PolecanyBiznes.plBiznesBiznes MamyProjekt Biznes Mamy – zgłoś udział i opowiedz swoją historię!

Projekt Biznes Mamy – zgłoś udział i opowiedz swoją historię!

przez Renata Zielezińska

Biznes Mamy to ostatnio bardzo modny temat. A to ze względu na fakt, że coraz więcej kobiet bardzo szybko po urodzeniu dziecka powraca do pracy zawodowej. W związku z tym stworzyliśmy Projekt pt. "Biznes Mamy", w którym na portalu biznesowym dla przedsiębiorczych ludzi PolecanyBiznes.pl przedstawiamy polecane firmy przedsiębiorczych mam. Aktywna zawodowo mamo weź udział w akcji, pokaż swój biznes, dotrzyj do grona innych przedsiębiorczych mam. Zyskaj wsparcie i nowe kontakty, wzmocnij wizerunek swojej firmy, buduj rozpoznawalną markę, która pozostanie w pamięci konsumentów. Zgłoś swój udział już dziś!

 

Dlaczego warto wziąć udział w Projekcie Biznes Mamy?

Powodów jest multum! Z doświadczenia wiem, że aktywnym zawodowo mamom brakuje wsparcia. Często słyszą mnóstwo komentarzy związanych ze swoimi wyborami zawodowymi. Rzadko słyszą słowa uznania, docenienia ze strony najbliższych i przyjaciół. Raczej są oceniane i krytykowane. Bywa też, że nie mają z kim porozmawiać o swoich obawach czy doświadczeniach. Inicjatorką projektu Biznes Mamy jest kobieta, która łączy prowadzenie własnej firmy z macierzyństwem.

Efektem tej inicjatywy będzie zebranie wywiadów wypełnionych poradami biznesowymi oraz księga kontaktów w formie e-booka zawierająca informacje o firmach przedsiębiorczych mam, a także kontakty do każdej z nich po to, abyśmy wspierały się wzajemnie i korzystały ze swoich usług. To wzajemne wsparcie jest niezbędne w dzisiejszych czasach, pozwala się rozwijać nawet najmniejszym firmom.

Co zyskujesz, biorąc udział w projekcie pt.: "Biznes Mamy"?

Projekt Biznes Mamy to:

 • Wywiady z przedsiębiorczymi mamami
 • Porady biznesowe kobiet łączących rozwój zawodowy z macierzyństwem
 • Księga kontaktów do firm aktywnych zawodowo mam w formie e-booka
 • Wzajemne wsparcie i możliwość korzystania ze swoich usług.
 • Znaczek potwierdzający członkostwo w akcji do wykorzystania w social mediach i na stronie www

Zostało kilka ostatnich miejsc w promocyjnej cenie = 200 zł netto zamiast 300. Wystawiamy FVAT. Później cena wzrośnie.

 

Projekt Biznes Mamy — opowiedz swoją historię

Żyjemy w czasach gdy łączenie rozwoju zawodowego z macierzyństwem nie jest już tematem tabu. Kobiety coraz szybciej po urodzeniu dziecka wracają do aktywności zawodowej. Mamy aktywne zawodowo są prawdziwymi bohaterkami. Łączą prowadzenie własnych firm lub pracę na etacie, z wychowywaniem dzieci oraz ogarnianiem domu i życia rodzinnego. Wspierają się wzajemnie i dopingują. Poznaj inspirujące historie odważnych kobiet, które łączą pracę zawodową z macierzyństwem i spełniają się w obu tych rolach. Poznaj ich patenty i podpowiedzi jak zorganizować harmonogram dnia pracującej mamy oraz jak ogarnąć pracę, dom i dzieci.

Nikt tak dobrze nie rozumie pracującej mamy, jak inna pracująca mama. Jesteś jedną z przedsiębiorczych mam, które prowadzą własny biznes, odnoszą sukcesy zawodowe i są świetnymi mamami?

 

Wypełnij formularz, weź udział w projekcie i pokaż światu swoją firmę!

Wypełnij poniższy formularz i zainspiruj inne mamy do spełniania swoich marzeń i aktywności zawodowej.

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane

  Powiązane artykuły

  Napisz komentarz