Strona główna Biznes Projekt Książka Biznesowa, która odmienia losy firm – zgłoś swój poradnik!
Projekt Książka Biznesowa, która odmienia losy firm – zgłoś swój poradnik!

Projekt Książka Biznesowa, która odmienia losy firm – zgłoś swój poradnik!

przez Renata Zielezińska

Istnieją takie wyjątkowe książki biznesowe, które motywują do działania, zmian i rozwoju. Dotyczą zazwyczaj tematyki przywództwa, marketingu, psychologii, public relations, zarządzania czy zakładania własnej firmy. Są drogowskazem na drodze zawodowej i niemal na oścież otwierają drzwi do sukcesu. W Projekcie Książka Biznesowa, która odmienia losy firm chcemy porozmawiać z autorami tego typu publikacji oraz stworzyć ranking książek biznesowych, które warto przeczytać. Jesteś autorem tego typu poradnika? Zgłoś udział w tej akcji i pokaż swoją publikację przedsiębiorcom.

 

Podręczniki biznesowe — absolutne must-have dla przedsiębiorcy

Kobiety i mężczyźni odnoszący największe sukcesy w biznesie wyróżniają się jedną cechą: uwielbiają czytać i zdobywać wiedzę, gdyż to pozwala im się rozwijać i poszerza horyzonty. Książki mają ogromną moc — inspirują, edukują, dają świeże spojrzenie na biznes, podpowiadają, co możemy zmienić, by odnieść sukces.

Bez względu na to, w jakiej branży prowadzisz firmę, praktyczne spostrzeżenia ekspertów i praktyków biznesu umożliwiają podejmowanie mądrzejszych decyzji. Niezależnie od tego, czy jesteś już kobietą biznesu lub biznesmenem i od lat prowadzisz firmę, czy też stoisz u progu otwarcia własnej działalności lub dopiero rozpoczynasz karierę zawodową — skorzystaj z listy książek biznesowych, które warto przeczytać, by w imponujący sposób rozwinąć swoją firmę lub odnieść spektakularne sukcesy w karierze zawodowej.

Jesteś autorem książki biznesowej, która wywarła na czytelnikach ogromne wrażenie?

Istnieje mnóstwo książek biznesowych, które dostarczają cennej wiedzy o tym, jak odnieść sukces w biznesie, uniknąć popełniania błędów, zwiększyć produktywność czy poprawić umiejętności negocjacyjne. Poszukujemy książek, które pomogą czytelnikom naszego portalu zdobyć przewagę konkurencyjną.

 

Dlaczego warto zgłosić swoją książkę w Projekcie Książka Biznesowa, którą odmienia losy firm?

Jest wiele powodów! Po pierwsze to świetny sposób budowania silnej marki tego typu poradnika. Poza zyskujesz możliwość zaprezentowania się wśród szerokiej grupy przedsiębiorców — wyjątkowych czytelników naszego portalu — kobiet i mężczyzn, którzy chętnie się wzajemnie wspierają. Cenią merytoryczną wiedzę i chętnie czytają publikacje związane z tematyką biznesową.

Co zyskujesz, biorąc udział w Projekcie Książka Biznesowa, którą odmienia losy firm?

Korzyści z udziału w projekcie pt.: Książka Biznesowa, którą odmienia losy firm:

  • Wywiad z autorem książki
  • Prezentacja książki w rankingu polecanych książek biznesowych
  • Znaczek potwierdzający członkostwo w akcji do wykorzystania w social mediach i na stronie www

Zostało kilka ostatnich miejsc w promocyjnej cenie = 150 zł netto zamiast 300. Wystawiamy FVAT. Później cena wzrośnie.

Ilość miejsc: 30

 

Projekt Książka Biznesowa, którą odmienia losy firm — zgłoś swoją książkę!

Ci, którzy regularnie zdobywają nową wiedzę i szlifują swoje umiejętności, wygrywają w biznesie. Żyjemy w pięknych czasach, gdy każdy, kto ma pomysł na rozwój zawodowy może otworzyć własny biznes. Napisałaś/eś książkę, która w znaczący sposób wpłynie na życie przedsiębiorców?

Czekamy na zgłoszenie Twojej publikacji!

 

Weź udział w projekcie Książka Biznesowa, którą odmienia losy firm!

Wypełnij poniższy formularz i daj się poznać ludziom przedsiębiorczym.

    Pola oznaczone symbolem * są wymagane

    Powiązane artykuły

    Napisz komentarz