PolecanyBiznes.plBiznesBiznes TatyProjekt Biznes Taty – zgłoś udział i opowiedz swoją historię!
Biznes Taty - zgłoś udział i opowiedz swoją historię

Projekt Biznes Taty – zgłoś udział i opowiedz swoją historię!

przez Renata Zielezińska

Tak wiele mówi się o biznesach mam, a przecież także wielu panów posiadających dzieci także prowadzi własne firmy. Redakcja PolecanyBiznes.pl pragnie wspierać także panów, dlatego obok projektu pt. Biznes Mamy, stworzyliśmy projekt pt. Biznes Taty, w którym zaprezentujemy historie firm przedsiębiorczych tatusiów. Aktywny zawodowo tato, weź udział w akcji, pokaż swój biznes, dotrzyj do grona innych przedsiębiorczych osób. Zyskaj wsparcie i nowe kontakty biznesowe. Zbuduj silny wizerunek firmy i rozpoznawalną markę, która pozostanie w pamięci konsumentów. Biznes Tato, czekamy na Twoje zgłoszenie!

 

Dlaczego warto wziąć udział w Projekcie Biznes Taty?

Grzechem byłoby nie pokazać swojej firmy w tym wyjątkowym projekcie. To pierwsza tego typu akcja skierowana do przedsiębiorczych ojców. Mamom aktywnym zawodowo poświęca się mnóstwo uwagi, same tworzą nawet Kluby Przedsiębiorczych Mam, natomiast ojcowie aktywni zawodowo są w pewien sposób pomijani. A przecież tak samo ciężko pracują na sukces swojej firmy, w podobnie trudnych okolicznościach, co wie każdy, kto próbował pracować, gdy maluchy są w domu.

 

Jak wygląda Biznes Taty okiem ojców łączących prowadzenie biznesu z ojcostwem?

Inicjatorką projektu Biznes Taty jest redaktor prowadząca portal biznesowy dla przedsiębiorczych PolecanyBiznes.pl. Efektem tej akcji będzie zebranie wywiadów wypełnionych poradami biznesowymi oraz poznanie męskiego spojrzenia na sytuację ojców prowadzących własne firmy. Poza tym planujemy również stworzenie księgi kontaktów z Biznesami Ojców w formie e-booka, zawierającej informacje o firmach przedsiębiorczych ojców. Dzięki temu mogą wzajemnie się wspierać i korzystać ze swoich usług. A wzajemne wsparcie w świecie biznesu jest tym, czego dziś potrzebujemy najbardziej.

 

Co zyskujesz, biorąc udział w projekcie pt.: "Biznes Taty"?

Projekt Biznes Taty to:

 • Wywiady z przedsiębiorczymi ojcami
 • Porady biznesowe mężczyzn łączących rozwój zawodowy z ojcostwem
 • Księga kontaktów do firm aktywnych zawodowo ojców w formie e-booka
 • Wzajemne wsparcie i możliwość nawiązania wyjątkowych relacji biznesowych oraz korzystania ze swoich usług
 • Znaczek potwierdzający członkostwo w akcji do wykorzystania w social mediach i na stronie www

Zostało kilka ostatnich miejsc w promocyjnej cenie = 200 zł netto zamiast 300. Wystawiamy FVAT. Później cena wzrośnie.

 

Projekt Biznes Taty — pokaż swoją historię

Żyjemy w czasach gdy niewiele mówi się o przedsiębiorczych ojcach. A przecież sama znam wielu z nich. Ojcowie aktywni zawodowo łączą prowadzenie własnych biznesów z życiem rodzinnym. Oni również, podobnie jak Biznes Mamy, mogą się wzajemnie wspierać i dopingować. Przedstawimy inspirujące historie mężczyzn, którzy łączą pracę zawodową z ojcostwem i spełniają się w obu tych rolach. Poznaj ich patenty i podpowiedzi, jak zorganizować harmonogram dnia pracującego taty, tak by być doskonałym szefem lub pracownikiem i ojcem.

 

Tato prowadzący własny biznes weź udział w projekcie i opowiedz nam swoją niezwykłą historię!

Wypełnij poniższy formularz. Zainspiruj innych ojców do spełniania swoich marzeń i aktywności zawodowej.

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane

  Powiązane artykuły

  Napisz komentarz