PolecanyBiznes.plBiznesBiznes MamyProgram dla przedsiębiorczych Polek Make Your Business Better
Program dla przedsiębiorczych Polek Make Your Business Better

Program dla przedsiębiorczych Polek Make Your Business Better

przez Renata Zielezińska

Make Your Business Better to 3-miesięczny program dla przedsiębiorczych Polek – właścicielek firm, które prowadzą biznes i zarządzają firmą minimum 3 lata. Projekt Fundacji LBC Business Women Foundation jest odpowiedzią na największe potrzeby i wyzwania, z którymi mierzą się właścicielki firm w Polsce i za granicą. Portal ludzi biznesu PolecanyBiznes.pl został patronem medialnym tego wyjątkowego wydarzenia dla kobiet biznesu. Dowiedz się, dlaczego Ty również powinnaś wziąć w nim udział?

 

Kobiety biznesu

Program powstał dzięki wieloletniej obserwacji działalności firm polskich kobiet biznesu – to społeczność ponad 350 kobiet, właścicielek firm, uczestniczących w działaniach Fundacji w ciągu ostatnich 10 lat. Projekt jest wynikiem uważnego słuchania potrzeb przedsiębiorczych Polek, ich oczekiwań, ale także poznania ich możliwości czasowych i budżetowych.

 

Program dla przedsiębiorczych Polek Make Your Business Better

Szukasz odpowiedzi na pytania:

 • Czego potrzebuję, aby pójść dalej?
 • Czy mój biznes przynosi mi satysfakcję?
 • Czy to jak wygląda moja firma obecnie, było moim marzeniem?
 • Jak moja firma może działać lepiej w polskiej rzeczywistości i sytuacji na świecie?

Doskonale trafiłaś, bo program Make Your Business Better powstał z myślą o kobietach takich jak Ty!

 

Korzyści z udziału w programie Make Your Business Better

Wśród mnóstwa zalet z udziału w programie dla przedsiębiorczych Polek Make Your Business Better wyliczyć można:

 • Rozwój umiejętności biznesowych. To nie jest kolejny kurs, gdzie spotka Cię sama teoria. Udział w programie pomoże Ci rozwinąć skrzydła w takich obszarach jak planowanie strategii, marketing, finanse, digitalizacja czy innowacje.
 • Motywacja i inspiracja – będziesz miała okazję spotkać się z innymi kobietami biznesu, które osiągnęły sukces w swoich branżach. Dzięki temu wzmocnisz swoje kompetencje związane z leadershipem oraz zdobędziesz motywację, aby kontynuować rozwój swojego biznesu i osiągać swoje cele.
 • Indywidualne konsultacje – program oferuje wsparcie i porady od ekspertów w dziedzinie biznesu. Te sesje będą dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki nim dowiesz się konkretnie, czego potrzebujesz, aby pójść dalej, jak sprawić, aby Twój biznes przynosił Ci satysfakcję i czy to, jak wygląda obecnie Twoja firma, jest zgodne z Twoimi marzeniami?
 • Rozbudowanie sieci kontaktów – w ramach programu uczestniczki będą miały okazję zaprezentować swoje firmy oraz poznać inne właścicielki firm. To idealna okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych, budowania potencjalnych partnerstw, współpracy lub rozwoju nowych relacji biznesowych.
 • Dostęp do zasobów – Program "Make Your Business Better" oferuje uczestniczkom dostęp do różnych zasobów, takich jak narzędzia biznesowe, szablony dokumentów i poradniki. Pomogą Ci one w rozwoju firmy i uproszczeniu niektórych aspektów zarządzania biznesem.

 

Czy Program Make Your Business Better jest dla Ciebie?

 • Jesteś właścicielką firmy prowadzącą biznes minimum 3 lata, mieszkającą w Polsce lub za granicą?
 • Jesteś managerką zarządzającą minimum 5 lat w firmach?
 • Chcesz rozwinąć swoje kompetencje, jak i działania firmy?
 • Czujesz, że potrzebujesz zmiany, wiesz, że to konieczne w zrobieniu kolejnego kroku w Twoim biznesie, ale nie wiesz, od czego zacząć i co dokładnie zmienić?
 • Zmagasz się z rosnącą presją czasową i regulacyjną, digitalizacją i automatyzacją procesów?
 • Chcesz wdrażać innowacje i być skutecznym liderem w dobie transformacji cyfrowej?

Program Make Your Business Better to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

 

Co zawiera program dla przedsiębiorczych Polek Make Your Business Better?

Make Your Business Better to:

 • 3 miesiące – czas trwania programu
 • 6 modułów – każdy po 3 godziny
 • 18 godzin wiedzy
 • 24 prelegentów i trenerów
 • 6 wystąpień power speech

Program jest częścią projektu Make Your Business Better Growth – dedykowanego programu rozwojowego pozwalającego na budowę kompetencji i potencjału do wzrostu. Po zakończeniu kursu online otrzymasz zaproszenie do kolejnego kroku w Twoim rozwoju i udziału w Make Your Business Better Mastermind.

 

Pod naszym patronatem: Make Your Business Better

Jako że jestem kobietą biznesu (prowadzę firmę już ponad 11 lat) postanowiłam wziąć udział w programie dla przedsiębiorczych Polek Make Your Business Better. Jest on spójny z moimi planami rozwoju własnej firmy oraz z ideą portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl, który zakłada promocję biznesu oraz wsparcie dla przedsiębiorców. Gorąco polecam udział w nim! Ja już nie mogę się doczekać i z pewnością przygotuję recenzję po zakończeniu projektu. Portal ludzi biznesu PolecanyBiznes.pl z prawdziwą przyjemnością został patronem medialnym tego wyjątkowego wydarzenia biznesowego.

Program dla przedsiębiorczych Polek Make Your Business Better

Kim jest organizator programu Make Your Business Better?

Fundacja LBC od 2017 roku działa przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną. Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie. Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Aktywnie działa i realizuje wspólne projekty z najlepszymi ekspertami na rynku, w szczególności w zakresie rozwoju przedsiębiorczości, rozpoznawalności oraz integracji polskich kobiet biznesu.

 

Jak dołączyć do programu dla przedsiębiorczych Polek Make Your Business Better?

Wejdź na najwyższy poziom swojego biznesu. Nie czekaj i rozwijaj swój biznes z najlepszymi. Już teraz wybierz odpowiedni pakiet i zarezerwuj miejsce dla siebie. Pełny opis programu dla przedsiębiorczych Polek Make Your Business Better, a także trenerów i prelegentów dostępny jest na stronie internetowej: .

Powiązane artykuły

Napisz komentarz