PolecanyBiznes.plBiznesBiznes MamyRanking Inspirujących Kobiet Biznesu II edycja — zgłoś udział
Ranking 10 Inspirujących Kobiet Biznesu

Ranking Inspirujących Kobiet Biznesu II edycja — zgłoś udział

przez Renata Zielezińska

Przez dziesięciolecia kobiety zajmowały stanowiska drugiej kategorii, ponieważ kierownicze etaty zarezerwowane były dla mężczyzn. Dziś udowadniają, że potrafią osiągać niebywale sukcesy w biznesie. A my chcemy je wspierać, celebrować ich sukcesy oraz zachęcać do sięgania po więcej! Opowiadać inspirujące historie kobiet biznesu. Czekamy na zgłoszenia do II edycji Rankingu Inspirujących Kobiet Biznesu — pokaż swój biznes i nawiąż nowe kontakty.

 

Szukamy kobiet sukcesu w biznesie!

Szukamy polskich bizneswoman. Kobiet sukcesu prowadzących własny biznes oraz obejmujących kierownicze stanowiska w firmach, przedsiębiorstwach, instytucjach i korporacjach, które opowiedzą nam swoją historię. Wiele z nich odnosi sukcesy także na arenie międzynarodowej. Dzięki temu chcemy zainspirować do działania inne Panie. Już niebawem stworzymy ranking inspirujących kobiet sukcesu w biznesie — przedsiębiorczych, pewnych siebie i wpływowych, które każdego dnia zmieniają oblicze świata.

 

Inspirujące historie kobiet sukcesu

Wiele osób słyszało już historie znanych celebrytek i popularnych bizneswoman. Czytaliśmy o nich w magazynie "Forbes", oglądaliśmy ich historie w programach telewizyjnych. Zastanawiasz się:

  • Czym charakteryzują się kobiety sukcesu?
  • Kim są Panie, które prowadzą własne firmy lub pracują na kierowniczych stanowiskach?
  • Jakie są nawyki kobiet sukcesu?

Opracowany przez nas Ranking Kobiet Biznesu daje możliwość zaprezentowania się tym kobietom, o których dziennikarze magazynu "Forbes" pewnie jeszcze nie słyszeli, a powinni, bo ich historie napawają dumą. Udział w tym projekcie jest świetną okazją, by dać się bliżej poznać przedstawicielom świata mediów.

 

Kobiety biznesu w Polsce i nie tylko

Chcemy opowiadać historie kobiet biznesu. Wcale nie musisz prowadzić firmy w Polsce. Możesz zaprezentować swój biznes oraz sylwetkę kobiety sukcesu na łamach portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl. Teraz dajemy Ci taką możliwość. Z niecierpliwością czekamy na Twoją historię! Zamierzamy stworzyć wyjątkowy ranking kobiet sukcesu w biznesie, by motywować inne Panie do sięgania w życiu po więcej!

 

Jak zgłosić udział w Rankingu Inspirujących Kobiet Biznesu?

Na zgłoszenia czekamy do 10 lipca 2023. Wypełnij formularz zgłoszeniowy daj się bliżej poznać czytelnikom portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl.

Wypełniłaś już formularz zgłoszeniowy do Rankingu Inspirujących Kobiet Biznesu? Bardzo dziękujemy! A jeśli znasz inne przedsiębiorcze kobiety, będzie nam miło, jeśli zaprosisz je do przesłania zgłoszenia, by również pokazały się światu.

Biorąc udział w projekcie, akceptujesz regulamin, a wypełniając formularz, wyrażasz zgodę na kontakt mailowy celem realizacji projektu.

 

Poznaj inne akcje, dzięki którym wspieramy przedsiębiorcze kobiety i przedsiębiorczych mężczyzn:

Powiązane artykuły

Napisz komentarz