PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweRanking Inspirujących Kobiet Biznesu – zgłoś swój udział
Ranking Inspirujących Kobiet Biznesu - zgłoszenia

Ranking Inspirujących Kobiet Biznesu – zgłoś swój udział

przez Renata Zielezińska

Przez dziesięciolecia kobiety zajmowały stanowiska drugiej kategorii, ponieważ kierownicze etaty zarezerwowane były dla mężczyzn. Dziś udowadniają, że potrafią osiągać niebywale sukcesy w biznesie. A my chcemy je wspierać, celebrować ich sukcesy oraz zachęcać do sięgania po więcej! Opowiadać inspirujące historie kobiet biznesu. Czekamy na zgłoszenia do kolejnej edycji Rankingu Inspirujących Kobiet Biznesu — pokaż swój biznes i nawiąż nowe kontakty.

 

Szukamy kobiet sukcesu w biznesie!

Szukamy polskich bizneswoman. Kobiet sukcesu prowadzących własny biznes oraz obejmujących kierownicze stanowiska w firmach, przedsiębiorstwach, instytucjach i korporacjach, które opowiedzą nam swoją historię. Wiele z nich odnosi sukcesy także na arenie międzynarodowej. Dzięki temu chcemy zainspirować do działania inne Panie. Już niebawem stworzymy ranking inspirujących kobiet sukcesu w biznesie — przedsiębiorczych, pewnych siebie i wpływowych, które każdego dnia zmieniają oblicze świata.

 

Inspirujące historie kobiet sukcesu

Wiele osób słyszało już historie znanych celebrytek i popularnych bizneswoman. Czytaliśmy o nich w magazynie "Forbes", oglądaliśmy ich historie w programach telewizyjnych. Zastanawiasz się:

  • Czym charakteryzują się kobiety sukcesu?
  • Kim są Panie, które prowadzą własne firmy lub pracują na kierowniczych stanowiskach?
  • Jakie są nawyki kobiet sukcesu?

Opracowany przez nas Ranking Kobiet Biznesu daje możliwość zaprezentowania się tym kobietom, o których dziennikarze magazynu "Forbes" pewnie jeszcze nie słyszeli, a powinni, bo ich historie napawają dumą. Udział w tym projekcie jest świetną okazją, by dać się bliżej poznać przedstawicielom świata mediów.

 

Kobiety biznesu w Polsce i nie tylko

Chcemy opowiadać historie kobiet biznesu. Wcale nie musisz prowadzić firmy w Polsce. Możesz zaprezentować swój biznes oraz sylwetkę kobiety sukcesu na łamach portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl. Teraz dajemy Ci taką możliwość. Z niecierpliwością czekamy na Twoją historię! Zamierzamy stworzyć wyjątkowy ranking kobiet sukcesu w biznesie, by motywować inne Panie do sięgania w życiu po więcej!

 

Jak zgłosić udział w Rankingu Inspirujących Kobiet Biznesu?

Czekamy na zgłoszenia. Wypełnij formularz zgłoszeniowy daj się bliżej poznać czytelnikom portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl.

Wypełniłaś już formularz zgłoszeniowy do Rankingu Inspirujących Kobiet Biznesu? Bardzo dziękujemy! A jeśli znasz inne przedsiębiorcze kobiety, będzie nam miło, jeśli zaprosisz je do przesłania zgłoszenia, by również pokazały się światu.

Biorąc udział w projekcie, akceptujesz regulamin, a wypełniając formularz, wyrażasz zgodę na kontakt mailowy celem realizacji projektu.

 

Poznaj inne akcje, dzięki którym wspieramy przedsiębiorcze kobiety i przedsiębiorczych mężczyzn:

Powiązane artykuły

Napisz komentarz