PolecanyBiznes.plMateriały partneraPropozycje najlepszych prezentów dla szefa, przedsiębiorcy i bizneswoman
Propozycje najlepszych prezentów dla szefa, przedsiębiorcy i bizneswoman

Propozycje najlepszych prezentów dla szefa, przedsiębiorcy i bizneswoman

przez Renata Zielezińska
Artykuł sponsorowany

Kupowanie prezentu dla szefa lub szefowej może być wyzwaniem. Idealny upominek dla przełożonego musi wyglądać elegancko i być praktyczny. Unikaj nudnych i sztampowych podarunków. Dowiedz się, jakie Twój kierownik ma hobby, czym interesuje się prezes lub co dyrektor lubi robić w wolnym czasie. Idąc tym tropem, możesz znaleźć mnóstwo gustownych prezentów dla szefa, przedsiębiorcy i bizneswoman niezależnie od okazji.

 

Dobry przełożony to skarb

Dobry szef to skarb, ponieważ jest mentorem, autorytetem i przewodnikiem. Inspiruje, zachęca do szukania rozwiązań i motywuje do osiągania wyznaczonych celów. A posiadanie fantastycznych przełożonych w pracy to jedno z najwspanialszych doświadczeń w życiu zawodowym. Dobry prezes, przedsiębiorca, dyrektor, manager czy kierownik może sprawić, że praca będzie inspirująca i przyjemna. To często człowiek, którego z przysłowiową świecą szukać. Trudno się z nim rozstać i nie da się go zapomnieć, ponieważ wywarł ogromne znaczenie na życie zawodowe pracownika. Wybór wyjątkowych prezentów dla szefa, prezesa, przedsiębiorcy, dyrektora, menadżera, bizneswoman czy kierownika zawsze jest trudnym zadaniem. Aby Ci je ułatwić, przygotowałam listę przemyślanych prezentów dla szefa i szefowej.

 

Czy wręczanie prezentu szefowi to dobry pomysł?

Oczywiście, że tak, ponieważ prezenty:

  • wzmacniają relacje
  • sprawiają, że ludzie czują się docenieni
  • mogą wywołać wspomnienia
  • wzruszają
  • są sposobem okazania wdzięczności

 

Najlepsze pomysły na prezenty dla szefa

Istnieje wiele okazji, by podarować wyjątkowy prezent szefowi. Najczęściej poszukujemy upominków dla przełożonych na urodziny, święta, imieniny albo z okazji awansu czy jubileuszu firmy. W tym przewodniku po prezentach dla szefa znajdziesz odpowiedni upominek dla prezesa, kierownika czy menadżera.

 

Prezent dla szefa miłośnika kawy lub herbaty

Niezależnie od okazji kosz prezentowy z kawą lub herbatą, zawsze będzie eleganckim podarunkiem dla przełożonego. To upominek, którym możesz zaskoczyć i oczarować miłośnika kawy i herbaty. Znajdziesz w nim asortyment premium z pyszną kawą lub herbatą, zaparzaczem, kubkiem, syropem czy słodyczami. Wysokogatunkowe kawy i herbaty to świetny sposób na odkrywanie i doświadczanie nowych smaków.

 

Akcesoria biurowe dla szefa

Dobrym pomysłem na upominek dla szefa niezależnie od okazji będą eleganckie akcesoria biurowe, które ułatwią utrzymanie porządku na biurku. Najlepiej zdecydować się na prezenty ręcznie robione z najlepszych materiałów, które powstają z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Będą one stylowym uzupełnieniem gabinetu przełożonego w firmie. Znajdziesz wśród nich wiele elementów, które dodadzą stylu i atmosfery, a także ułatwią utrzymanie porządku. Możesz zdecydować się na wybór eleganckiego organizera na biurko lub zwrócić uwagę na luksusowe akcesoria. Znajdziesz wśród nich: zestawy galanterii biurkowej, designerskie zszywacze, stylowe przyborniki czy piękne lampki na biurko. Świetnym upominkiem na prezent dla kierownika będzie wieczne pióro czy gustowne etui na wizytówki. Eleganckie notesy, plannery i kalendarze to moja kolejna propozycja upominku dla przedsiębiorcy, która ułatwi planowanie.

 

Dekoracje do biura

Oryginalnym prezentem dla szefa będą również dekoracje do biura. Przedsiębiorcy zazwyczaj potrafią zarządzać czasem. Jednym z takich elementów dekoracyjnych może być elegancki zegar. Ale to nie wszystko, ponieważ stylowy obraz czy kwiat w gustownej osłonce lub, luksusowa świeca zapachowa czy wazon, także będą intrygującymi ozdobami gabinetu szefa i odpowiednimi upominkami dla niego niezależnie od okazji.

 

Eleganckie upominki alkoholowe

Jednym z popularnych upominków biznesowych i prezentów firmowych są ekskluzywne i ozdobne alkohole. W zestawach prezentowych z alkoholem dla szefowej znaleźć można wino, szampan czy prosecco wraz z kieliszkami, ciastkami czy czekoladkami. Natomiast wśród prezentów alkoholowych dla szefa można zdecydować się na mnóstwo alkoholowych trunków – whisky, wódki, likiery i nalewki. Innymi propozycjami wśród eleganckich prezentów alkoholowych dla przełożonego czy kontrahenta będą karafka z kieliszkami, barek dekoracyjny, podgrzewacz do koniaku, oryginalne szklanki do whisky czy podstawki do wina.

 

Szachy na prezent dla szefa, przedsiębiorcy i kierownika

Ludzie, którzy grają w szachy, zazwyczaj są dobrymi strategami. Do tego grona najczęściej należą prezesi, dyrektorzy, a także managerowie w firmach. W związku z tym moją kolejną propozycją upominku dla szefa są szachy, uważane za grę królów i sport, który rozwija logiczne myślenie, ułatwia tworzenie strategii oraz uczy zachowywać zimną krew. Wśród korzyści z gry w szachy wyliczyć można także poprawę pamięci, zwiększenie kreatywności i perspektywy, łatwiejsze skupienie. A niewątpliwie wszystkie te cechy są niezbędne w biznesie niezależnie od branży. W związku z tym luksusowy zestaw szachów w eleganckim pudełku to odpowiedni upominek dla przełożonego na każdą okazję.

 

Najlepszy prezent dla szefowej

Jak przekonujemy się w projekcie pt. "Kobiety w biznesie", coraz częściej przedsiębiorcze Polki i bizneswoman z całego świata są prezeskami czy właścicielkami firm, albo pracują na stanowiskach kierowniczych. W związku z tym przygotowałam także kilka podpowiedzi na upominki z dla kobiet biznesu. Kupowanie najlepszych prezentów dla szefowej lub kontrahentki w biznesie może być wyzwaniem. Możesz zdecydować się na luksusowy zestaw kosmetyków, wyjątkowy box prezentowy, piękny planner lub notatnik czy stylowe kobiece akcesoria na biurko. Interesującymi propozycjami są także prezenty dla szefowej takie jak dekoracje wnętrz, zestawy do picia kawy i herbaty, stylowy zegarek, lub książka biznesowa, która odmienia losy firm.

Propozycje najlepszych prezentów dla szefa, przedsiębiorcy i bizneswoman

Reasumując, czasami nie doceniamy swoich przełożonych, a dobry szef jest jak wygrana na loterii. Dlatego jak mówi stare polskie powiedzenie "Szanuj szefa swego, bo możesz mieć gorszego". A dobrze dobrany prezent dla menadżera, kierownika, szefa, dyrektora lub prezesa doceni jego ciężką pracę i jest świetnym sposobem, by wyrazić mu wdzięczność.

A więcej inspiracji na prezenty dla szefa znajdziesz na LuxuryProducts.pl.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz