PolecanyBiznes.plBiznesKobiecy BiznesProjekt Kobiecy Biznes – zgłoś udział i opowiedz swoją historię!
Kobiecy Biznes - zgłoś udział i opowiedz swoją historię

Projekt Kobiecy Biznes – zgłoś udział i opowiedz swoją historię!

przez Renata Zielezińska

Kobiety coraz częściej decydują się na aktywność zawodową i rozwój kariery. Nie chcą już jak dawniej zajmować się jedynie domem. Często mają też ambicje, by spełniać swoją pasję, idą za głosem serca i zakładają własne biznesy. Projekt "Kobiecy Biznes" na opiniotwórczym portalu biznesowym dla przedsiębiorców PolecanyBiznes.pl, obok akcji Biznes Mamy i Biznes Taty, daje możliwość zaprezentowania firm przedsiębiorczych pań. Aktywna zawodowo kobieto weź udział w akcji i pokaż swój biznes. Dotrzyj do grona innych przedsiębiorczych kobiet. Zyskaj wsparcie i nowe kontakty. Buduj rozpoznawalną markę, która pozostaje w pamięci konsumentów. Wzmacniaj wizerunek swojej firmy, rób to, co kochasz i zarabiaj. Zgłoś swój udział w projekcie Kobiecy Biznes właśnie teraz.

 

Dlaczego warto wziąć udział w Projekcie Kobiecy Biznes?

To akcja wyłącznie dla liderek, które lubią sięgać w życiu po więcej. Kobiety przedsiębiorcze coraz częściej jednoczą siły i wspierają się wzajemnie. Być może brakuje im kogoś, kto je wysłucha, doradzi i wesprze w najbliższym otoczeniu. Często nie mają z kim wymienić doświadczeń czy porozmawiać o obawach lub wyzwaniach. Inicjatorką projektu Kobiecy Biznes jest redaktor prowadząca portal biznesowy PolecanyBiznes.pl, która ponad 10 lat prowadzi własną firmę. Efektem tej inicjatywy będzie przeprowadzenie rozmów z kobietami spełniającymi się zawodowo. Powstanie z tego także artykuł wypełniony poradami biznesowymi, księga kontaktów zawierająca informacje o firmach przedsiębiorczych kobiet (w formie e-booka) oraz kontaktami do każdej z nich. Dzięki temu, zgodnie z misją naszego portalu, będziemy miały możliwość wzajemnego skorzystania ze swoich usług. A tego typu wsparcie w dzisiejszych czasach jest niezbędne.

 

Co zyskujesz, biorąc udział w akcji Kobiecy Biznes?

Korzyści z udziału w projekcie pt.: "Kobiecy Biznes":

 • Wywiad z prezentacją kobiecego biznesu
 • Obszerny artykuł wypełniony poradami bizneswoman dotyczącymi prowadzenia biznesu
 • Księgę kontaktów do kobiecych biznesów
 • Wzajemne wsparcie i możliwość korzystania ze swoich usług
 • Znaczek potwierdzający członkostwo w akcji do wykorzystania w social mediach i na stronie www

Zostało kilka ostatnich miejsc w promocyjnej cenie = 200 zł netto zamiast 300. Wystawiamy FVAT. Później cena wzrośnie.

 

Projekt Kobiecy Biznes — zaprezentuj swoją historię

Dołącz do grona spełniających się zawodowo kobiet na najlepszym portalu dla przedsiębiorców PolecanyBiznes.pl. Odpowiedz na pytania do wywiadu, podziel się wiedzą i doświadczeniem. Buduj silną markę, która zapadnie w pamięci konsumentów i nawiąż wyjątkowe relacje biznesowe. Kobiety odnoszą ogromne sukcesy w prowadzeniu własnych firm. Poznaj inne przedsiębiorcze panie, stwórz wspólnie z nami grupę wsparcia. Weź udział w cyklu wywiadów i wyróżnij się od konkurencji. Wspieraj inne kobiece biznesy, które biorą udział w tym projekcie i korzystaj z usług oferowanych przez inne Panie.

 

Weź udział w projekcie Kobiecy Biznes i opowiedz nam swoją historię!

Wypełnij poniższy formularz i zainspiruj inne kobiety do spełniania swoich marzeń i aktywności zawodowej.

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane

  Powiązane artykuły

  Napisz komentarz