland Business Run – wydarzenie dla przedstawicieli firm i korporacji

przez Biznesowe materiały prasowe

Przedsiębiorcy i przedstawiciele świata biznesu powinni dbać o swoje zdrowie. Jedną spośród najpopularniejszych dyscyplin sportowych jest bieganie. Już 3 września 2023 w Poland Business Run weźmie udział rekordowa liczba biegaczy z firm i korporacji. Wszyscy uczestnicy biegu jako pierwsi w Polsce otrzymają medale w formie tokenów NFT.

 

Co to jest token NKF?

Token NFT to cyfrowy certyfikat poświadczający prawo do posiadania aktywów, który jest zapisany w technologii blockchain. Z tej opcji skorzystali już m.in. organizatorzy Buenos Aires Marathon, przekazując swoim biegaczom 8500 medali NFT. W ramach Poland Business Run, po raz pierwszy na świecie, stworzone zostanie aż 36 000 stokenizowanych medali dla każdego uczestnika charytatywnej sztafety.

 

Charytatywny bieg i unikalny medal z certyfikatem

– "Medal Poland Business Run pozwala nam uhonorować zaangażowanie biegaczy, którzy łączą się w 5-osobowe zespoły i dają z siebie wszystko, aby pomóc beneficjentom biegu. Niektórzy uczestnicy kolekcjonują tradycyjne medale od wielu edycji. Dziś możemy zaprosić ich do świata nowych technologii, proponując spersonalizowany medal, jakiego jeszcze nie było!" – podkreśla Agnieszka Pleti, prezes Fundacji Poland Business Run.

Zastosowanie technologii blockchain sprawia, że każdy medal NFT jest unikalny, a certyfikat potwierdzający autentyczność medalu jest bezpiecznie przechowywany w Krajowej Sieci Blockchain, utrzymywanej przez KIR. KIR od lat wspiera Poland Business Run, wystawiając swoje drużyny w sztafecie, a teraz także przygotowuje tokeny dla biegaczy.

 

Bieg charytatywny dla przedstawicieli świata biznesu

– "Już za kilka dni startuje kolejna edycja Poland Business Run. Ten jedyny w swoim rodzaju bieg charytatywny zajmuje szczególne miejsce w kalendarzu zespołu KIR i Fundacji Cyberium – mówi Wojciech Pantkowski, wiceprezes Zarządu KIR. – Pobiegniemy po raz piąty, aby zbierać środki dla osób potrzebujących wsparcia. A ponadto ogromnie cieszy nas możliwość przekazania biegaczom pamiątki z udziału w tym wydarzeniu w postaci cyfrowego medalu. To pierwsza tego typu inicjatywa w świecie biegów organizowanych w Polsce" – dodaje.

Biegacze z ponad 1500 firm, którzy zapisali się do Poland Business Run i 3 września pokonają dystans biegu w Krakowie lub w ramach wirtualnej rywalizacji, otrzymają indywidualne linki do personalizowanego medalu, który wystarczy pobrać. Każdy medal NFT będzie posiadał unikalne dane, m.in. numer biegacza i czas ukończenia biegu.

Do uczestników Poland Business Run 2023 można dołączyć do 31 sierpnia w ramach pakietu Virtual Eco, który również gwarantuje otrzymanie medalu w formie tokenu. Wystarczy zebrać 5-osobową sztafetę i zarejestrować się na stronie www.pbr.pl. Środki z opłat startowych są przekazywane na pomoc osobom po amputacjach i mastektomii.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz