PolecanyBiznes.plBiznesBiznes TatyRanking Inspirujących Biznesmenów – zgłoś swój udział
Ranking Inspirujących Biznesmenów - zgłoszenia

Ranking Inspirujących Biznesmenów – zgłoś swój udział

przez Renata Zielezińska

Droga do sukcesu w biznesie wymaga pokonywania wyzwań i uczenia się na własnych błędach. Poza wytrwałością i pasją liderzy biznesu potrafią wykorzystać każdą okoliczność. A my pragniemy opowiadać inspirujące historie mężczyzn w biznesie i celebrować ich sukcesy. Tym razem szukamy inspirujących mężczyzn w biznesie, by zaprezentować ich sylwetki na łamach naszego portalu biznesowego.

 

Szukamy odnoszących sukcesy biznesmenów!

Poszukujemy polskich biznesmenów. Mężczyzn sukcesu, którzy prowadzą własne firmy lub obejmują kierownicze stanowiska w korporacjach, firmach, instytucjach i przedsiębiorstwach, by opowiedzieli nam swoją historię. Wielu z nich odnosi sukcesy nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Chcemy zainspirować do działania czytelników portalu dla ludzi biznesu PolecanyBiznes.pl, dlatego niebawem powstanie ranking inspirujących mężczyzn odnoszących sukcesy w biznesie – wpływowych, pewnych siebie, przedsiębiorczych, którzy nie obawiają się każdego dnia sięgać w życiu po więcej, a w efekcie zmieniają oblicze świata.

 

Inspirujące historie mężczyzn sukcesu

Wielokrotnie słyszeliśmy lub czytaliśmy historie znanych celebrytów, milionerów czy popularnych biznesmenów. Oglądamy ich w programach telewizyjnych, czytamy o nich w magazynach biznesowych. Zastanawiasz się:

  • Czym wyróżniają się mężczyźni odnoszący sukcesy w biznesie?
  • Kim są Panowie, którzy prowadzą własne firmy lub pracują na kierowniczych stanowiskach?
  • Jakie są nawyki mężczyzn sukcesu w biznesie?

 

Mężczyźni w biznesie w Polsce i nie tylko

Chcemy opowiadać historie mężczyzn w biznesie. Wcale nie musisz prowadzić firmy w Polsce. Możesz zaprezentować swój biznes i sylwetkę przedsiębiorcy na łamach portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl. Z niecierpliwością poznamy Twoją historię! Zamierzamy stworzyć wyjątkowy ranking mężczyzn w biznesie, by zachęcić innych do sięgania w życiu po więcej.

 

Jak zgłosić udział do Rankingu Inspirujących Mężczyzn w Biznesie?

Czekamy na zgłoszenia. Udział w projekcie jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy, w którym opowiesz o sobie i swoich sukcesach w biznesie.

Wypełniłeś formularz zgłoszeniowy? Fantastycznie! Zachęć również innych przedsiębiorczych mężczyzn do jego wypełnienia, aby także pokazali się światu.

 

Biorąc udział w projekcie, akceptujesz regulamin, a wypełniając formularz, wyrażasz zgodę na kontakt mailowy celem realizacji projektu.

Poznaj inne akcje, dzięki którym wspieramy przedsiębiorcze kobiety i przedsiębiorczych mężczyzn:

Powiązane artykuły

Napisz komentarz