PolecanyBiznes.plWydarzenia biznesoweRelacja konferencji "HR w dobie (ciągłej) transformacji"
Relacja konferencji „HR w dobie (ciągłej) transformacji”

Relacja konferencji "HR w dobie (ciągłej) transformacji"

przez Biznesowe materiały prasowe

Wydarzenie biznesowe dla liderów z branży HR, jakim jest II edycja konferencji "Strategie HR. HR w dobie (ciągłej) transformacji" odbyło się w dniach 17-18 maja w ADN Centrum Konferencyjnym w Warszawie. Przygotowaliśmy relację z tego wyjątkowej konferencji dla szefów działów i HR Business Partnerów.

 

Wydarzenie biznesowe dla szefów działów i HR Business Partnerów

Pierwszy dzień drugiej edycji konferencji "Strategie HR. HR w dobie (ciągłej) transformacji" rozpoczął się od wprowadzenia do obecnej sytuacji gospodarczej. Dr Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek w bardzo konkretny i przystępny sposób przybliżyła stan, w jakim znajduje się nasza gospodarka oraz rynek pracy. Była ona doskonałym wstępem do energetycznej dyskusji z udziałem CFO, CEO oraz HR. Tezy i stwierdzenia (czasem mocno kontrowersyjne) towarzyszyły przez dwa dni wydarzenia.

Kolejne tematy pogłębiały zagadnienia związane z rolą HR-ów w strategicznym zarządzaniu firmą, nowym przywództwem oraz analizą benefitów i rozwiązań angażujących pracowników dziś. Drugą połowę dnia zdominowały tematy związane z wdrażaniem strategii Diveristy, Inclusion & Equality w firmach.

Relacja konferencji "HR w dobie (ciągłej) transformacji"

Nagrody HRA Star Award

Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji "Strategie HR. HR w dobie (ciągłej) transformacji" była gala wręczenia nagrody w konkursie HRA Star Award. Ceremonię uświetnił power speech mistrza szachowego Michała Kanarkiewicz (z którym zresztą później można było się zmierzyć w rozgrywce). Laur zwycięzcy powędrował do zespołu firmy InsERT, wyróżnienia otrzymały zespoły Eurocash, Talent Place, Weegree oraz ING Bank Śląski.

 

Drugi dzień konferencji "HR w dobie (ciągłej) transformacji"

Drugi dzień wydarzenia był w całości podzielony na równoległe ścieżki tematyczne oraz sesję warsztatów. Uczestnicy mieli możliwość wyboru spośród ścieżek: People in Data, Agile HR, People & Culture. Duże zainteresowanie sesją analityczną cieszy, bo pokazuje, że zagadnienia związane z wykorzystaniem danych w codziennej pracy HRowca nabierają coraz większego znaczenia w firmach. W pozostałych ścieżkach mocno wybrzmiewały tematy związane z inkluzywnością, budowaniem zaangażowania, wykorzystywaniem metodyki zwinnej oraz roli HR w przygotowaniu i realizacji strategii zrównoważonego rozwoju w firmach.

Relacja konferencji "HR w dobie (ciągłej) transformacji"

Celem warsztatów było przybliżenie uczestnikom nowoczesnych narzędzi do budowania pozytywnych doświadczeń pracowników oraz lepszego zarządzania czasem.

Dwa dni konferencji stały się okazją do świętowania HR-u. Fantastyczna atmosfera, liczne uczestnictwo, dynamiczne dyskusje i prezentacje – dzięki temu osoby uczestniczące wyszły naergetyzowane wiedzą, zainspirowane do zmian i z masą nowych kontaktów.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć to wyjątkowe wydarzenie jako patron medialny konferencji "HR w dobie (ciągłej) transformacji". Już teraz zapraszamy do udziału w III edycji konferencji "HR w dobie (ciągłej) transformacji", która odbędzie się w 2024! Tymczasem zapraszamy do lektury wywiadu pt.: Święto HR i sekrety zarządzania kapitałem ludzkim.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz