PolecanyBiznes.plBiznesProjekt Książka Biznesowa, która odmienia losy firm – zgłoś swój poradnik!
Projekt Książka Biznesowa, która odmienia losy firm – zgłoś swój poradnik!

Projekt Książka Biznesowa, która odmienia losy firm – zgłoś swój poradnik!

przez Renata Zielezińska

Istnieją takie wyjątkowe książki biznesowe, które motywują do działania, zmian i rozwoju. Dotyczą zazwyczaj tematyki przywództwa, marketingu, psychologii, public relations, zarządzania czy zakładania własnej firmy. Są drogowskazem na drodze zawodowej i niemal na oścież otwierają drzwi do sukcesu. W Projekcie Książka Biznesowa, która odmienia losy firm chcemy porozmawiać z autorami tego typu publikacji oraz stworzyć ranking książek biznesowych, które warto przeczytać. Jesteś autorem tego typu poradnika? Zgłoś udział w tej akcji i pokaż swoją publikację przedsiębiorcom.

 

Podręczniki biznesowe — absolutne must-have dla przedsiębiorcy

Kobiety i mężczyźni odnoszący największe sukcesy w biznesie wyróżniają się jedną cechą: uwielbiają czytać i zdobywać wiedzę, gdyż to pozwala im się rozwijać i poszerza horyzonty. Książki mają ogromną moc — inspirują, edukują, dają świeże spojrzenie na biznes, podpowiadają, co możemy zmienić, by odnieść sukces.

Bez względu na to, w jakiej branży prowadzisz firmę, praktyczne spostrzeżenia ekspertów i praktyków biznesu umożliwiają podejmowanie mądrzejszych decyzji. Niezależnie od tego, czy jesteś już kobietą biznesu lub biznesmenem i od lat prowadzisz firmę, czy też stoisz u progu otwarcia własnej działalności lub dopiero rozpoczynasz karierę zawodową — skorzystaj z listy książek biznesowych, które warto przeczytać, by w imponujący sposób rozwinąć swoją firmę lub odnieść spektakularne sukcesy w karierze zawodowej.

 

Jesteś autorem książki biznesowej, która wywarła na czytelnikach ogromne wrażenie?

Istnieje mnóstwo książek biznesowych, które dostarczają cennej wiedzy o tym, jak odnieść sukces w biznesie, uniknąć popełniania błędów, zwiększyć produktywność czy poprawić umiejętności negocjacyjne. Poszukujemy książek, które pomogą czytelnikom naszego portalu zdobyć przewagę konkurencyjną.

 

Dlaczego warto zgłosić swoją książkę w Projekcie Książka Biznesowa, która odmienia losy firm?

Jest wiele powodów! Po pierwsze to świetny sposób budowania silnej marki tego typu poradnika. Poza tym zyskujesz możliwość zaprezentowania się wśród szerokiej grupy przedsiębiorców — wyjątkowych czytelników naszego portalu biznesowego — kobiet i mężczyzn, którzy chętnie się wzajemnie wspierają. Cenią merytoryczną wiedzę i chętnie czytają publikacje związane z tematyką biznesową.

 

Co zyskujesz, biorąc udział w Projekcie Książka Biznesowa, która odmienia losy firm?

Korzyści z udziału w projekcie pt.: Książka Biznesowa, która odmienia losy firm:

  • Wywiad z autorem książki
  • Prezentacja książki w rankingu polecanych książek biznesowych
  • Znaczek potwierdzający członkostwo w akcji do wykorzystania w social mediach i na stronie www

Zostało kilka ostatnich miejsc w promocyjnej cenie = 200 zł netto zamiast 300. Wystawiamy FVAT. Później cena wzrośnie.

 

Projekt Książka Biznesowa, która odmienia losy firm — zgłoś swoją książkę!

Ci, którzy regularnie zdobywają nową wiedzę i szlifują swoje umiejętności, wygrywają w biznesie. Żyjemy w pięknych czasach, gdy każdy, kto ma pomysł na rozwój zawodowy może otworzyć własny biznes. Napisałaś/eś książkę, która w znaczący sposób wpłynie na życie przedsiębiorców?

Czekamy na zgłoszenie Twojej publikacji!

 

Weź udział w projekcie Książka Biznesowa, która odmienia losy firm!

Wypełnij poniższy formularz i daj się poznać ludziom przedsiębiorczym.

    Pola oznaczone symbolem * są wymagane

    Powiązane artykuły

    Napisz komentarz